Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

witam Panie :) Mamy piekny dzien :) Basiu a co u Ciebie, odezwij sie prosze... Mnie juz roznosi od tego lezenia, nie jestem przyzwyczajona, ale wiem dla kogo leze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie jakies gazety, ksiazki; poogladaj filmy wiem ze takie ciagle, przymusowe lezenie meczy ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,a ja leże od wtorku, nadal mam plamienia, rano ale są. Szczerze mówią to jestem załamana. We wtorek ma usg i mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. KLAPAUCIUS26 , a ty masz jakieś objawy ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu> ja plamien nie mam naszczescie, tempka wzrosla, teraz jest 36.9-37.0. wymiotow nie mam, moze czasem mdlosci ale sama nie wiem moze mi sie wydaje.piersi moze odrobinke bola jak je dotykam, tylko brodawki sa wieksze niz zazwyczaj. teraz biore 3x duphaston. ale widze ze BHCG wzrasta tak jak powinna wiec jestem pelna nadziei, ze bedzie dobrze. Basiu a co ty czujesz??? mialas juz jakies usg robione???? bo ja juz dwa. na ostatnim pecherzyk ciazowy urosl do 10mm i pojawil sie pecherzyk zoltkowy 3mm.lekarz mowil ze to super. teraz ide na usg 14 i wtedy wszystko sie wyjasni, bo powinno zaczac bic juz serduszko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide we wtorek do lekarza i na usg, wtedy wszystko się wyjaśni. Też biore dophaston i leże i nie wiem co będzie. Ja też nie mam objawów, a jeśli chodzi o te mdłości to tak jak u Ciebie, nie wiem chyba mi się wydaje,że je mam. Bardzo się denerwuje, nie moge jeść i stad te mdłości. Tak bardzo się boje, nie potrafie o niczym innym myśleć, ale czarno to widze. Ciekawe co ja takiego zrobiłam, że tak musze cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu> po pierwsze to musisz byc dobrej mysli, nie wolno Ci sie załamać. po drugie to w żadnym wypadku nie jest twoja wina!!po trzecie mam znajoma ktora tez krwawila i miala do tego malego krwiaczka i po lekach okazalo sie ze wszystko skonczylo sie dobrze :) wiec nie wolno sie zalamywac!!!!!!!!!! nie mysl pesymistycznie, chociaz wiem ze jest ciezko rozumiem cie, ja tez sie boje, ale rozmawiam z moja dzidzia uspokajam ja, glaszcze po brzuszku, opowiadam jej co bedziemy razem robic jak wyzdrowieje :) chocbym nie miala zadnych dolegliwosci ciazowych to ja sie nie poddam i Basiu Ty tez nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy, ale poprzednim razem też żyłam taką nadzieją i niestety się zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane:)juz w srode bede miala u siebie neta dzis pisze od znajmoych.Jestem przerazona tym co czytam.,ale dziewczyny badzcie dobrej mysli.Teraz napisze Was co mi sie przytrafilo.W 23dc moj progesteron wynosil 44,miałam brazowy sluz przy tym..25 dc zrobilam test druga kreseczka byla lekoo widoczna.Jakis cien nadziei miałam..Nastepnego dnia zrobilam drugi raz to samo wyszlo>poszlam do szpitala z objawami plamienia na brazowo.Lekarz odeslal mnie do domu i kazal czekac....Super..Wieczorem wylecial ze mnie skrzep krwi.Daw dni pozniej dostałam @.Jest bolesna i obfita...I co ja mam myslec?Wiem ze bylo zaplodnienie,ale ciaza sie nie utrzymala.Czyzby niski progesteron?Dziewczynki Wy badzcie dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Iwona kurcze musisz zapytac sie gina czy to byla bardzo wczesna ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze rzeczywiscie ze nasze ciąże topikowe prawie wszystkie w niebezpieczeństwie. dziewczyny trzymajcie sie, musi byc dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. juz jestem bylam tydzien w polsce.bardzo ciezki okres. zupelnie sie rozkleilam tym pogrzebem. nadszedl czas przemyslen..na co to wszystko jak i tak umrzemy. dól... juz lepiej . w polsce remontujemy mieszkanie tak wiec nie mielismy sie gdzie podziac, wiec u rodzicow mieszkalismy moich. bardzo mi to pomoglo. czulam sie bardzo kochana i bezpieczna. niemialam dostepu do netu...nawet czasu na niego. wszyscy mowia ze mam uwazac na siebie a tyle rzeczy do zrobienia. dlatego cieszylam sie ze jestem u rodzicow. rozpieszczali mnie/ bylam u lekarza. w razie boli w trakcie podrozy mam brac nospe. i czeste przerwy robic i prawie lezec na fotelu. moja dzidzia ma 7/8 tyg dostalam pierwsze zdjecie. az sie wzruszylam. termin mam na 22 listopada. teraz musze duzo odpoczywac, i malo stresow. staram sie choc nie jest latwo. mieszkanko prawie wyremontowane.jeszcze tylko lazienka i mozemy mieszkac tam. za 3 tyg znow do polski. ciesze sie. juz niechce wyjezdzac do holandi.nienawidze tego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymajcie sie. musi byc dobrze. trzymam za was wszystkie kciuki. bardzo mnie to zmartwilo co czytam. tyle smutnych wiadomosci . mam nadzieje ze wszystko sie ulozy ...i teraz tylko radosne wiadomosci bedziemy sobie pisac. dzisiaj mam 1 rocznice slubu koscielnego ;) ale ten czas leci czy ktos zna jakas klinike leczaca nieplodnosc, albo dobrego lekarza z opolskiego,slaskiego dolnoslaskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona kilka lat temu bylam w takiej sytuacji lekarz mi w tedy powiedzial ze srednio kazda kobieta 2 razy samoistnie poroni ,niewiedzac nawet ze byla w ciazy. byc moze tak wlasnie sie stalo ;( dlatego pisza zeby robic testy po spodziewanym okresie. tylko prosze nie smuc sie napewno bedzie dobrze klapcus wiem ze trudno tak lezec w lozku caly czas ale trzymaj sie ;) wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam bigosik..teraz ide na ksiazke. .. wiecie ze mnie odrzucilo mnie od kielbas? nie jem juz miesiac, a w potrawach poprostu odkladam i maz ma podwojna porcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo chce dzidzie wróciła, troszkę podłamana ale cała! od smierci mojego dziadka mineło juz ponad rok a nadal boli wiec dobrze wiem co czujesz! trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z was miała kiedykolwiek śluz przypominajacy budyń (sorry ale inaczej tego określić sie nie da co się ze mnie wydobywa), kurde zaczynam wyobrażać sobie różnego rodzaju choróbska i aż zaczynam sie bać co to może być. bo na objaw ciążowy to to chyba trochę wczesno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitek113311
a ja siedze i nerwowo oczekuje na dalszy brak okresu.. moze wkoncu nie przyjdzie.. pierwszy dzien opoznienia.. ale w dole brzucha dziwnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cos chyba nie tak. wczoraj rano test pozytywny a dzis takie rwanie po prawej stronie w dole brzucha... i lekkie bólejak na okres. Kurcze mam nadzieje ze tym razem ciąza bedzie ok ze nie ma torbieli ani ciazy pozamacicznej... troche chyba schizuje ale w poprzedniej ciazy mialam cyste ktora sie zakonczyla w 6 mcu ciazy operacja na otwartym brzuchu. Strasznie sie boje teraz, te głupie bóle, czy może bolec jajnik na początku zdrowej ciązy jak nie ma torbieli/cysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczyna ja nie wiem, ale moze tak bywa na poczatku - wiesz macica sie rozciaga i takie tam.. i moze tac wlasnie to czuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ania. Ja wiedziałam że są bóle ale mysłałam że tylko w okolicy macicy a nie jajników. nie dziś zarwała dokładnie prawa skrajna strona podbrzusza podczas wstawania z łożka. może to normalne, jak ktoś tak miał proszę o info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry miało byc mnie a nie "nie". poprawka:) już lepiej leżesobie w łozeczku i uwazam zeby nie robic naglych ruchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słuz mam biały lepki cały czas, na razie nie ma upławów które zwykle były takie brązowe tuż przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Witam Was dziewczynki ;) Czy i ja moge sie przylaczyc do Was na forum starajacych sie o dzidziusia ?:)) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki sluz...prawie jak budyn ;) nie dziennie ale czasem sie pojawia. pozatym duzo teraz tego sluzu jest co do bolu brzucha, niechce bys sie nakrecala koniczyna bo wiem ze rozczarowania sa trudne. ale ja mialam takie bole jak opisywalas.nawet wam tu plakalam ze nie udalo sie bo czuje ze bedzie okres...i nie nadszedl ;) czasem nadal mam tak w dole podbrzusza. czasem sie lapie na tym ze ide do wc sprawdzic czy okres nie przyszedl ;) lekarz mowil ze to normalne ;) witam nowa. napisz nam cos o sobie i wpisz sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×