Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

karla83 dzis jest moj 18 dc, a ten biały budyniowy i bardzo gesty śluz zauważyłam u siebie 15 i 16 dnia cyku wiec jakos tak zaraz po owulce, dlatego wydaje mi sie ze u mnie to raczej nie jest objaw ciążowy. nie wiem juz co o tym myslec. w każdym bądź razie dziś juz tego nie bylo. pozostaje mi tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szyjce to wiem tylko tyle, co i klapausius pisała - wysoko i otwarta to dni płodne, a nisko i zamknięta tuż przed @. ja swojej szyjki nie badam bo nie rozróżniam jej położenia, miękkości, twardości, otwartości - czarna magia dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co do cukrzycy ciążowej to wiem, ze kiedy już ja wykryją, trzeba codziennie badać sobie cukier i trzymać ścisłą diete i w większości przypadków po ciąży cukier wraca do normy. moja znajoma miała to świństwo ale na szczęście ona i jej dziecko czuja się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki juz jestem bliska wpisania do 2 czesci tabelki. zrobilam 2 test, poprzednio był bobo test, teraz quick view i oba pozytywne, ale dalej druga kreska słabsza. 3ci zrobie tydzien od pierwszego, juz chyba powinna byc mocna nie? bo mysle ze ten hormon powinien rosnac, a jak nie rosnie to jest zle, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczyna> super, mysle ze powinnas zrobic BHCG bedziesz miala pewnosc :) chce dzidzie> wiem jak sie czujesz, ja wczoraj przez cały dzien wypróżniłam cały żołądek i od wczoraj jestem na pustym żołądku :( co zjem czy wypije to ........wc. nie wiem tylko jak z tymi lekami, no bo jak mam je brac? Na pocieszenie: lekarz powiedzial ze jak sa dolegliwosci ciazowe tzn ze ciaza jest silna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapcus to moja chyba jest bardzo silna ;) dzis znow chleb i woda ...no i wc. poszlam do pracy .ale juz w domu jestem .fatalnie sie czuje.slabo mi, wymiotuje ehh . wszystko dla dzidzi. czula ciesze sie ze jestes, juz sie martwilam. co u ciebie? koniczyna to super.ja mialam prawie niewidoczne te kreski ale jak sa 2 to napewno ciaza ;) czy mozna odroznic zatrucie pokarmowe ( wymioty,nudnosci) od objawow ciazy. martwie sie troche czy sie czasem niczym niezatrulam. bo dopiero w 8 tyg mi sie zaczely.wczesniej zero objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyczytala ze nudnosci przewaznie zaczynaja sie od 7 do 14 tyg ;( wszystko przede mna .a ja myslalam ze mnie ominely. mam nadzieje ze wszystko minie szybko. tylko jak mam z ta praca. teraz bylam tydzien na urlopie, potem 3 dni w pracy znow tydzien na urlopie wczoraj w pracy a dzis chora ...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od gina, zmienił mi duphaston na luteine dopochwowa, bo mowi ze tabletki niepotrzebnie jeszcze podrazniaja przelyk :), ale twierdzi ze wymioty to dobry objaw :) ze im my mamy czujemy sie gorzej tym nasze dzidzie maja sie lepiej :). Basiu daj znac co tam u Ciebie???? Dzisiaj miasz miec wizyte, a moze jestes juz po????Odezwij sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam o tych dopochwowych. duzo dziewcxzyn je stosuje zamiast tabletek. oby twoj lekarz mial racje a ja znow zupa z chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 toffik81................28.................30........ .. ............5.04.09 krop.ka................34..................6............ ............06.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 dzusta..................29.................4............ ..........09.04.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........12.04.2009 szoja....................29...................3......... .............17.04.2009 labudka82...............26............nawet nieliczę............19.04.2009 Iwona77..................32................3............ ...........26.04.2009 Ania_29.................29.................3............ ......... .1.05.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? krop-eczka............23.................6............ ...........????????? smieska1...............23.................2......... ........... 20.03.2009r Brzusiowe mamy nick.............wiek.......ilość starań....tydzień.....płeć/imię..poród Frezyjka0......29..............1................14 .......?........29.09.09 czuła............25..............1................14. .......?.....3.10.2009 chce dzidzie... 25.............1..................8.......?.......25.11.2009 Klapaucius26....26............6.................6...... ..?......05.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bo ja tak bardzo sie boje ze nie rozwinie sie zarodek, podobno juz w 6 tyg mozna uslyszec bicie seduszka, jak usłysze to uwierze, a tak to mnie cały czas nurtuje ze moze sie okazac ze to bedzie puste jajo :( czekam na to usg z utesknieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio robilam usg tydzien temu to byl poczatek 7 tyg. lekarka powiedziala ze jest wszystko ok. widzialam juz ze ksztalt fasolke przypomina. niepamietam ile mi mowila ze ma ;( ale mowila ze kolor sie zmienia. i ze za pare dni rysy twarzy bedzie widac. z tym ze teraz jestem w holandi. i dupa.... musze 3 tyg czekac na kolejne usg karte ciazowa juz mi zalozyla,zdjecie zrobila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak macie liczone te tygodnie ciąży? od pierwszego dnia ostatniej miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. ona mi powiedziala ze 7 tydz jak w ogolnym liczeniu 40 tyg. a ciaza ma 5 tyg .jakos tak witaj kropka co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam po cichu chociaż to tajemnica poliszynela już wszyscy wiedzą :-D że u mnie 4 testy po 2 krechy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak samo jak klapaucius - boje sie zapeszyć, no ale powiedzieliśmy rodzicom a rodzice natychmiast podali dalej chociaż mówiłam że to na razie tylko testy i jeszcze wizyta przed nami :-) ale tak samo sie boję pustego jajeczka i ciąży pozamacicznej. Ale musimy być dobrej myśli!! No u mnie dochodzi jeszcze strach że jeszcze @ przyjdzie jak nastąpi samoistne poronienie... Mam dopiero 33 dc a potrafię mieć i 35 dniowe cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co chodzi z tym pustym jajem. jak teraz mialam robione te usg to juz by zauwazyla ewentualnie? czy ciaze pozamaciczna tez by zauwazyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo boje się zapeszyć... teraz jest tak że prawie wszyscy wiedzą a jak coś pójdzie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moim tez powiedzialam ze nie maja nikomu mowic...z tym ze ja co chwile powiem jednej osobie wiecej. to sie juz denerwuja ze oni niemoga sie chwalic a ja tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dokładnie jak to jest ale w pierwszej ciąży długo mnie straszyli że puste jajo, że zarodek powinien już być i takie tam. A że ja mam okazało się potem owulacje nie w 12 dc tylko około 18. to i zarodek sie pojawił póxniej, nie książkowo. Byłam wtedy w szpitalu, co noc płakałam do poduszki że nic z tego - przez tydzień!! potem się zarodek pokazał, okazało się że wszystko ok. U mnie to było tak, że 12. marca miałam ostatni raz @ a pod koniec kwietnia pojawił się zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie - wydaje mi się że u ciebie ok, skoro lekarka ci powiedziała że rysy twarzy widać będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje. ale musze wiecej wchodzic na tematy szczesliwych mam.... bo zle sie nastawiam. bylas juz u lekarza...czy czekasz narazie. jak maz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka> ty okropna babeczko, i Ty nic nie mowiłas!!!!!!Gratuluje!!!!!!!Kochana...jak fajnie naprwde sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mąz przeszczęśliwy, chodzi i mi się przygląda :-D własnie dlatego nie chciałam rozpowiadać bo nie byłam jeszcze u gina.... ale mam nadzieję że wszystko będzie ok!! teraz tylko się zamartwiam czy nie będzie samoistnego poronienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×