Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość asik1
to znowu ja... czasem myślę że to tylko moja wina...mąż powinien by c ok bo w koncu 9 lat temu jakoś udalo się od razu, ale bylismy mlodzi nawet bardzo a teraz 30 lat na karku i ja juz po operacji na jajowodzie. dlatego siezdecydowalam na mieszanke zntyzrostowa ale chyba marze ze ona mi usunie zrosty pooperacyjne jak takie są...to chyba nie możliwe, jak myślicie? owulacja różnie raz wydaje mi sie że jest bo tempka zwykle w 1 fazie cyklu 36.6-36,8 a potem ponad 37,0 do 37,3 ale wyżej juz nie chce isc a to przeciez powinno jeszcze wyzej zeby byla ciaza, a innym razem podchodzi do 37 ale nie przekracza i mysle wtedy ze nie mam owulacji. co mozna jeszcze pomóc jakie badania zrobic? wiem ze raz mialam niski progesteron i dlatego mam duphaston juz 4 cykl ale chyba wcale nie pomaga bo ciąży dalej nie ma. odpiszcie coś, jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik skok tempki wystarczy jak jest 0,2 st. A skoro u ciebie przed owu jest 36,6-36,8 a po owu ponad 37 to wszystko jest ok. Nie zamartwiaj się :) ja mam jeszcze niższe tempki bo w I fazie to i poniżej 36 a w III fazie po owu to ledwo 36,5 osiągam przy dobrych wiatrach. Do tego mam mega plamienia przed@ i teraz jestem na luteinie 1 cykl zobaczymy co będzie... Krop.ka niestety brązowe plamienia tez nie są ok ja miałam takie i teraz mam aniołka niestety. Nie lekceważcie żadnych plamień ani innych niepokojących objawów. Choć zdaję sobie te ż sprawę z tego że czasem nic nie da się zrobić po prostu natura wie lepiej choć nas bardzo to czasem rani i boli potem długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny na 11 ide do swojego gina. Objawy ustapily calkowicie, piersi opadly, tempka dziiaj rano 36.87 zleciala z 37.00, wprawdzie przyrost bhcg dobry, ale...........boje sie bardzo, jestem przerazona wrecz ze strace swoje serduszko :( Wszystko tylko nie to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie. Moj aniolek jest zagrozony, jestem na podtrzymaniu, odrazu kazal mi sie polozyc do lozka, i dal leki. Malenstwo od poniedzialku uroslo o 5mm, teraz ma 10mm i widac juz pęcherzyk zoltkowy 3mm. powiedzial ze to jest super, ale widac na macicy slady po krwawieniu chociaz na bieliznie ani na papierze nic nie bylo. Czekam do 14.04 na kolejne usg wszystko sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapaucius lez jak kłoda w łózku i nigdzie sie nie ruszaj!!!!!! maleństwo rosnie, bhcg odpowiednio przyrasta, widac pęcherzyk - tylko o tym myśl i niczym się nie stresuj! musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno mnie nie było ,więc gratulacje dla nowych mamusiek. Klapaucius odpoczywaj będzie wszystko dobrze. STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 toffik81................28.................30........ .. ............5.04.09 krop.ka................34..................6............ ............06.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 dzusta..................29.................4............ ..........09.04.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........12.04.2009 szoja....................29...................3......... .............17.04.2009 labudka82...............26............nawet nieliczę............19.04.2009 Iwona77..................32................3............ ...........26.04.2009 Ania_29.................29.................3............ ......... .1.05.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? krop-eczka............23.................6............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1................14 .......?........29.09.09 czuła............25..............1................13. .......?.....3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1.................5........?.......25.11.2009 Klapaucius26....26............6.................5...... ..?......05.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik1
ja teraz oczekuje juz@i jutro tescik wiec pewnie jak wyjdzie jedna krecha to sie znowu zalamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka245
🖐️ Ja jestem dzien po oczekiwanej miesiaczce i nic,nie nastawiam sie bo to pewnie przez ten torbiel albo przez ziola na owulacje:( szkoda gadac jaka zalamka buuu.... klapciusz jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zle wpisalam nick to ja:P 🖐️ Ja jestem dzien po oczekiwanej miesiaczce i nic,nie nastawiam sie bo to pewnie przez ten torbiel albo przez ziola na owulacje szkoda gadac jaka zalamka buuu.... klapciusz jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka> dziękuje u mnie narazie dobrze, tzn nie ma uplawow. Własnie czekam na wyniki BHCG lekarz powiedzial ze jak bedzie rosla w gore tzn ze dzidzius rosnie i ma sie dobrze :) wiec czekam jak na drozdzach, jak tylko bede miala wyniki to odrazu pisze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki: PRL 21.2................................ norma ..1,2................ 25 FT3 3.13.......................................... 1,5 .................4,1 FT4 0,958..........................................0,8 .................1,9 a TSH mam 7,38.................................. 0,4 .................4,0 co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapcius wlasnie sie zorientowalam, ze zle pisze Twoje nick' a ;) ale juz mi tak zostanie - raczej nie naucze sie pisac nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu> Klapcius moze byc, tez ladnie i krocej :) Wyniki sa!!! beta w ciagu 24h zwiekszyla sie 0 77% na wartosc 17.768 a progesteron wzrosl do 125,1. Czytalam na necie ze BHCG przywartosci powyzej 6.000 wzrasta juz troche wolniej, ale u mnie i tak wzrosło 77%, wiec mysle ze wszystko jest oki :) Kurcze mam nadzieje ze maluszek ma sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, zmieniam nick bo boje sie rozpoznania. zrobilam test i 2 krechy choc jedna bledsza ale 1 dzien przed spodziewana @ wiec trzeba powtórzyc za kilka dni. Musze szybko leciec do jakiegos lekarza bo przedwczoraj skonczylam duphaston a trzeba go kontynuowac w ciazy jak sie wczesniej bralo. W KAZDYM RAZIE TO DZIALA. 7 MIESIECY NIC A TERAZ DODALAM DO DUPHASTONU MIESZANKE OJCA KLIMUSZKI NR 1 I W 2 CYKLU TEST POZYTYWNY. poprzedni cykl tez byl z ziołkami ale nie bralam regulrnie bo byliśmy na natach wiec nie bylo kiedy pic 3 razy dziennie. Mam nadzieje ze test nie wyszedł błednie. pozdrawiam wszystkie szczesliwe mamy. to moja druga ciaza. Mam juz jedna coreczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera..właśnie sobie uzmysłowiłam że wczoraj mąż zakupił nową wagę która liczy poziom tłuszczu w organiźmie i taki tam. no i oczywiście sie wazylam juzkilka razy a to przeciez wysyła mały impuls elektryczny zeby to wyliczyc. mam nadzieje że nie zaszkodzi to ciąży. czy ktoś wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapaucius to extra! haha a ja tez sie ostatni skapowałam, ze zle pisze twoj nick ale chyba sie poprawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sie dzieje z nasza chce dzidzie?? pojechala do domu i zagineła, chyba nic sie nie stalo, co? chce dzidzie odezwij sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ladna pogoda dzis :) a tu sprzatac trzeba przed swietami :( witam nowa kolezanke i zapraszam do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam od lekarza i ide po ten duphaston do apteki. bylam tylko na razie po recepte wiec nie wiem jeszcze czy wszystko oki. kupie tez drugi test moze z innej firmy i zrobie go w poniedziałek żeby potwierdzic. dam znac czy tez pozytywny. a nie iwecie kiedy najlepiej do ginekologa na pierwsza wizytę? czy od razu w pon czy tez pozniej. na razie chce wykluczyc ciaze pozamaciczna bo takie tez wykrywa test. wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalas ze przed chwila wrocilas od lekarza, a pytasz sie kiedy masz sie zapisac - nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisałam że jak dziś test wyjdzie pozytywny to muszę isc po receptę na duphaston. miałam go kontynuowac dalej w przypadku ciąży a przedwczoraj wieczorem wzięłam ostatnią tabletkę. nie było dzisiaj ginekologa tylko internista wiec badania jeszcze nie miałam. jestem zapisana na 22gokwietnia ale myślałam że dobrze by pojśc wczesniej zeby zobaczyc czy ciaza rozwija sie w macicy czy tez poza nia. mam nadzieje ze teraz wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×