Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

a leci powolutku. @ się skończyła więc czas na starania. W pracy nudno, muszę sobie znaleźć jakies zajęcie:) Wczoraj byłam u teściowej na kawce i tak sobie pomysłałam, że strasznie nudno mi bez jakiegos konkretnego zajęcia popołudniu. Moe zacznę biegac albo pójde na jakiś fitness, no bo ileż można sprzatac i leżeć:):) Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę myslałam o tym samym, bo ile można leżeć na kanapie. Mój M gra w piłkę nożna, a ja swiruję i za duzo myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałaś może wczoraj "Londyńczyków"? Była tam scena jak Mariola rodzi, a ja wyłam jak bóbr. mój musiał mnie długo uspokajać, poprostu już nie wyrabiam psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo. Mój chodzi na piłke we wtorki:) Przez takie nic nie robienie( oczywiscie oprócz codziennych obowiazków) strasznie się rozleniwiłam! Szkoda, że tak daleko mieszkasz bo byśmy sobie jakies zajęcie znalazły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałam jeszcze nigdy londynczyków. Ja mam to samo. Zazdrośc jakąś mam w sobie, złość jak widze kobiety w ciąży bądź z wózkami. chyba źle się ze mną dzieje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka w pracy jest w ciąży. Niby się cieszę, ale jakoś tak mi ciężko jak widzę ją codziennie z brzuchem. Wstyd mi ale tak jej zazdroszczę... Fajnie by było jakbyśmy mieskzały blisko i razem chodziły na fitnes 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 mnie też wstyd jak odczuwam złość a nie powinnam. Ale myslę, że to jest silniejsze od Nas. Kiedys to na Nas będa tak z zazdrościa patrzeć. Zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tej wersji się trzymajmy. dzisiaj idę do gina. Jestem po trzech cyklach z clo. Jestem ciekawa co mi dzisiaj powie. Ostatnio jak się z nim widziałam 3 miesiące temu to miał nadzieję że przyjde do niego z fasolką i nie będzie potrzeby dalszego leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Karla powodzenia u gina. Ja sobie powiedziałam, że jak się do grudnia nie uda mi się zajść w ciążę to idę do gina i każe porobić sobie i mężowi wszystkie potrzebne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Karla ja też zaczełan drugi cykl z CLO, ale jakoś nie mam nadzieji że się uda. Wpadłam w strasznego doła, nie potrafie i niczym innym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Malutka! wystawiłam 2 faktury i dalej nuda...:/ Juz wolę jak coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Ja cały czas o tym myślę i nie umiem sie wyłączyć. Dzisiaj np snilo mi się że jestem u gina, obok siedzi moja mama (co wogóle jest dziwne bo nigdy ze mna u gina nie była) a lekarz ogląda moje wykresy i mówi że ja to jestem beznadziejny przypadek i trzeba będzie 5000 zł wydać na leczenie i w tym momencie się obudziałam. Juz totalnie wymiękam - beznadziejny przypadek ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
I ja sie melduje :) jak tam wasze samopoczucie ? ja z rana popsztykalam sie z narzeczonym wrrrr juz mnie wkurzyl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara a może za bardzo pragniesz dzidziusia i włączyła się w tobie jakaś blokada :( Na pewno będzie dobrze zobaczysz :) Trzymam za Ciebie kciuki :) Dula u mnie też w pracy nudy. Ja jak na razie wystawiałam jedną pro-formę, muszę napisać do adwokata i zająć się windykacją ( czego bardzo nie lubię:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gin mówiła, że jak bardzo się chce to się może nie udac. Tylko się pytam dlaczego akurat Nam:/ Karla mnie tez się takie bzdury śnią, że masakra. smieska ja to uważam, że kobiety najlepiej by się dogadywały jakby były w parach z kobietami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być, bo jakoś tak dzisiaj mam ogólnie doła. Tak się nastawiłam że po 3 cyklach z clo będę w ciąży - a tu nici. Mam nadzieję że dzisiaj gin powie coś sensownego, bo jak znowu będą to tylko dyrdymały to pomyślę nad pójściem do invicty. dużo dobrych opinii o nich słyszalam, nie chcę już tracić czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla bo Ci learze to tez tacy jacyś dziwni sa. Dawno już zadna z Naszego topiku nie zaszła w ciążę...myslę że we wrzesniu będzie kumulacja!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może będzie tak, teraz prawie wszystkie dostałyśmy @ w tym samym czasie to może i wszystkie w tym samym czasie zajdziemy w ciąże :) Ale było by fajnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Dula popieram cie w 10000% :) hehe ale tak powaznie to kurcze gnojek jeden .... ;/ wczoraj bylam na terapii antynikotynowej (nie pale od wczoraj od 14), wie ze mi ciezko to kuzwa jeszcze sie kloci a dobrze wie ze jak sie ze mna kloci to mnie najbardziej wtedy ciagnie do fajek, a wczoraj mu mowilam zeby sie nie klocil nie krzyczal itp bo zaczne palic a nie chce juz kopcic tym bardziej w ciazy.... to ten swoje.... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo faceci sa czasem jak dzieci. A Ty sie nie daj i nie pal:) Wiem, ze to ciężko ale postaraj się dla Maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dula ma racje zrób to dla maluszka :) Oj tak faceci... Mój M te z mnie dzisiaj wkurzył zaczął krzyczeć na m,nie, ale ja się nie dałam :) później miły jak baranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
a ja sie tak nudze ze koniec ;/ pogoda slaba, zimno w biurze nie ma co robic nuda na maxa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×