Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

Ja wczoraj kupiłem podkoszulek w Galeri Krakowskiej za 2000 zł z Hugo Bosa i tym mam się chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...juz sie pochwaliles :p ale wiesz podkoszulka za 2000zl Hugo ,to ja jescze nie widzialam :p sorki,nie jestes wiarygodny saphire-jasne,nie ma sprawy...zycze tobie tego tupniecia,nie mecz sie :(,szkoda,ze nas tutaj tak malo...a raczej nie ma nikogo :( topik umarl smiercia naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedi ja sie lubie chwalic haha:P na podkoszulki za 2000 mnie nie stac a jak wyrzej podtrzymuje zdanie kolezanki hahahahha hugo nie ma az takich cen ;) audery spoko:) topik umera bo hmm bo ludzie mysla ze jak napisza ze kupili sliczne botki za 100zl to zostana wysmiani a przeciez przeslanie tego toüiku jest inne :( mysle ze my odstraszamy ludzi naszymi wypowiedziami:/ bo moze sie niezrecznie czuja :( ale ja tez kiedys chodzilam w botkach za 50zl i cio:D audery wysylm ci meila i zapraszam do rozmowy panie i panow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj nas olewaja :)... saphire-mi tez nie zawsze sie powodzilo tak jak teraz,nie stac mnie bylo na luksusy,licze w przyszlosci na wieksze,dopiero zaczynam szalec :p, nie raz swiat moich rodzicow sie zalamywal,a wiec umiem byc pokorna i nie krytukuje ludzi,ze nosza tansze buty czy ciuchy, bylabym bardzo zmanierowana i nie fair gdybym kogos oceniala po ciuchach,tak samo jestem normalna dziewczyna z normalnymi ciuchami,a ze rarytasy mam te drogie,to nie znaczy,ze ze mnie jest zly czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×