Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ja się już doczekać nie mogę a z drugiej strony mam takiego stresa, ze masakra... Boję się porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę i w to, ze nie mozesz sie doczekać Dula i w to, ze masz stresa. Ale pomysl o tym, ze poród tylko parę godzinek, a potem dzidzia bedzie przy Tobie. Mysl pozytywnie napewno wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć niewiem jak wy ale ja mam już strasznie duży brzuch wyglądam jakbym miała urodzić bliżniaki. mój obwód brzucha to 102 cm. dużo mi się wydaje . jakie macie duże brzuszki kruszynka dula i esia.? i jeszcze mam 10 kilo więcej.przy pierwszej ciąży przytyłam aż 22 kg.więc teraz jest całkiem nieżle. i już się niemogę doczekać porodu oczywiście chciałabym rodzić naturalnie bo cesarkę już miałam i wiem jak się po niej człowiek czuje, i niepolecam chyba że jest to konieczność. mam też już wyprawkę dla dziecka trochę po starszym synku i trochę dokupiłam. pozdrawiam ;) Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Ania_29................29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? martacs................29............................... ..............??????? marzena87...........23...................7.............. .............27.03.10 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........27.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........27.........09.06.2 010 Szymon dula.............27..........8...........27........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........25.......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........29..........6............11..........24. 09 .2010 r. majka242.......29.......................9..........08.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23...................2.............. ............18.02.10 Ania_29................29.................11............ ..............15.03.10 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........???????? martacs................29............................... ..............??????? marzena87...........23...................7.............. .............27.03.10 BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24........3...........27.........8.06.201 0............ labudka82......27.........15..........27.........09.06.2 010 Szymon dula.............27..........8...........27........10.06 .2010 ? EsiaSmH .......23..........2...........25.......13.06.2010 Nadia Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... mała_81........29..........6............11..........24. 09 .2010 r. majka242.......29.......................10..........08.10 .2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny nie piszecie tutaj z byt wiele. Ja isę nie odzywałam, bo załatwialiśmy od środy z M ostatnie sprawy związane z budową. Już właściwie wszystko załatwione i teraz czekamy na przyznanie kredytu i zaczynamy :) Dula to prawda że czas leci strasznie szybko, dopiero co się cieszyłyśmy że jesteśmy w ciąży, że zobaczyłyśmy te dwie krechy, a teraz to już właściwie mamy bliżej końca i rozwiązania :) jeśli chodzi o poród to ja też zaczynam się troszkę bać :) Labudka aż z ciekawości zmierzyłam obwód brzucha i też mam 102 cm i przyznam że brzuszek ogólnie mam ogromny, niektórzy myślą że ja to już w 9 miesiącu jestem ;) a na plusie też mam jakieś 10kg, ale dokładnie będe wiedział 15 po wizycie u gin. bo właściwie tylko u niej się ważę, żeby nie mącić sobie w głowie :) Miłego weekendu wam wszystkim życze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sobie zmierzyłam mój bębolek:) 95 centymetrów. Przed chwilą się ważyłam, na plusie mam 5,5 kg. Mówią że jak na koniec 6 go miesiąca to nie mam duzego brzuszka. I jak stoję tyłem to go nie widać bo taki szpiczasty mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję majka242. jak narazie się to uspokoiło więc jestem spokojniejsza. Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś z was miała robioną laparoskopie? Moja gin chce mnie na to wysłać jeśli w tym cyklu nie zajdę w ciaże. Trochę się denerwuję bo nie wiem czego się spodziewać. Bardzo proszę jeśli któraś z was miała taki zabieg to proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) szukałam i znalazłam jakby któraś chciała skorzystać to proszę.:) tydzień 22 - długość ok. 19 cm. Waga 350g (trzy gruszki) tydzień 23 - długość ok. 20 cm. Waga 450g tydzień 24 - długość ok. 21 cm. Waga 530g tydzień 25 - długość ok. 22 cm. Waga 700g tydzień 26 - długość ok. 23 cm. Waga 850g tydzień 27 - długość ok. 24 cm. Waga 1000g tydzień 28 - długość ok. 25 cm. Waga 1100g tydzień 29 - długość ok. 26 cm (z wyprostowanymi nóżkami, ok. 37 cm). Waga 1250g tydzień 30 - długość ok. 27 cm. Waga 1400g tydzień 31 - długość ok. 28 cm Waga 1600g tydzień 32 - długość ok. 29 cm(z wyprostowanymi nóżkami 41 cm). . Waga 1800g tydzień 33 - długość ok. 30 cm. Waga 2000g tydzień 34 - długość ok. 32 cm. Waga 2250g tydzień 35 - długość ok. 33 cm (z wyprostowanymi nóżkami - 45 cm). Waga 2550g tydzień 36 - długość ok. 33 cm. Waga 2750g tydzień 37 - długość ok. 35 cm (z wyprostowanymi nózkami - 47 cm). Waga 2950g tydzień 38 - długość ok. 35 cm. Waga 3100g tydzień 39 - długość ok. 36 cm. Waga 3250g tydzień 40 - długość z wyprostowanymi nóżkami ok. 48-51 cm. Waga 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie kobietki:) Życzę wam dużo szczęścia i radości a tym które jeszcze nie zostały mamusiami życzę aby wkrótce nimi zostały:):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego Kobietki!!!:) Zapraszam na herbatkę i ciacho:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No i mam po spaniu:( sąsiadka wymienia drzwi wejściowe i mam takie wiercenia i trzaski ,że chyba zaraz zwariuję:( Zaczyna mnie boleć ząb:(dają znieczulenie w ciąży? bo jak nie wolno to będę miała niezłą jazdę;( Asiu dla Ciebie też wszystkiego najlepszego , obyś jak najszybciej zaszła w ciążę;)tego Ci życzę:D herbatka i śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ci współczuję, ale pocieszę, że ja tez się dzisiaj nie wyspałam:) Nie wiem czy dają znieczulenie w ciąży, bo ja miałam leczonego zęba na początku ciąży ale bez znieczulenia. Bo do borowania nie biorę znieczulenia:) Ja w sobotę byłam na babskiej imprezie ze striptizem:) Prawie jak wesele, tyle babek było na sali. Troszkę się wyluzowałam bo jakoś ostatnio nabuzowana chodziłam:) A dzisiaj w pracy taka nuda, że chyba zasnę zaraz:) Jutro chyba pójdę na badania bo musze je zrobić miedzy 26 a 28 tygodniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie siądę na fotel bez znieczulenia:( mam małą dziurkę więc może sie przełamię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała dziurka to nie będzie bolała!:) Mnie w czasie ciąży zrobiła się w 8 dziurka. Na razie na szczeście nie boli, mam nadzieję,ze dotrwam do porodu a potem wyrwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję Mała-wzajemnie! jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczory dalej okropne, bo mdli mnie okrutnie. A poza tym nie narzekam. Brzuszek zaczyna rosnąć. 23.03 ide na usg genetyczne. Aha okazało się ze mam jakieś bakterie w moczu i muszę brac leki. A jak tam Twój dzidzuś kopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet :) Majka jeśli chodzi o znieczulenie to można w ciąży, ale je też słyszałam że od 2 trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odpowiedź:) Wam również wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Byłam dzisiaj rano na badaniach, więc mam już z głowy tą glukozę pod obciążeniem. Jutro wyniki. Idę coś zjeść:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak Dula po glukozie strasznie było?? Ja też niedługo będe szła i zastanawiam się czy da rade przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co no nie najgorzej.Da się przeżyć. Strasznie słodkie to, jakbyś szklankę wody posłodziła conajmniej 10 łyżeczkami cukru ( tak na oko;) ) Troszkę mnie zmuliło ale przeżyłam:) Już w trakcie picia zgagę miałam:) Z ośrodka wracałam na nogach bo po drodze chciałam na zakupy wejść do sklepu i nie wiem czy nie przyzwyczajona chodzić jestem ( bo cały czas poruszam się autem) czy tak osłabłam po tej gluzkozie, normalnie ledwo szłam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z cytryną piłaś czy bez?? bo podobno z cytryną jest lepiej... Myśle że na Twoje samopoczucie wpłyneła glukoza, bo jednak to wielka dawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez cytryny. Nawet nic pielęgniarka nie wspominała o cytrynie. Właśnie się drzemnęłam z 30 minut...aż się lepiej czuję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam dziewczyny. Byłam dzisiaj u mojej gin i mam pęcherzyk:) Ma niepełne 17 mm ale jest dobrze:) Teraz trzeba się bardzo starać i poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Asiu do dzieła! Trzymam mocno kciuki! Ja dzisiaj w pracy. Zapraszam na herbatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziewacie wszystkie?:) Ja jeszcze troszkę posiedzę i się zbieram do domku. Po drodze po wyniki, już się doczekać nie mogę...ciekawa jestem strasznie. Dam Wam potem znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jaka cisza:) ja w piątek idę na badania, ale tylko morfologia i mocz jak co miesiąc...a w poniedziałek wizyta u gin i znowu posłucham serdiszka mojej córeczki :) Dula kiedy planujesz kolejne USG?? a co wogóle z Esią?? wogóle jej ostatnio nie widać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×