Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

w przypadku podejrzen zagrozenia, boli brzucha krawien musza!!! przyjac bez kolejki.nie daj sie splawic do wtorku oszalejesz z nerwow. opisz ze jestes w ciazy i masz plamienia krwi. to nie sa zarty.lekarz musi cie przyjac... napewno na dyzurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapausiusz26 to nie jest normalny objaw tym bardziej ze bylas badana wziernikiem pedz do lekarza!!! lepiej to sprawdz z tego co wiem to nie powinnas juz byc badana wziernikiem chyba ze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapaucius>dziewczyny maja racje nie czekaj do wtorku tylko pedz do szpitala.To nie jest normlany objaw,lepiej niech to sprawdza w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upal.,... masakra cala puchne , leje sie ze mnie fujjjj mam juz dosc tej duchoty, na nic sily niemam. porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam krwawienia po badaniu, nie wiedziałam nawet, że to możliwe i pojechałam na pogotowie. Ale tam się okazało, że to niby normalne.... Po tygodniu też miałam, ale to już od łożyska, bo było za nisko, także nie wiem jak doradzić, bo po badaniach się zdarza krwawienie, ale z drugiej strony strach bo łożysko.... Ledwo żyję dziewczyny, cały czas trwa ten remont, ja już nie chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od dwóch dni boli mnie cała pipa ;-) nie wiem co o tym myśleć, może za bardo się forsuję.............. Ach dzisiaj niech robią co chcą, mam to w dupie, zaraz idę się położyć! A najgorsze jest to, że zawsze z majstrem przyjeżdża jego żona z dzieckiem i tak wokół nich biegam już kilka dni :( Mam już dość :( Nawet na kompa nie mam cholerka czasu :( Idę pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lekarz powiedział że mam nadżerekę i to mocno ukrwioną i podczas badania została naruszona i te plamienia są z szyjki macicy a nie z łożyska i że takie lekkie plamienie się zdarza po badaniu ginekologicznym lub po pobieraniu cytologii, ale w żaden sposób dzidziusiowi to nie szkodzi, poza tym faktycznie plamienie już praktycznie jest nie widoczne, ale we wtorek i tak jeszcze raz pójdę tak dla pewności do gina. Teraz trochę się uspokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja też mam wizytę we wtorek u mojej Pani doktor. Dopiero wieczorem, ale wczesniej terminu nie miała. kawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kolezanki, ja powoli spadam na urlop, odezwe sie pewnie dopiero po powtocie bo nie biore laptopa mam nadzieje ze jak wroce to dolna tabelka bedzie znacznie dluza, a gornej juz nie bedzie :) odpoczywajcie i do nastepnego posta! pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuła> ale nic nie rozumiem dlaczego Ty biegasz wokół jego żonki i dziecka nic nie rozumiem.....płacisz mu za wykonaną robotę i jeszcze niańczysz jego rodzinkę??? Dziewczyno jesteś w ciąży, odpocznij a nie biegasz wokół wynajętych pracowników, zresztą co to za polityka aby na roboty zlecone zabierać swoją rodzinę, dla mnie to nie zrozumiałe, akurat z mężem prowadzę firmę budowlano-remontową i u mnie takich wymysłów nie ma. Po to wynajmujesz firmę aby remont był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy dlatego zlecasz go firmie a nie wykujesz z mężem na własną rękę. Dla mnie jest logiczne: wynajęcie firmy=problem z głowy, a Ty kochana ledwo żyjesz, pogadaj z nimi..bo ile można robić łazienkę max 2-3 tygodnie w zależności od wielkości łazienki. A Ty odpoczywaj!!!!I Twoja dzidzia też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu milego urlopu klapcusia...moj fachowiec robi 3 miesiac konca nie widac...a ostatnio ma focha i juz wogole chyba nie przyjdzie. tak wiec zycie jest okrutne a fochowca mowie NIE!!! czula a ty serio zwolnij trovche bo po dupie dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ścian i kafelek miałam fachowca, ten się uwinął z robotą, zapłaciłam i się pożegnaliśmy, ale teraz przychodzi na pracę wykończeniową (prąd, kanaliza, malowanie) kolega z żonąąąąąąąąąąąąąąąąąąąa Jemu nie płacę :) Ale do końca tygodnia muszą skończyć!!! Bo inaczej wyjeżdżam na tydzień :-P Aniu miłego urlopu!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dość :( :( :( :( :( Dzisiaj nie przyjechali mnie pomęczyć moi goście to mąż właśnie wk**wił na maksa :( Godzina odpowiednia, na powrót do domu prawda??? O 17-tej już niby nie miał w pracy nic do roboty, jak zapytałam teraz czy idziemy się przejść na miasto, to jest pózno i mu się kuzwa nie chce... Następne pytanie padło ode mnie to po co tu przyjeżdża to się k**wa dowiedziałam, że spać.... Brak mi słów, odeszłam do innego pokoju ze łzami w oczach.... I teraz siedzę i ryczę jak głupia :( Już widzę te kłótnie po porodzie kiedy będę całymi dniami sama i żadnej pomocy z jego strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuła nie wolno Ci się denerwować!!! Wytłumaczuł Ci mąż dlaczego tak późno wrócił skoro o 17-tej nie miał już pracy?? Będzie dobrze 🌻 Ja dzisiaj w pracy. Też mam nerwy troszkę, bo od dwóch tygodni dzwonimy do kamerzysty kiedy będzie płytka z wesela a On mówi, zeby za dwa dni dzwonić i tak przez 2 tygodnie. Aż w koncu wczoraj powiedział, ze w połowie przyszłego tygodnia będzie...Tak się zdenerwowałam, że się na chłopie wyżyłam za wszystkie czasy. Ciekawe czy zdąży ją zrobić. Byle by dał tylko tą płytę i nie chce mieć z Nim nic do czynienia! Kawka na poprawę nastroju bo znowu się zdenerwowałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet mi wczoraj powiedział, że przyjeżdża do domu spać i go nie ciągnie, żeby ze mną posiedzieć :( :( :( Ja mu dam!!! Od dziś gatki pierze sam :D:D:D:D:D Ja po zbożówce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Czesc kochaniutki :**** Czula nie denerwuj sie widzisz mamy podobny problem heh ja z moim mialam taka afere we wtorek ze szkoda gadac !!!! mialam juz odejsc od niego, w kazdym badz razie slub odwolalam i poinformowalam o tym moich rodzicow i jego jego ojciec z deka sie wkur*** ale nikt mnie do slubu nie bedzie zmuszal....Powiedzialam ze chce zobaczyc jak do konca porodu sie bedzie zachowywal i po porodzie, jak bedzie mnie traktowal taj jak dotychczas to odejde od niego czy to bedzie przed porodem czy po mam to w dupie nie pozwole sobie na takie traktowania z jego strony bo kuzwa zadnym guru ani krolem to on nie jest a wyzej sra niz dupe ma... dzis mamy jechac do jego rodziny na weekend w lodzkie wiec do niedzieli pewnie bedzie jak baranek mily slodki i pierdzacy a zobaczymy pozneij ehh mowie wam szkoda gadac tyle nerwow co ja mam to jest koniec poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 marzencia864.........23.................5............... .........15.08.09 laura33.................33..................4........... .............22.08.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................26.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............31. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........24........24.11.09 Julian Klapaucius26..26.........6............23.......2 8 .11.09.........Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............15........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............14....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{smieska1} 🌼 my wciąż mamy to samo!!! Mówiłam, przyjedz do mnie i razem sobie popłaczemy!!! Odebrałam wyniki odczynu Coombsa, ujemny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D Pimponka zdrowa, moja krew :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny orzykro mi. ja od lutego (odpukac) miedzy nami jest super.czasem chwilowa sprzeczka. w lutym bylam pewna ze odejde ,dlugo rozmawialismy,klocilismy sie...a teraz jest cudownie. za to jego rodziny juz mam dosc!!!!!!!!!!!!! zasrancy egoistyczni.ale on idzie za mna.tak wiec niedlugo bedziemy miec chyba jedna strone rodziny.ehhhh co to jest ten odczynnnik czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To badanie wykonuje się jeżeli matka ma RH- (np. konflikt serologiczny) a ja mam RH+ dlatego nie wiedziałam już co tym myśleć, mam ujemny także dziecko zdrowe :) Wpisz sobie w gogle tam jest wszystko dokładnie i jakie choroby niemowląt gdy odczyn jest dodatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 marzencia864.........23.................5............... .........15.08.09 laura33.................33..................4........... .............22.08.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................26.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............31. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........25.....24.11.09 wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............23.......2 8 .11.09.........Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............15........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............14....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuła> ale konflikt jest wtedy kiedy mama ma Rh- a tatuś Rh+, bo np. ja mam Rh- ale tatuś też ma Rh- i konfliktu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza?? hmmm spiochy czy lenie z was :P mam pytanie otoz kupilam wczoraj od znajomego ciuszki za 240 zl na 50,56, 62, 68 cm w zestawie mam 14 koszulek z krotkim rekawem 15 spioszkow 8 spodenek 1 czapeczka 3polarowe kurteczki 1 becik polarowy(suuuper) 1 jeansowe ubranko 14 sweterek 1 komplecik 1 buciki 3 skarpeteczki pary uwazacie ze dobrze zrobilam ja jestem mocno zadowolona.w sumie nic juz nie potrzebuje do ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc kochaniutkie :) my wlasnie wrocilismy od mojego faceta rodziny z lodzkiego, bylo dosyc sympatycznie ;) z nim i ze mna poki co narazie jest si zobaczymy jak dlugo szczerze mowiac to wolalabym sielanke miec niz ciagle klotnie .... takze pozyjemy zobaczymy |:) chce dzidzie moim zdaniem dobrze zrobilam i nie drogo zaplacilas za to wszystko szczesciaro :))) Nic ide cos przekasic bo kuzwa wiecznie glodna jestem aaa jeszcze jedno jak bylismy tam u jego rodziny to jego kuzyna dziewczyna urodzila i bylismy mala zobaczyc ale fajna jaaaa dawno takiego niemowlaczka nie widzialam no przecudna :))) Nio to uciekam do juterka sloneczka milego wieczorku dla wszystkich!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja już w pracy, tak jakoś strasznie dzisiaj wstać nie mogłam:/ Jakieś bzdury mi się całą noc śniły! To chyba przez to, ze za dużo mysle:) Zapraszam na kawkę i herbatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laski!!!!!!!!!!!!!! Byłam dzisiaj u ginki, zaś dwa kilo do przodu :D:D:D:D Już jestem 10 kg na plusie ;-) Ale mam wspaniałe wieści!!! Kąpać się mogę........................... no i brykać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale się dziś będzie działo ;-) Także nie liczcie na mnie wieczorkiem na kompie ;-) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... edytka1980............29.................13............. ...........10.08.09 marzencia864.........23.................5............... .........15.08.09 laura33.................33..................4........... .............22.08.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................26.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............32. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........25.....24.11.09 wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............23.......2 8 .11.09.........Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............15........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............14....... luty 2010...Kacper/Blanka {Dula} 🌼 mnie też często się jakieś koszmary śnią i wtedy cały dzień do .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×