Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Co do świeci, to ja leżę z pupą u góry z nogami opartymi o scianę. Śmiesznie to wygląda ale czegóż się nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do świecy to ja też leże z pupą do gory z nogami opartymi o ścianę. Śmiesznie to wygląda ale cóż, czego się nie robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia1234
cześć dziewczyny. jestem tu nowa i chętnię się przyłączę. Dwa dni temu znów zobaczyłam jedną kreskę i teraz znów @. Zatem zaczynamy od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia1234
od miesiąca biorę folik, a dziś kupiłam na allegro testy owulacyjne. Muszę sprawdzić kiedy ta owulacja ma miejsce bo zwariuję. No temperaturka. Czas mierzyć bardzo regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też starania w toku:):) Chociaż wydaje mi się, że dopiero wczoraj miałam owulację bo podbrzusze mnie pobolewało troszkę. W tym miesiącu musi się Nam udać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od dnia:) Ostatnio dziewczyny coś zaniedbują nasz topik, ale sewzon urlopowy więc nie ma się co dziwić:) Malutka wskakuj do tabelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI............... laura33.................33..................4........... .............22.08.30 majka242............. 29.........już nie liczę....................26.08.09 dula.....................26..................7.......... ..............01.09.09 karla83 .................25 ................9 (3zCLO) .............04.09.09 Ania_29.................29.................6............ ...........5.09.09 edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 marzencia864.........23.................6............... .........09.09.09 malutka8686..........23.................1.........................13.09.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........30......29.09.09. ..........? czuła..........25...........1............32. .....3.10.09........Oliwka chce dzidzie..25..........1........25.....24.11.09 wiktor? Julian ?Klapaucius26..26.........6............23.......2 8 .11.09.........Natan/Aron Koniczyna30..30.........7.............18.......12. 12.09..........? szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............16........03.02.1 0 ...Julka/Dominik smieska1......23.........3.............15....... luty 2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się tutaj dzisiaj nie chce siedzieć ( czytać w pracy:) ) Taka nuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łykam tylko folik. Byłam ostatnio u mojej Pani ginekolog bo już zaczynałam panikowac i powiedziała, zebyśmy się niczym nie przejmowali tylko się kochali i za dużo nie mysleli....zwłascza ja:) Jedyne co w tym cyklu robiłam to testy owulacyjne. Też z poelcenia Pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Dabrowa Górnicza, obok Katowic. Wiec kawałek drogi;) Wybieramy się z moim do warszawy na wycieczke od lipca i dojechac nie mozemy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak czasami jest :) Jakiś czas temu miałam fajnego gina młody, dobry lekarz, ale niestety przyjmuje prywatnie ( a to trochę kosztuje) Byłam ostatnio w pt u gina na takiego gbura trafiłam, że szok :( Więc zapisałam się na 27.08 do innego zobaczymy co mi powie :) Już nie mogę się doczekać :) Zrobiłam sobie tez już badania na przeciwciała na różyczkę, a w następnym tygodniu śmigam na podstawowe badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_81
Hej dziewczyny, witam Was wszystkie. A jakie ziółka bierzecie starajac się o dzidzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_81
Jestem już po staraniach w tym m-cu, teraz czekam na moment w którym powinnam dostac okres, a później teścik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_81
Ja też biorę folik, ale myślała że jest coś co warta brac, a ja o tym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała 81 a kiedy masz termin @?? Ja do ginekologa chodzę prywatnie. Już się tak sparzyłam na państwowych jak chorowałam, ze wole zapłacić. Ja też po staraniach. I teraz najgorsze to wyczekiwanie na termin @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to rożnie bywa. Inaczej jest napisane w necie, a jak pójdziesz do gina to on tez Tobie zupełnie coś innego poleci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_81
Dziewczyny, powiedzcie ile dni w cyklu jest realna szansa zaciążyć, bo kazdy mi mówi coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×