Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość basia29
ja mierze dopiero od soboty. Tak zaczełam mierzyc zeby sprawdzic ile mam. Mierze w pochwie i mam 37,00, 37,1. Nie wiem czy to dobrze czy zle bo nie mam porówniania. A w ustach dzis miała 36,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
dzis mam 28dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
karla. a który masz diś dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 dc, wczoraj miałam chyba śluz płodny, takie białko, rozciągliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla jak dla mnie mialas plodne.ale niekoniecznie owulke. brzusiowa jak odzyskam gg to napewno napisze. ;) rozmowa z szefem.mam dwoch.jeden glowny.byl w szoku i pytal kiedy zjezdzam do polski. a ja nato ze mi nalezy sie platne 6 tyg przed i 10 tyg po. a wtedy zrezygnuje. niech sobie niemysli.ze pozbyje sie problemu. zdraznil mnie. w sumie niezdecydowalam.ale niech niebedzie pewny. a drugi moj kumpel szefjest w moim wieku ma 2 miesieczne dziecko. pierwsze co spytal jak mnie zobaczyl to tak czy nie. przed wyjazdem caly czas mi mowil ze jestem bo zachowuje sie jak jego zona.teraz tylko chcial potwierdzenia.ucieszyl sie. bedzie mnie wspieral.dzisiaj ide do niego ,pomoze mi z zona zalatwic wszystko z lekarzami polozna ;) humor lepszy od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie czyli jak sie zchowywalas ? :) bo ja czekam w niepewnosci czy jestem czy nie,a na testowanie za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
tak od soboty. Ale ja nie mam porównania jaką miałam wcześniej, w I fazie cyklu. Ale ja w pochwiem mam taką 37,1 pod jezykiem mam niższą. a słyszałm, że tam na dole to zawsze jest wyższa. Juz sama nie wiem, nic nie wiem. Mysle ze dostane @ bo wszystko na to wskazuje, a przynajmniej ból brzucha jest taki jabbym za 5 minut miała dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. chce dzidzie - to ja, szukałaś mnie. musiałam zmienić nick. Bardzo Ci gratuluję!! Tak cos czułam w kościach że to się tak skończy :-D Życzę Ci powodzenia i żeby już było z górki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 toffik81................28.................30........ .. ............5.04.09 krop.ka................34..................6........................06.04.2009 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........12.04.2009 szoja....................29...................3......... .............17.04.2009 labudka82...............26............nawet nieliczę............19.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? krop-eczka............23.................6............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1...................12 .......?........29.09.09 czuła............25..............1...................12. .......?.....3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1.................5........?.......25 .11.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety bez zmian, ale nie tracę nadziei, przecież w końcu musi się udać. Miałam teraz monitoring cyklu, dzisiaj idę do lekarza mam nadzieje że ostatni raz i że mi powie że wszystko gra :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak sobie czekam i czekam i narazie nic, zapewne tempka za mało spadła więc pewnie @ dostanę jutro. Dzisiaj się dowiedziałam że żona mojego kolegi z pracy miała 5 insiminację (sztuczne zapłodnienie, ale nie in vitro) i się nie udało :( tak mi szkoda, ale wicie ja naprawde tam czegoś nie rozumiem: ona ma podawane hormony, pęcherzyki były aż trzy dorodne, plemniki sa selekcjonowane i wybierane te najsilniejsze, wszystko praktycznie jest podawane jak na tacy a tu wielka lipa, wcale się nie dziwie że w sposób naturalny jest ciężko..... Dzisiaj jest 14 dzień fazy lutealnej więc oki bo wyczytałam że 10-12 to minimum aby zalążek zarodka mógł się spokojnie \"zagnieździć\". No dobra, ja za godzinkę uciekam do domku na obiadek, wezmę prysznic i idę spaćku :) Życzę Wam udanego wieczorku Kochane. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Ja już nic nie rozumiem z tym mierzeniem to jakas paranoja, wczoraj spadła mi tempka do 36.77 a dzisiaj zamiast spadać dalej bo od wczoraj powinna być @ to tempka wzrosła mi do 36.93???? Nic nie rozumiem. Na ciąże się absolutnie nie nastawiam bo nie mam żadnych już objawów, piersi przestały boleć, jedynie mam takie dziwne uczucie jakbym miała dostać za chwilkę @ i zapene ją dostanę ale ta tempka nierozumiem przecież powinna spaść no nie???? Napiszcie jak to u Was wygląda spada czy nie??? A tak poza tym u nas śniegu napadało, zima znowy na całego :) dzisiaj biorę swojego goldenka i idę z nim na górki aby się wybiegał w tym śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Hej. Czemu na ciążę sie absolutnie nie nastawiasz? tylko dlatego, że nie masz objawów, a może właśnie to ciąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 👄👄👄 Śniegu ogrom, gdzie ta wiosna??? Aż się nie chcę wychodzić w taki mróz brrrrr Dzisiaj oczywiście znowu zle spałam, standard :-p Życzę wszystkim miłego dnia, uciekam bo muszę biec do banku zapłacić rachunki buzka 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia29> wiem że każda kobieta jest inna, ale ja nie mam absolutnie żadnych objawów wskazujących na ciążę, wprawdzie do wczoraj bolały mnie piersi (ale zawsze tak mam na @) ale dzisiaj ból przeszedł jak ręką odjął. Nie rozumieim tylko tego wzrostu tempki tak nagle w momencie kiedy powinna opaść, chyba że @ mi sie spóźnia i tempki będą spadać później.Basiu ja tak naprawdę nie wiem kiedy powinnam dostać @ ponieważ zeszły cykl miałam bezowulacyjny i dostałam @ po 27 dniach i teraz ciężko mi wyliczyć kiedy w tym m-c powinnam mieć @ dzisiaj mam 30dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
To tak jak ja. Bo ja w zeszłym cyklu brałam dophaston na wywołanie @. I teraz też nie wiem kiedy powinnam dostać @. Dziś mam 29 dc. Ale ja też chyba na dniach ja dostane.No i co z tego ze nie masz żadnych objawów, wiele kobiet nie ma zadnych objawów i nawet nie wie ze sa w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Z tego co piszesz to zeszły cykl miałas bezowulacyjny, a ten był z owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
klapaucius, a były u Ciebie w tym cyklu staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dlaczego nie zrobię testu?? Zwyczajnie boję się, że jak zobaczę 1 kreseczke to będzie mi przykro :( poczekam jeszcze do końca tygodnia i będę sprawdzać tą głupią tempkę, boli mnie tylko z prawej strony jak....na hmmm....powiedzmy wyrostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
ja cię w sumie rozumiem, bo tez boję się zrobić test i poraz kolejny się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Moim zdaniem to ciąża. Czego ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu tak kochaliśmy się z mężem 3 dni przed owulacją i dwa d ni po, tak jak lekarz kazał przed pierwszym stosunkiem była wstrzemiezliwosc 5 dni :). Owulka była -tak lekarz stwierdził po progesteronie ktory zrobilam w 21dc i był ponad normę lekko. Po wykresie tez widać że owulka była ale z tym wykresem dopiero się ucze wiec sie narazie na nim nie opieram. Sama już nie wiem....dziewczyny, ale nie będę was zanudzać.....pewnie każda z nas się z tym boryka, nie ja pierwsza i nie ja ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapaucius, ja dwa cykle temu tez tak miałam, najpierw spadek, potem powrót na ten sam poziom i od następnego dnia już tylko temp. spadała, aż przyszła @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoja> dzięki za odp :) czyli ten wzrost jest normalny, to się nie martwię tylko sobie spokojnie czekam na @ :) i mówi się trudno.....zresztą będzie kolejny cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewvzyny odpowiedzcie mi jeszcze na jedno pytanie: jaki macie luz tuz przed @. Bo ja mam czasem takie malytkie biale grudki a teraz mamtakie cos jakbym miala tam poprostu wode, a moze ja mam przeziebionego jajnika albo co??? za chwilke sie zbieram u uciekam do szpitala, a jakby tego malo to moj tesciu tez lezy w tym samym szpitalu na tym samym pietrze na przepukline dzisiaj go wzieli...i co jeszcze.... Pozdrawiam Was goraco i zycze milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×