Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

Gość =======
wieś tańczy i śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktamozektos
wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocho zaczynaja sie odzywac znawcy :P haha ja nie moge chodzic w balerinkach,zke sie czuje:) za to kocham obcasiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktamozektos
raczej mi chodzilo o ten post glupi i beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie ubrania czy buty nie kupuje sie dla metki bo zazwyczaj sa dyskretnie wrecz schowane (patrz. Boss) tylko dla jakosci wygody i.. faktu ze nawet po 15 praniach wygladaja jak nowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie więcej....
Skąd w Was tyle zawiści? Osobiście nie uważam,że 1000-1500 zł to ogrooomna suma za buty. A na zachodzie to już w ogóle nie jest kolosalna suma. W niemczech np.filiżanka dobrej kawy w przytulnej kawiarence kosztuje 6-8 euro. Przez lata się uczyłam,teraz mam dobrą pracę-dlaczego nie kupić skoro spokojnie mnie na to stać. Nie mam się czego wstydzić,nie kradnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktamozektos
juz was widze w t- shirtach z wielkim napisami BOSS heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie więcej....
i to jest właśnie wieś o jakiej piszecie patrz parę postów wyżej,metki znanych firm są praktycznie niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktamozektos
no wiesz pierwszy raz slysze ze metki sa niewidoczne praktycznie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnfnd
odpowiem tak < buuuuuuuuuu hahahahahahah > naprawde szczerze :p nikt Ci tu tego nie zazdrosci ! Plytki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie więcej....
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktamozektos
autorka chciala sie poczuc lepiej moze dowartosciowac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktamozektos
pokaz chociaz te buciki to ocenimy je hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie wiecej-zgadzam sie,ze metki sa niewidoczne oczywiscie nie zaliczaja sie do tego marka :vuitton czy gucci, bo na torebkach same znaczki,ale co do ciuchow to sie zgadzam, klase sie rozpoznaje po kroju, jakosci i jak sie w tym wyglada,a nie po wszywkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrośniki :O:O Buty to akurat powinny byc drogie, bo to świadczy o dobrym wyważeniu i jakosci matariałów (a przynajmniej powinno). Wiadomo, że szpilki za 40 zł nie robią dobrze kręgosłupowi. Zazdroszczę, przyznaję wprost. Też kiedyś tak będę... po studiach. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie napisy drogich marek krzyczace jak neony sa zazwyczaj na podrobach.. trzymajac sie juz tego Bossa to on umieszcza swoja nazwe np na odwrocie malego skorzanego koleczka przeszytego przez srednice do materialu.. wiec by sprawdzic marke ktos musial by podniesc ta "latke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 70 par butow, wszystkie powyzej ceny 200e,nie wspone o tych za 500,wierzecie,ze buty na cale zycie!! i dokupuje wiecej biala bluzka, dobre buty i dobra torba,mala czarna,dobre spodnie i swiat jest wasz, jak dla mnie buty to podstawia,mam to przekazane przez pokolenia "too much is not enough"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam om kojego kochanie pasek hugo bossa z damskiej kolekcji,cieniutki,klamra z ich nowym logo,subtelna i delikatna :) i uwazam ze jak kogos stac to nie ma co sobie zalowac,a jak ktos lubi duuze napisy to jego sprawa,nie ma w tym nic zlego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktamozektos
koniecznie musicie sie chwalic tym na forum ? Nie wystarcza spojrzenia zazdrosnych przechodniow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie przesadzajcie
1500 zł to przeciętna cena za buty :) ale z drugiej strony boss to żadne mecyje- średniopółkowa sieciówka, no może wyższopółkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×