Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

a i też mnie pobolewał brzuch czasem. Ja miałam takiego świra, że co chwile do WC biegałam bo miałam dużo śluzu a bałam się, że okres dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Jęlsi chodzi o L4 to ja jestem już na nim od połowy grudnia i wcale nie narzekam na nude w domu :) tzn bdyby nie chora sytuacja w pracy to pewnie bym jeszcze pracowała, ale jeśli oni mieli mnie w du.. to co ja sie będe wysilac... Dula ja po tym jak już wychowam troszkę swoją córcie to też będe pracy szukać:) moja firma zmienia siedzibę no i już mnie poinformowano że dla mnie tam miejsca nie będzie.... a do tego musiałabym tam dojeżdzć ok 40 km w jedną strone przez całą Warszawe, a przejazd przez Warszawe w dni powszednie to jest koszmar... majka leż grzecznie w łóżku i sie nie przemęczaj, tak samo Ty mała... maleństwa są najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Mała --> Igg i Igm to sa miana , to jest na toxoplazmoze (moga wyjsc ujemne lub dodatnie ) , lekarz chce sprawdzic czy przechodzilas ją kiedys czy nie lub czy teraz trwa proces chorobowy..jesli jestes teraz chora zastosuje odpowiednie leki i juz :)(bo toxo przebiega bezobjawowo) . kochane a ja do ginki wybieram sie w przyszlym tyg. w tym mi sie juz nie uda. Musze zrobic badania(mocz, morfo, hbs) potem do ginki i na USG sie umowic. Chodzicie prywatnie czy na nfz? ja prywatnie są to koszty jakies wizyta+usg+badania to jakies 200 zł co miesiac..No ale czego nie robi sie dla maluszka i wygody :) Na tej wizycie w przyszlym tygodniu tez biore juz L4 i olewam firme mojego taty... ;/ Dodatkowo jeszcze na głowie mam przeprowadzkę..bo wynosimy sie z naszego domu na wsi do miasta...ciekawe jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas sie tu znów duzo zrobiło :) Dzieki Esia za wyjaśnienie jesli chodzi o te badania. Nie musze szukac. Dula na co dokładnie są te badania : waserman i odczynnik coombsa ? Pierwszy raz o nich słyszę. Wy je tez dziewczyny miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waserman i odczynnik coombsa ja nie miałam tych badań i właśnie też się zastanawiam co to jest?? Esia ja też chodzę prywatnie do lekarza u mnie koszty to 80 zł wizyta, do tego badania jak robiłam co miesiąc tylko morfologie i mocz to było 25 zł, ale pamiętam że na początku pierwsze badani to był koszt ok 150 zł- morfologia, mocz, cukier, grupa krwi,WR i toksoplazmoza. a samo usg to 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodzę do ginekologa prywatnie. Kruszynka WR to jest Wasermann czyli choroby weneryczne ( czy jesteś zdrowa) A odczynnik coombsa to na przeciwciała, bo mamy konflikt bo ja mam krew 0- a mąż A+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi raz oczynnik coombsa będę robiła w 7 miesiącu, bo na początku ciąży przeciwciał nie wykrytoTo chodzi o to jaką krew ma dzidzia, czy moją minusową czy meża plusową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to juz wszystko wiadomo, konfliktu nie mamy, a na choroby weneryczne tez nie muszę, bo mój mąż jak jechał na misję i jak z niej wracał miał je robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech i znowu poleciała mi krew zadzwoniłam do gina i umówiłam sie dzisiaj na wizytę mam o 17 To nie jest dużo krwi troche wyleci i koniec nie moge sie bać musi być dobrze:) przecież biorę lutkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko lez maja i się nie stresuj. bedzie ok. trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka nie podnos sie z lozka niepotrzebnie.. i nie stresuj sie. tlyko leż i odpoczywaj...i nie dzwigaj mi nic nastepnym razem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Malinka duzaaaaaaa :P Powoli to uczulenia schodzi, kapie a potem smaruje w oilatum a tak poza tym dół :( nic mi sie nie chce moze pozniej cos skrobne trzymajcies ie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam dzieki dziewczyny za wsparcie poszlam do gin ale bylo juz zamkniete jutro tez nie zdaze bo jest do 12 a na 10 musze byc w urzedzie pracy jeszzcze nie wiem jak to bedzie bo ja chodze prywatnie a chce pojsc panstwowo bo teraz kasy nie mam a usg piersi tez nie bede pracila a u mojej tak;/ bo skierowac nie daje jutro odbieram wyniki dostalam nospe i nolicin od internistki i jutro ide na usg brzucha zobaczymy czy sa jakies zmiany po poltora roku heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie:) widać juz pęcherzyk 10mm w pęcherzyku też juz cos widać;) 4 tydzień i 6 dzień:) powiedział,że te plamienia nie musza swiadczyć o zagrażającej ciąży ale mogą i lepiej chuchać na zimne.Więc mam brać lutkę i sie nie przemęczać nic mi nie wolno tylko leżeć i pachnieć:DDD Popłakałam się jak mi zrobił USG i pokazał pęcherzyk i w środku taką mała kuleczkę.:)))))))))) Dostałam L-4 do 18.lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Majeczko, że jest w porządku! Ja też jestem już po wizycie u mojej ginekolog. Posłuchałam serduszka, lekarka zbadała szyjkę macicy czy sie nie skróciła po mojej chorobie ( od kaszlu itp. ) ale wszystko na szczęście jest w porządku:) Też mam L4, do 25 lutego i już będe miała wystawiane do końca ciąży. Ale tak jak pisałam wczesniej pracować narazie będe, dopóki bede miała siłę albo mi się nie znudzi:D pozdrawiam i życzę miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki herbatkę poproszę z mlekiem oczywiście. Ja juz w pracy, a wy napewno jeszcze spicie. nie sprawiedkliwe :) to super Dula i Maja, ze u was wszystko dobrze. cieszę sie razem z wami. Anczur, na nfz możesz długo czekać, może warto zapłacić, zeby pozbyc się stresu. a moze pogadaj z lekarzem zeby cie skierowała na usg piersi jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ja też jestem dzisiaj w pracy:) Własnie wstawiłam wodę na herbatkę. jak mi się nic nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ martacs................29............................... ..............01.02.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........23......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........23........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........28..........6............5...........29.0 9.10 majka242.......29.......................4..........11.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry oj dziewczynki to wy nawet po pracy drukowałyście tu, brawo :) a ja popijam sobie Inkę :)ależ miałam na nią smaka od tygodnia !!! nie mam dzisiaj pomysłu na obiad , wiec muszę pogrzebac troszke po przepiach na necie :) trzymajcie sie cieplo i przede wszystkim zdrowo i leżeć majka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Esia👄 leżę kochana cały czas:) zmieniam tabelkę bo termin z miesiączki mam na 08.10.10 dlatego,że mam krótkie cykle;) dzisiaj zaczynam 5 tydzień:) Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ martacs................29............................... ..............01.02.10 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........23......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........23........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........28..........6............5...........29.0 9.10 majka242.......29.......................5..........08.10.2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój dzidziuś ma 5 tygodni, ale ciążą jest 8 tydzień. tak wynika z wyliczeń na internecie, bo mój ostatni @ był 15.12 jak wy liczycie wreszcie ciązę wiek dziecka, czy od ostatniego okresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć laseczki :) Majka koniecznie leż w łóżku i nawet na chwile sie nie podnoś.... daj maleństwu się rozwijać:) ale dzisiaj śliczna pogoda... jak się patrzy przez okno to można by pomysleć że to już wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15.12 miałaś ostatnią @??? to nie jesteś na bank w 5 tygodniu!tylko w 8:) nie mówił Ci gin? ja ostatnia @ miałam 4 stycznia i dzisiaj zaczynam 5 tc tak wyszło z USG i z terminu ost @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mała mi się zgadzał na początku wiek dziecka od ostatniej @ i z usg, dopiero teraz przesunał sie o tydzień.... ale ogólnie lekarz liczy od OM. Dula dowiedz się czy tak można jeśli masz zwolnienie chodzić do pracy... bo mi sie wydaję że lekarz jakoś się rozlicza z tych zwolnieni w ZUSie i żeby nie było żadnych problemów póżniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygodnie ciaży liczy sie od daty ostatniej @. Także majka jeżeli wczoraj miałas 4 tydzień i 6 dzień to dzisiaj masz pełny piąty i zaczyna się szósty. Jak dla mnie:):) kiedys tez tego nie mogłam zrozumiec ale lekarka mi wytłumaczyła. A ja mam dzisiaj tyle pracy ze szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera powiedział, ze w 5 tygodniu. W poprzednia sobote, widocznie on liczy wiek płodu, a nie ciąży. czytałam gdzieś, ze mozna liczyc na dwa sposoby. ale teraz czytam co ty piszesz i zaczynam się bac. w poniedziałek pędzę do drugiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ja mam meża księgowego:) Tak mozna bo ja to L4 normalnie w pracy oddałam, tylko dalej do niej chodze a jest tak jakby mnie nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jezeli dziecko miała 8,6 mm tydzień temu w niby piatym tygodniu, to jest za małe na 8. O matko zaczynam się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×