Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Dla Was moje Koffaaane Walentynki :D Kocham Cię Walentynkowo Tak namiętnie, kolorowo Kocham Cię tak bezszelestnie Tak za darmo, bezcieleśnie Kocham Cię wciąż jednostajnie Tak fajowo, tak zwyczajnie Kocham Cię za darmo przecież Tak jak wodę, drzewa, kwiecie Kocham Cię jak mój samochód Całym sercem a nie trochu Kocham Ciebie tak spokojnie Tak pachnąco, tak dostojnie Kocham tak, że serce skacze Gdy z daleka Cię zobaczę Kocham rano i w południe Kocham nocą, kocham cudnie Kocham, kiedy mama krzyczy Kocham w metrze i w piwnicy Kocham Ciebie dnia każdego Gdy grasz w nogę na całego Gdy się kładziesz po północy Gdy otwierasz rankiem oczy Gdy się uczysz, gdy przeklinasz Kiedy w tańcu się wyginasz Kocham, gdy się bardzo nudzisz I gdy zupą się wybrudzisz Kocham, gdy w kolejce stoisz Kocham, gdy się bardzo boisz Gdy się tarzasz na trawniku Gdy w łazience robisz siku Kocham Cię, gdy czeszesz włosy Kiedy wrzeszczysz w wniebogłosy Kocham, kiedy milczysz smutnie Kocham, kocham bałamutnie Kocham Ciebie mocno, zdrowo Serca mego ogniskową Kocham Ciebie kolorowo Świątecznie, Walentynkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo za zyczenia:* Dzisiaj powrót do rzeczywistości i praca:) zapraszam na herbatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Ania_29................29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? martacs................29............................... ..............??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........24.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........24......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............27..........8...........24........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........24.......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........28..........6............8..........24.09 .10 majka242.......29.......................6..........08.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn Dula Wszystkiego najlepszego!! 👄 sto lat i spokojnego rozwiązania :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Ania_29................29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? martacs................29............................... ..............??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........24.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........24......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............27..........8...........24........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........24.......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........28..........6............8..........24.09 .10 majka242.......29.......................7..........08.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Jak minął weekend?U mnie leniuchowo:) Była dziś na zakupach i jak weszłam do sklepu mięsnego i poczułam te zapachy to myślałam,że im śniadanie zwrócę bleee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak sie tego pozbyć to nie moje,w profilu mi to samo wyskakuje i jak zmieniam to dalej jest:( jakiś psikus:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie weekend minął spokojnie, ale tyle śniegu napadało że dzisiaj nie mam szans ruszenia auta bez odkopania go :) mam dzisiaj wizyte u gin i musze czekać na M żeby mnie albo odkopał albo zawiózł i do tego caly czas pada...mam już dość tej zimy:( nie mam pojecia Majka jak usunąć ten adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Ania_29................29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? martacs................29............................... ..............??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........25.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........24......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............27..........8...........24........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........24.......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........28..........6............8..........24.09 .10 majka242.......29.......................7..........08.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za cisza... jestem w szoku:) wczoraj byłam na kontroli u gin i okazało się że przez ostatni miesiąc przybyło mi 3,5 kg!! jak tak dalej pójdzie to będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć No cisza, cisza...Ja obiecuję poprawę! Ale jak znowu ja jestem to nie ma nikogo i w koło macieju:) Dzisiaj w pracy...herbatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, definitywnie znikam z forum bo to już nie ma sensu. Wczoraj mąż odebrał wyniki i jest gorzej niż tragicznie nie dość że ma tylko 5 % żołnierzyków typu A to jeszcze w morfologii mu wyszło że tylko 4% jest poprawnych a reszte ma wade budowy tzw. teratozospermia i o ile mozna jeszcze z tym zajść w ciąże to ciaża może być zagrożona i moga być wady płodu. Jestem załamana bo niedość że ze mną jest coś nie tak bo mam cykle bezowulacyjne to jeszcze mój misiek też nic nie zdziała. Popłakałam się wczoraj i to tyle, bo normalnie nie mam ochoty ani siły się leczyć. Idziemy do lekarza napewno mu przepisze jakieś witaminiki ale to tylko pod poprawe do inseminacji. Mam starszengo doła. Trzymajcie się cieplutko wszystkie iżyczę wszystkim dużo szczęścia 😘 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) edith bardzo mi przykro że wyniki macie takie kiepskie, ale trzeba być dobrej myśli że lekarz was wyleczy i jeszcze będziecie miec maleństwo.... nie ma co się załamywać 👄 no przyznam szczerze ze taka cisza na tym naszym forum że niedugo całkowicie zaniknie.... Esia a jak tam u ciebie?? wszystko OK, z tego co kojarze to jakieś problemy miałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith bardzo mi przykro nie wiem co napisać.Mam nadzieje,że traficie na bardzo dobrego specjalistę i wyprowadzi armię Twojego męża na prostą choć wiem,że to trudne,niestety....... Trzymaj się kochana i czekamy tu na Ciebie, na wspaniałą wiadomość o ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith trzymam za Was mocno kciuki🌻 Ja mam dzisiaj troszkę zajęć...przynajmniej czas szybciej mija:) Co chwilę biegam do WC...też tak macie?? Ja już chce wiosnę!!!! Mam dość tego śniegu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na początku i też biegam co chwilę do wc najgorzej jest w nocy bo potem usnąć nie moge:(Od 2 dni mam mega mdłości utrzymują się cały dzień i nawet w nocy,masakra:(Jutro idę do gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i strasznie jestem wrażliwa na zapachy.....mam nawet problem przytulić sie do męża bo czuje nawet mydło którym się mył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja to mam pecha. mam zapalenie krtani i muszę brać antybiotyk,żal mi dziedziusia bo jak kaszle cały brzuch mi skacze. mały niema teraz spokojnego życia.już drugi raz w tej ciąży jestem chora i mam nadzieję że ostatni i niebędzie to miało wpływu na zdrowie dziedziusia. jutro muszę iść do gin. bo mam gratis zapalenie pochwy, z powodu antybiotyku. coś się niemogę pozbierać. masakra. a co do sikania i mdłości z powodu zapachów. od początku ciąży nieprzespałam nocy bo chodziłam tak nawet co 15min. sikać mogę pocieszyć że teraz wystarczy jak pójdę 1-2 razy w ciągu nocy, natomiast z zapachem śmierdziało mi mydło szampon,rosółgotowała mi babcia bo tak nietrawiłam tego zapachu. kiedyś wruciłam z synem z zakupów mąż ugotował sobie frankfuterki i od razu jak poczułam ten zapach zwruciłam wszystko co zjadłam tego dnia ,a potem kazałam wywietrzyć całe mieszkanie.teraz nietrawię zapachów w sklepach, wyczuje wszystko i niemogę przejść alejką z pokarmem dla psów .a najgorzej jak przejdzie obok ktoś z flakonem perfum wylanych na siebie to masakra przestaje wtedy oddychać. ale cały czas mam nadzieję że to minie i wkońcu choróbsko już się odemnie odczepi. czekam na wiosnę . życzę zdrówkai pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o siusianie w nocy to nie budzę się ,ale za to codziennie rano wstaje z przepełnionym pęcherzem, aż mnie boli... niestety nie mam tendencji do wstawania w nocy... choć dzisiaj pierwszy raz mi się zdarzyło wstać o 4 tak mi się siusiu chciało :) Zapachy już mnie nie ruszają... na początku nie znosiłam zapachu kurczaka zarówno gotowanego jak i smażonego i ogólnie wstręt do mięsa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labudka ja też miałam zapalenie krtani i brałam antybiotyk. Na szczęście teraz jest ok i nic mnie nie bierze. Dużo zdrówka Ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny długo mnie nie bylo. Byłam na kilkudniowym szkoleniu. Edith, bardzo mi przykro, ze macie takie kiepskie wyniki. Znajdzcie dobrego lekarza i nie poddawajcie się. Zyczę Wam z całego serca zeby sie udało i trzymam mocno kciuki. U mnie tak sobie. Strasznie mnie mdli nawet w nocy. W nocy też wstaje do toalety, po kilka razy - wykończyc się idzie. Na nic nie mam ochoty, może poza kaszką manną z truskawkami. Ale po niej najbardziej wymiotuję :( Poza tym wszystko niby ok, ale ta zima wprowadza mnie w taki okropny stan, ze juz nie moge wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Ania_29................29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? martacs................29............................... ..............??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........25.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........24......09.06.2010 Oskar/Szymon dula.............27..........8...........24........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........24.......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........29..........6............9..........24.09 .10 majka242.......29.......................7..........08.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn Aha i jeszcze zeby było piekniej, to muszę zmienic tabelke w zakresie wieku. Moje ostatnie dwadzieście :( Widziałam Dula, ze ty tez wodniczek lutowy. Przyjmij najszczersze życzenia młodsza koleżanko zdrowia dla ciebie i Twojego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Mała! Ja również życzę Ci wszystkiego najlepszego! Spelnienia marzeń!🌻 Ja dzisiaj w domku, zaraz biorę się za prasownaie bo mi straszna kupa urosła.A takiego mam lenia, że szok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy:)))) Dzidzia ma się dobrze:)))))9mm:)) i BIJE JUŻ SERDUSZKO!!!!!!!!!!!!!!! Jestem w szoku bo jem od 3 tygodni nie za 2 a za 3! i jak weszłam u gina na wage to byłam w szoku- schudłam 2,5kg!!! ważę 55kg:))))))) haha jakim cudem to nie wiem;) Zmienił mi luteine dopochwową na doustną:)dobrze bo mnie męczyła… Mam zapalenie grzybicze i dostałam globulki. Jutro wracam do pracy, mam na siebie uważać i się nie przepracowywać;)))) włączam olewator:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Majka to super że z malenstwem wszystko jest ok :) No Ty masz chyba wymioty z tego co pamietam, no wiec stad waga poszla w dól, ale poczekaj jeszcze troszke ;) ja tak sie cieszylam na poczatku ze malo przybieram na wadze ze nie bedzie duzo do zrzucania a tu niespodzianka, przez ostatni miesiac przytyłam właściwie tyle co przez pierwsze 5 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzięki kruszynko:) ja nie mam wymiotów pomyliłaś mnie z kimś innym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×