Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

oj leci i to bardzo szybko :) jak Ty majak z mała będziecie w połowie to ja, dula, esia i labudka będziemy na porodówkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam z zaśnieżonej Dąbrowy:):):) Byłam dzisiaj na USG. Synuś już waży ponad 500 gram:):) Mała moim pierwszym i chyba jedynym objawem ciązy byl ból piersi. Wrazliwe są do dnia dzisiejszego:) A jak urosły...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia:) Zapytam mojej gin jak pójdę na wizyte na poczatku lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23..................1............... ............22.01.10 martacs................29............................... ............01.02.2010 Ania_29................29.................10............ ..............15.02.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........22.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........20......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............26..........8...........21........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........21......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........28..........6............5...........29.0 9.10 majka242.......29.......................4..........11.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn czesc, usuwam sie z tabelki bo za kilka dni mam zabieg - kolejne puste jajo płodowe :( ale nie poddam się tak łatwo - robimy z M kolejne badania i za 3 miechy wznawiamy starania - wiec nie płaczcie dziewczyny - wierze ze w koncu sie doczekamy Basia!!! Głowa do góry!!! Musi się udac!!!! Ale wiem co czujesz kobieto i bardzo Ci współczuje MAJECZKA!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to koniecznie daj znać bo az jestem ciekawa... ciekawe co mi wyjdzie w sobote...ah już o niczym innym nie umiem myśleć jak tylko o tym usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin z USG jest obliczany po wielkości główki dziecka więc jak dziecko duże to t termin się skraca:) ja tak miałam z synem:) z USG na 20 maja a z miesiączki na 10 czerwca:))) i syn sie urodził duży 4200:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka juz wypłakałam sie przez ubiegly tydzień i wrocila nadzieja ze sie w koncu uda wiec sie nie smuc -- ciesze sie Twoim szczesciem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość, ze wielkoludek to jeszcze Pani powiedziała, że ma nózki długie i zaczęła się śmiać, ze mama tez niczego sobie a ja dodałam i tatuś:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura jaka Ty jesteś silna kobieta! W takim razie życze szybkiego powrotu do staran ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura życze powodzenia... bądz silna... Hehe ja się właśnie boje że moje dziecko odziedziczy wzrost po tatusiu i się duże urodzi:) ja mam 158 cm wzrostu o M ma 186, więc jest różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczycie dziewczyny, ze wszystkie zajdziecie w ciąze!:) Mocno w to wierzę i trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż ma 194,fajnie jakby wzrost odziedziczył po tatusiu:) wysokim facet musi być wysoki:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja cały czas twierdziłam, ze będe miała córeczkę:):)A teraz mówie, że druga będzie córa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko przeprowadzajcie się do Sosnowca bedziemy razem z wózeczkami jeździć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie by było:):)A jak nie to będziemy od siebie jeździć, w końcu to nie tak daleko;) Kruszynko zaraz po to nie:D Tak może jak mały będzie miał 3-4 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura a jakie badania będziesz robić? Ja też jestem po 2 pustych pęcherzykach ciążowych, teraz jestem w trakcie poronienia samoistnego. I na luty zapisałam się z mężem do kliniki gameta w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×