Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

U mnie już słońca nie ma :-( Posprzątałam mieszkanie, także teraz czas na nagrodę:-p A więc biegnę do marketu obok po lody:-p Miłego popołudnia Pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa> dzięki, poczytalam sobie i chyba zrezygnuje z tego farbowania wlosow, cos wymysle :) Sluchajcie ja zadnych objawow nie mialam jedynie: - podwyzszona tempka tak 36.77-36.93 - czestsze bieganie do wc - w dniu @ bol macicy i tak juz zostalo do teraz Nie wiem jak u was ale mi sie chce caly czas spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta jesli chodzi o te bieganie do wc to teraz biegam non-stop, kilkanascie razy dziennie :( kurcze troche mnie to denerwuje :( Basiu a jak tam u Ciebie? Iwonko> ja mialam podobne objawy do Twoich :) Brzusiowa> czy ty tez moglas tak na samym poczatku zasnac na stojaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochana mogę nie spać w ogóle:-p Mam tak po nocnych zmianach w pracy, nie odczuwam takiej senności. Ale różnie kobiety reagują, jak masz ochotę, to odpoczywaj :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Witam Was dziewczyny i życzę Wam miłej niedzieli:) ...nadzieja umiera ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
a mnie czeka pakowanie,we wtorek się przeprowadzam:););):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 22dc,temperatura utrzymuje się dalej,lekko boli podbrzusze i piersi.Mam nadzieję,że @ nie przyjdzie,chociaż czuję ze bedzie inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Iwonka> trzymaj tak dalej!!Trzymam kciuki (tylko nie dziękuj!) ;)Mierz tempke i zdawaj relacje :) Podczas przeprowadzki oszczedzaj sie, bo nie wiadomo, czy nie nosisz juz w sobie malutkiej kruszynki :) Ja dzisiaj wybieram sie na maly maratonik po sklepach w poszukiwaniu za garniturem dla mezusia :). Miłej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Ja też się dołączam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Czemu ja jestem na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh,kurcze chyba już spiszę ten cykl na straty.Brzuch mnie boli mocniej i do tego jakieś upławy podbarwione.Tak miałam w poprzednim cyklu tez i @ dostałam po 24 dniach.Teraz jest 22dc i znowu to samo będzie.Ale czym to jest spowodowane?Czy brakiem owulacji?Czy niskim progesteronem?Jakis problem z zagnieżdżeniem w macicy może...No cóż poczekam na właściwe krwawienie i zbadam najpierw hormony i zrobię monitoring pęchrzyka:( ...nadzieja umiera ostatnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta, co dziś porabiacie, tak tu cicho :) sluchajcie a jak to jest z ta temp. - jesli np. wczoraj doszlo do zaplodnienia to dzis juz powinna temp. byc podwyzszona? czy temp. wzrasta jak jest owulka i spada np. na dzien przed spodziewana @ (nawet jak nie doszlo do zaplodnienia)? nie wiem czy jasno sie wyrazilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu> do dnia owulki powinna byc tempka nizsza potem temperatura sie podnosi i te wyzsze tempki utrzymuja sie do dnia @ chyba ze doszlo do zaplodnienia to wtedy tempka nie spada. U mnie to wygladalo tak: @ i pare dni po byla 36.6 potem podniosla mi sie do 36.65 (tylko jeden dzien) dwa dni 36.77 potem nagly spadek do 36.65 (gin stwierdzil ze to bylo zagniezdzenie) potem wzrost do 36.77-36.93 tu bywalo roznie, w dniu @ tempka nie spadla i utrzymuje sie do dzisiaj :). U mnie po zbadaniu progesteronu w 21dc okazało sie ze jest ponad norme-teraz juz wiem dlaczego :) Cos wam powiem, mi duzo pomogly testy, poniewaz wczesniej obserwujac tylko sam sluz, nie dzialalam w te dni co trzeba, testy owulacyjne wyszly mi pozytywnie w inny dzien niz moj sluz, ktory myslalam ze jest sluzem plodnym :). Teraz biore prysznic i do lozeczka bo padam na ryjka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzien minął na pakowaniu do przeprowadzki.Jutro jest 23dc i jade rano zbadac progesteron.Plamienia w dalszym ciągu są więc i zaraz będzie @:( Nie mam pojęcia co się dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Ja wczoraj wieczorem miałam koszmar! od 23.00 się zaczęło: wymioty, biegunka fuuj, męczylam sie do 02.30. Dzisiaj jestem nieprzytomna :( i cały czas mnie mdli :( Basiu> piersi mnie bola ale odrobinke, czy mi urosły? hmmm jakos szczegolnie nie zauważyłam, jedynie sutki i brodawki tam sa zmiany (większe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakieś zatrucie? czy to związane z ciążą? a jakie masz zmiany w tych brodawkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry po weekendzie. Klapaucius wszystko będzie dobrze. Ja mam dzisiaj 18 dc i 5 dzień podwyższonej temp. Jakoś tak dziwnie się czuję, cały czas ściąga mnie tak na dole i czuję się jakbym miała dostac okres. W zeszłym cyklu miałam cykl 23 dniowy. Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie za szybko...że wogóle nie przyjdzie, to byłby taki fajny prezent na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu> raczej zatrucie, bo jeśli tak maja wygladac mdłości to ja dziękuję :( pole brodawek są większe, odrobinkę ciemniejsze, sutki nabrzmiałe i wrażliwe, a na piersiach mam żylki :) Karla> kurcze trzymaj się Kobitko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapaucius trzymam się...tylko najgorsza jest ta niepewność i oczekiwanie, bo z jednej strony moga to byc objawy na @, a z drugiej na dzidzię. Po obserwacji śluzu, temp i testach owu wiem że owulacja była i przytulanki też były. więc w tym momencie jak nam się nie uda, to ide na monitoring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) wlasnie wrocilam z laboratorium,bylam na badaniu progesteronu.Jutro wynik.Dzis 23dc temp 36.9 ale śluz z krwią tak jak w zeszłym cyklu wiec @ bedzie napewno jutro albo najdalej pojutrze.Nie wiem czym to jest spowodowane ze tak szybko przychodzi:( ..nadzieja umiera ostatnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×