Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

cześć po pierwsze Gratuluję wszystkim Mamom!!! mój Szymuś tydzień przed terminem próbował sie wydostać , trafiłam do szpitala z bólami i tam już zostałam , bóle się nie nasilały, nie było rozwarcia , ale szyjka się skróciła i myśleli że niedługo na pewno się zacznie , tak więc poleżałam w szpitalu tydzień i w dniu terminu zrobili mi cc. choć bardzo tego nie chciałam ale podobno mój poprzedni szew po cc mógłby pęknąć podczas porodu, bo był za cienki.a szymuś po usg był przewidziany na 4300 strasznie mnie bolało po cc bo dowalili mi kroplówkę z oksytocyną bo mi się macica nie obkurczała.szymuś jest zdrowy choć urodził się z dziurką w serduszku, ale teraz robiłam badania i już mu zarosła, a cc. robiła mi moja lekarka prowadząca ciążę .ja ledwo żyłam , a po 3 dniach wypuścili nas do domu.na szczęście przesypiamy noce niema kolek, tylko dużo je z cyca i śpi. waży 5115 dzisiaj Szymuś ma miesiąć :) nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........26.........22. 09.2010 r. Alek edith26............26..........20..........11........09 . 01.2011 r. MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka........Piotruś........28.09.09.......3970....... ..54..........sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09........3000........50.. .........cc chcedzidzie........????...............?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30....Bartosz.......12.12.09........3720.......61... .......sn szoja.............????...................?????..............???? ................? Iwona77.........Maja...........19.01.2010.....2750.......52.. ........cc smieska1.......Blanka..........19.01.2010.....2710.......53.. ........sn dula..............Filip.............04.06.2010.....3400...... 57..........sn labudka82.......Szymon........09.06.2010.....4000.......57..........cc kruszynka173..Gabrysia......12.06.2010.....3350.......55.. ........sn EsiaSmH .........Nadia..........11.06.2010.....2880.......53...........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno sie nie odzywałam ale jakoś tak, nie było czasu, a tu widze że straszna cisza gdzie wy się podziewacie wszytskie, no mamusiom sie nie dziwie bo mają maleństwa. Staraczki a u was jak tam poczynania??? nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........26.........22. 09.2010 r. Alek edith26............26..........20..........17........25 . 12.2010 r. MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka........Piotruś........28.09.09.......3970...... . ..54..........sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09........3000........5 0.. .........cc chcedzidzie........????...............?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30....Bartosz.......12.12.09........3720.......6 1... .......sn szoja.............????...................?????........... ...???? ................? Iwona77.........Maja...........19.01.2010.....2750....... 52.. ........cc smieska1.......Blanka..........19.01.2010.....2710....... 53.. ........sn dula..............Filip.............04.06.2010.....3400.. .... 57..........sn labudka82.......Szymon........09.06.2010.....4000.......5 7..........cc kruszynka173..Gabrysia......12.06.2010.....3350.......55. . ........sn EsiaSmH .........Nadia..........11.06.2010.....2880.......53........ ...cc Zmieniam wiek ciąży i datę porodu bo po kolejnym USG wychodzi mi że ciąża jest satrsza o dwa tygodnie więc lekarz mi powiedział ze w takim wypadku jeśli USG wykazuje od początku różnice ok 2 tyg to przyjmuje się wiek ciąży z USG bo jest bardziej dokładne. Co do płci byłam wczoraj na USG i lekarz twierdził ze widać u mnie co ale nie chce mi jeszcze mówić bo się nastawie a on wcale nie wyklucza że sie pomyli i potem bedzie musiał zmieniac zeznania, więc dowiem się za 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. GRATULACJE dla mamusiek :* ja jestem po operacji i startujemy z starankami. w międzyczasie namierzam dobrego specjalistę od niepłodności i czas pokaże.. jestem dobrej myśli, bo skoro operację przeszłam to wszystkiemu dam radę, oczywiście razem z m. bo powiem wam że wykazał się chłopina przez ostatnie dwa tygodnie :D buziaczki i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marzencia:) Witam na forum:) Mam nadzieję że Wam się uda:) Ja moje straciłam ale nie tracę nadziei. A jaka to była operacja? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie traćcie nadziei, na pewno wam się uda :) no już forum chyba całkowicie zamarło... rozumiem że maleństwa są czasochłonne, ale czasami można by było coś napisać :) Moja niunia rośnie jak na drożdżach :) waży już 4500 i pięknie się uśmiecha i coraz więcej sobie gaworzy :) patrzy z wielkim zainteresowaniem na karuzel w łóżeczku i ogólnie wszystko ją interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko na pewno jesteś bardzo szczęśliwa i nie dziwie ci sie:) Teraz tylko patrzeć aż pójdzie do szkoły:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........26.........22. 09.2010 r. Alek edith26.........26........20........22........25.12.2010 r. Tymek/Zuzia MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka........Piotruś........28.09.09.......3970...... . ..54..........sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09........3000........5 0.. .........cc chcedzidzie........????...............?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30....Bartosz.......12.12.09........3720.......6 1... .......sn szoja.............????...................?????........... ...???? ................? Iwona77.........Maja...........19.01.2010.....2750....... 52.. ........cc smieska1.......Blanka..........19.01.2010.....2710....... 53.. ........sn dula..............Filip.............04.06.2010.....3400.. .... 57..........sn labudka82.......Szymon........09.06.2010.....4000.......5 7..........cc kruszynka173..Gabrysia......12.06.2010.....3350.......55. . ........sn EsiaSmH .........Nadia..........11.06.2010.....2880.......53........ ...cc Cześć dziewczyny, naprawde forum chyba zamarło na dobre Majeczka sie nie odzywa ani Dula, no nic trudno ja wstawiłam tabelek i widze że tylko ja ją zmieniam ale mam nadzieje że to sie zmieni za niedługo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna1985 miałam potworniaka na jajniku, przy okazji zrobiono mi drożność. teraz pozostaje działać i trzymać się zaleceń lekarza. zastanawiam się nad powrotem do tabelki, ale z kim ja będę przeżywać te staranka jak tu taka cisza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze ci powiem ze ja jak narazie odlozylam starania. Boje sie powtorki, moze sie kiedys przelamie. Wytłumacz mi proszę co to jest ten potworniak? Nie wiem co to takiego. Ja jak miałam 16 lat usówali mi torbiel na prawym jajniku. Nie wiem jakim cudem ale teraz mam złączone dwa jajniki w jeden i stąd moje problemy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia85
A tutaj nadal cisza jak makiem zasiał:( Dziewczyny musimy podtrzymać to forum:( Pomagać sobie nawzajem:( Jak nie my to kto?:( Pozdrawiam mam nadzieję, że jeszcze jest kogo pozdrawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana potworniak to nowotwór, mówi się też torbiel dermoidalna. przeważnie bywa niezłośliwy i tak było w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Sorki, że się tak długo nie oddzywałam! Byłam na tygodniowym wypoczynku nad jeziorem, 40 km od odmu więc niedaleko ale wypoczęłam chociaz troszkę bo zmęczona bywam na maksa. Miałam mamuśkę do pomocy:):) Filip waży juz 6400 więc jest co dzwigac. Kolki go męczą jeszcze, a jak płacze to go noszę, bujam itp. i ręce mnie bolą jakbym trenowała zawodowo:D Już grzechotki go zaczynają interesować, wkłada ręce do buzi, śmieje się bardzo często no pociecha taka, że az się miło na serduszku robi! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia85
Nie wiedziałam że tak sie mówi na nowotwór:( Przykre:( Trzymam za Ciebie kciuki:) Na pewno się uda:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Na forum już mało kto zagląda ja też do tych dziewczyn należę co podczytywały. Co u nas Piotruś jest najstarszy z dzieciaczków 28 września skończy roczek.Dwa tygodnie temu stawiał swoje pierwsze kroczki,teraz już mu nieżle idzie tuptanie,choć lubi jeszcze czasem poraczkować. Może odezwią się jakieś mamusie co unich słychać i dzieciaczków :) Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U mnie już 37 tydzień ciąży!:)Będę miała córeczkę - Hanię:) Nie było łatwo od początku,leżałam 2 razy w szpitalu.Miałam obfite krwawienie i lekarze nie dawali szans na donoszenie ciąży a jednak się udało! Drugim razem w 33tc okazało się,że mam cholestazę ciążową która jest niebezpieczna dla płodu.Biorę cały czas leki. W czwartek idę do szpitala i ustalimy z ginem termin cc, już nie wyjdę z brzuszkiem:) Wielkie buziaki dla mamuś i ich pociech:) Dla starających sie - nie traćcie nadziei! Jak mnie się udało to i Wam się uda!:) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) no majka to trzymam za was kciuki żeby wszystko poszło ok... frezyjka to Twój synuś to już duży chłopak;) ja już się nie mogę doczekać kiedy moja Gabi zacznie chodzić ;) choć wiem że jak już tak będzie to będę tęsknic za tym jak sobie grzecznie leżała :) u nas wszystko dobrze.. Gabrysia rośnie jak na drożdżach, w niedziele skończyła 3 miesiące, śmieje się od ucha do ucha, gaworzy i ogólnie jest słodziutka :) teraz 22 września idziemy na drugie szczepienie, więc okaże się ile przybrała na wadze, bo do 2 miesiąca przybrała 1150g więc nie za dużo, no ale liczę że teraz nadrobiła :) cały czas karmie ją piersią, choć czasami dokarmiam ją butlą , bo tylko po niej śpi ładnie w dzień, a jak nie dostanie to cały dzień wisi mi przy cycku :) no ale jeszcze troszkę i będzie można pomału wprowadzać jej inne posiłki, więc może moje piersi odpoczną :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy, brzuszkowe żeby miały dobry poród i te starające się żeby im się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jutro mam transfer...macie jakies zalecenie co robić a co nie??? i na ile zgodzić się zarodków? wiecie coś ze słyszenia? kurcze i pomyśleć że prawie 2 doby istanieje coś co może dać tyle szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja jestem w 30 tygodniu ciąży i będę miała córkę. pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........26.........22. 09.2010 r. Alek edith26............27........20...........31.........25.12.2010 r. Gabryś. MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka........Piotruś........28.09.09.......3970...... . ..54..........sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09........3000........5 0.. .........cc chcedzidzie........????...............?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30....Bartosz.......12.12.09........3720.......6 1... .......sn szoja.............????...................?????........... ...???? ................? Iwona77.........Maja...........19.01.2010.....2750....... 52.. ........cc smieska1.......Blanka..........19.01.2010.....2710....... 53.. ........sn dula..............Filip.............04.06.2010.....3400.. .... 57..........sn labudka82.......Szymon........09.06.2010.....4000.......5 7..........cc kruszynka173..Gabrysia......12.06.2010.....3350.......55. . ........sn EsiaSmH .........Nadia..........11.06.2010.....2880.......53........ ...cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. U mnie i u Szymonka też wszystko dobrze. Mały w listopadzie skończył roczek. Teraz też po malutku stawia swoje pierwsze kroczki, chociaż często ląduje na dupce. Dziewczyny życzę Wam wszystkiego dobrego na Święta i samych prezentów w postaci 2 kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc dziewczyny ja tez przepraszam ze tyyyyle czasu sie nie odzywalam, u nas tez ok moja corcia w styczniu roczek, staje ale nie raczkuje, kurcze ale ten czas ucieka masakra jeszcze pamietam okres ciazy a tu za chwile roczek.... a jak u was dziewczyny ? forum obumarlo co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
kochane i jeszcze jedno : z racji tego ze nie ssie smoczka, i nie ssala od narodzin do dzis mamla cycusia juz tyla 2 razy(po obiedzie do snu i wieczorem do zasypiania), dwa razy dziennie mamla od 1,5 tygodnia. i wlasnie od tego czasu mialam sluz. dodam ze przez te 10 miesiecy nie bylo i nie ma @# ani zadnego sluzu nic takiego nie bylo, suchutko. w niedziele czyli 5.12.2010 sluzu bylo meeega duzo, jak siusialam to rowniez wylatywal. w ten wlasnie dzien wspolzylismy z mezem bo staramy sie o drugie malenstwo. i mam pytanko do was, czy to byly w ogole moje dni plodne? czy byla to owulacja???? potem 6.12.sluzu bylo troszeczke, we wtorek sucho..i z wtorku na srode obudzilam sie bo znowu sluzu bylo mega duzo. sama nie wiem jak to rozumiec... co sadzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smieska gratuluje decyzji... my też zaczynamy następne starania zobaczymy czy się uda :) trzymam za was i za nas kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........26.........22. 09.2010 r. Alek MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka........Piotruś........28.09.09.......3970...... . ..54..........sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09........3000........5 0.. .........cc chcedzidzie........????...............?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30....Bartosz.......12.12.09........3720.......6 1... .......sn szoja.............????...................?????........... ...???? ................? Iwona77.........Maja...........19.01.2010.....2750....... 52.. ........cc smieska1.......Blanka..........19.01.2010.....2710....... 53.. ........sn dula..............Filip.............04.06.2010.....3400.. .... 57..........sn labudka82.......Szymon........09.06.2010.....4000.......5 7..........cc kruszynka173..Gabrysia......12.06.2010.....3350.......55. . ........sn EsiaSmH .........Nadia..........11.06.2010.....2880.......53........ ...cc edith26..........Gabryś.........22.12.2010.....3710.......55...........cc Cześć dziewczyny, mam już moje maleństwo, poród fakt faktem przez cc więc forma jeszcze nie taka jakby się chciało ale misiu mój wynagradza uśmiechem wszystkie bóle i męki :) Pozdrowionka dla wszystkich i wszystkiego najlepszego w nowym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith gratulacje :) całuski dla dzidziusia Zaglądnęłam ,bo na naszej klasie któraś z dziewczyn z topiku dała zdjęcie dzidziusia ,ale to dziewczynka .Tyle dziewczyn kiedyś pisało :( Piotruś skończył już 15 miesięcy duży chłop z niego ,ale ciągle karmie go piersią.Rano i przed popołudniowym spaniem i przed nocnym spaniem.Miesiąc temu musiałam na tydzień go odstawić po przyplątam mi się pułpasiec i przy hewiranie nie mogłam karmić.Więc było ciężko ,nie przyjmuje innego mleka,więc dalej karmię wiem że jet już duży ,ale jak będzie chciał to do drugich urodzin pewnie jeszcze pokarmie. Piotruś wogóle mi nie choruje ,wiąże to z moim karmieniem,starszego synka karmiłam 2 tygodnie i do dziś bardzo chorowity jest. A na początku cały czas walczyłam bo miałam mało pokarmu :) Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn i dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widze ze na razie watek umarl ale moze sie odrodzi. Moj maly ma juz prawie 2 latak(skonczy w grudniu), po roczku poszlam do pracy, synek do prywatnego zlobka a teraz od wrzesnia do publicznego. Dzieki temu latwiej zniosl rozlake z mama. w prywatnym bylo prawie jak u mamy:) Juz myslalam ze znow ciaza, bo 2 tygodnie spoznil sie okres(cykl 42dni), ale tez odbylam podroz na drugi koniec globu, wiec tydzien uplawow tydziuen stresu i wkoncu jest. juz poszlam nawet na bete z krwi, ale dobrze bo bede wiedziala przynajmniej czy to poronienie czy tylko rozregulowanie i stan zapalny jest na pewno, dostalam globulki. oprocz tego znowu kupuje mieszanke klimuszki nr 1 bo przedtem mi pomogla uregulowac cykl i pewnie za pol roku rozpoczniemy starania o nowa dzidzie, to juz bedzie 3ci skarb rodzicow. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×