Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bulwaiaiak

Dieta 1000 kcal ile mozna na niej schudnąć w ciegu ok 3 mies?

Polecane posty

Gość katiejakubowska
Można, ja schudłam w 3 miesiące 14 kg, ćwiczyłam tak po 2 razy w tygodniu (step), zdarzały mi się grzechy typu, 2 piwka, coś słodkiego ale nie częściej jak raz na 10 dni, do tego polecam otręby owsiane wysokobłonnikowe na śniadanie, dużo wody i herbaty zielonej. W dniach ze sportem 1500 kalorii, stanowczo odradzam diety jednorodne wykluczjące na dłuższą metę konkretne kategorie. Warto w tym 1000 mieć rybę, białe mięso, warzywo typu pomidor, szpinak, sałata, ogórek, owoce za wyjątkiem bananów, winogron, suszonych. Odradzam białe pieczywo, makarony. Choć to trudne warto jeść często a mniej, minimum 4 posiłki, owoce na początku dnia, bo to jednak cukry. Ostatni posiłek najdalej o 19. Dieta 1000 przy stosowaniu powyżej 90 dni ma charakter wyniszczający, zapasy tłuszczu spalamy, ale zapasu witamin nie ma. Zatem różnorodność! Oliwa z oliwek, orzechy i pestki bogate w kwasy omega, cynk, selen, fosfor. Po 3 miesiacach można sobie zafundować anemię, wypadanie włosów, pogorszenie paznokci i cery, a chodzi przecież o to by "wyładnieć". To było 3 lata temu, nadal trzymam wagę 55 kg. Po tych 3 miesiącach opisanych wyżej jadłam tak 2 razy w tyg 1500-1700 a w dniach ze sportem ok 2000. I tak jem do tej pory. Jak na wakacjach grzeszę codziennie -alkohol, słodycze, pizza - to bez większego wysiłku w 7 dni wracam do stanu wyjściowego. Generalnie kluczowy jest jakiś sporcik i krem ujędrniający skórę, szczególnie jak się jest po 30. Gdyby nie sport i krem, to jak w 3 miesiace tyle chudniesz skóra po prostu wisi i wygląda to koszmarnie. Rower, spacery, taniec też się liczą. Pozdrawiam i powodzenia dziewczyny. Pamiętajcie też, że dieta to nie tydzień lub 2 katuszy tylko przemeblowanie stylu życia i zmiana nawyków żywieniowych, innaczej jojo murowane. Jeszcze jedna uwaga - przy odchudzaniu nie starajcie się dążyć do ideału typu jak miałam 20 lat ważyłam 53, naturalnym jest, że koło 30 tych kilogramów jest 55. Zakładajcie więc realne cele. Jeśli nie chudniecie warto sprawdzić poziom hormonów, mają ogromne dla naszej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja jestem na diecie 1000 kal (ale jem mniej niż 1000 kal tylko ze poki co nie chce mi się cwiczyc, ) ok 2 tygodnie i schudłam ok 6 kg. Wazyłam 83 kg moj cel to 15 kg mniej mam nadzieje ze wytrzymam do maja mam czas. Teraz waze 77 kg narazie nie schodzi w dół tylko stoi. Musze się wziasc za ćwiczenia jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja w 6 tygodni na 1000 kcal schudlam 6 kg i licze na wiecej tylko wytrwalosci .Zaznaczam, ze nie cwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Ja sobie taką dietę zamawiam na oryginalne przepisy i jest super, codziennie świeże jedzonko i smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GirlWithoutName
Witam :) Od dzisiaj zaczęłam się odchudzać. Poradziłam się koleżanki, jaką dietę warto stosować. Poleciła mi tą - 1000 kcal. Sama schudła na niej 9 kilo w ciągu dwóch miesięcy ( i rzeczywiście widać, ma świetną figurę ) Z tego co wiem na tej diecie chudnie się dużo - to znaczy, dla niektórych dużo, dla innych mało. Znam kilka przypadków z mojego otoczenia, gdzie osoba schudła ok. 5 kilo w miesiąc, inna 7 a jeszcze inna 2. Tak naprawdę wszystko zależy od: motywaci, silnej woli i obecnej masy ciała (osoba, która waży 90 kilo schudnie więcej niż ta o masie 50 - wiadomo. Kochani... wszystkim życzę wysoooookiej motywacji, naprawdę silnej woli i oczywiście osiągnięcia wymarzonej wagi. ;) Zbliża się lato, więc pasuje pokazać się z jak najlepszej strony i cieszyć się swoim nowym ciałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GirlWithoutName
Witam :) Od dzisiaj zaczęłam się odchudzać. Poradziłam się koleżanki, jaką dietę warto stosować. Poleciła mi tą - 1000 kcal. Sama schudła na niej 9 kilo w ciągu dwóch miesięcy ( i rzeczywiście widać, ma świetną figurę ) Z tego co wiem na tej diecie chudnie się dużo - to znaczy, dla niektórych dużo, dla innych mało. Znam kilka przypadków z mojego otoczenia, gdzie osoba schudła ok. 5 kilo w miesiąc, inna 7 a jeszcze inna 2. Tak naprawdę wszystko zależy od: motywaci, silnej woli i obecnej masy ciała (osoba, która waży 90 kilo schudnie więcej niż ta o masie 50 - wiadomo. Kochani... wszystkim życzę wysoooookiej motywacji, naprawdę silnej woli i oczywiście osiągnięcia wymarzonej wagi. ;) Zbliża się lato, więc pasuje pokazać się z jak najlepszej strony i cieszyć się swoim nowym ciałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WerdziakowaS2
Nie radzę przechodzić na dietę 1000 kalorii , ponieważ ja byłam na Niej i to około miesiąca wazylam 80 kg schudłam do 73 kg a obecnie po około trzech miesiącach od zakończenia diety wsze 88 kg . Czyli pojawił się efekt jo-jo .. ubrania o 10 cm za małe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy76
Werdziakowa...tu dziewczyny piszą ze trzeba pomału dokładać kalorii jestem ciekawa czy przestrzegalas tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekazc
ja, przy wadze 114kg w ciagu miesiaca schudlem 16kg.jak? jadlem normalnie i do syta to co zwykle, a tajemnica to mordercza praca przy zbiorze fasolki i bobu. od 6 do 18 na polu, potem jeszcze na magazynach 4 godziny, ale o to mi chodzilo, moja zona rowniez schudla ponad10kg, wiec polecam praca,praca,jak nawiekszy wysilek. po tym okresie w ciagu 2miesiecy juz bedac na diecie schudlem "tylko" 6kg, wiec potwierdza sie- im wiecej sie spocisz-tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na diecie alkalicznej schudłam w ciągu trzech miesięcy 14 kg. Ilościowo jadłam tyle co wcześniej tylko zmieniłam posiłki wg zasad diety alkalicznej. I jeszcze codziennie piłam Proszek Zasadowy. I to chyba w największym stopniu zdecydowało że moja dieta okazała się tak skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinalw34
Wiele jest środków na odchudzanie, ale które są coś warte? Niewiele z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym odchudzaniem nie należy przesadzać. Trzeba wszystko robić z rozsądkiem. Takie szybkie odchudzanie nie zawsze przynosi dobre efekty. Należy uważać na to co się je, do tego pić wodę z cytryną. Ja dodatkowo piję Green Coffee, która blokuje wchłanianie węglowodanów i redukuje ilość spożytych kalorii. Proponuję codziennie 15 minut ćwiczeń na brzuch. Efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajątko
Zaczynam diete 1000 kcl obecie waze 78 kg ,wszystkie ciuchy sa za małe, płacze gdy mam gdzieś wyjść. Biorę się za siebie !! zacznę również biegać. Będę pisac o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam ćwiczyć od 3 tygodni i częściowo przestawiłam się na dietę lekkostrawną. Jem 5 razy dziennie, ale małe porcje. Dodatkowo wspomagam się Proszkiem Zasadowym i muszę przyznać, że czuję się lżejsza, zrzuciłam już 2 kg, a nie głodzę się. Polecam tym, którzy nie chcą brać tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PniEn
Jestem na diecie 1000 kcal od 2 dni. Głód odczuwam ale zalewam go wodą, zieloną herbatą. Waga wyjściowa 75 kg przy wzroście 175. mam 36 lat, przed ciążą (6 lat temu) ważyłam 64 kg. Teraz marzę, żeby zejść poniżej 70 kg! Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena9696
Witam wszystkich :) ja mam zamiar zacząć diete od poniedziałku. przez połowe życia byłam na diecie(mimo,że jeszcze dwa lata temu byłam szczupła), ale przytyło mi się bardzo dużo i chcę to zrzucić. Orientuje się mniej więcej co jest zdrowe, co nie, ale może polecicie jakies najczęściej przez Was używane produkty w diecie i napiszecie mi co jest kategorycznie zabronione, a co nie? Byłabym wdzięczna. Mam 173 cm wzrostu i waze (o raju) 76 kg, mam 21 lat. Największy problem mam ze sniadaniem poniewaz,zeby zmiescic się tak w 4 posiłkach ,wstaje, zeby je zjesc ok 8 rano, a niestety głodna robie się dopiero ok 10, więc musze wmuszac w siebie sniadanie. Najlepszym rozwiązaniem wydają mi się płatki na mleku ponieważ je lubie. oczywiscie chodzi mi o te 'zdrowe' i bez cukru , na chudym mleku. Macie jakies swoje typy, które mozecie mi polecic? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evkaaa
czesc, ja tez od poniedzialku , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po głodowej diecie 1000 kcal, będziesz jeszcze grubsza. Poczytaj troche i nie rób tego błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena9696
Hej wszystkim :) dziś pierwszy dzień diety. Za mną śniadanie w postaci owsianki górskiej z dodatkiem suszonej morwy białej, drugie śniadanie to sok świeżo wyciskany z owoców. Teraz właśnie przygotowuje obiad czyli zupke (coś w postaci lecza) z warzywami, kaszą gryczaną i mięskiem wołowym :) na kolacje mam zamiar zrobić zielenine z mozarella i pomidorem malinowym. Prosze o odzew. Czy nikt się nie odchudza ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ile dacie radę schudnąć na takiej diecie, ale wiem jak ładnie wrócicie do poprzedniej wagi, ba, ile więcej złapiecie kg jak już zaczniecie normalnie jeść mogę też opowiedzieć jak będzie wyglądała wasza skóra i włosy pozbawione odpowiedniej ilości składników no i długo rozprawiałabym o waszym biednym metabolizmie, który właśnie mocno hamujecie.... oczywiście nie jest to nic, co chciałybyście usłyszeć :) bo nie macie tez ochoty na zbilansowany sposób odżywiania połączony z ruchem, który też będzie dawał efekty, ale bardziej rozciągnięte w czasie....więc z automatu jest nieatrakcyjny tyle się trąbi, że 1000kcal to zło, że nawet 1500kcal to za mało.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na tej diecie nic nie schudłam. dla mnei to strata czasu, chociaz moze od zalezy od człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena9696
zło to 500 kcal,ale nie 1000. Widocznie nie przestudiowałaś zbyt dobrze opinii na temat tej diety i jej pojęcia. 1500 kcal to nawet za mało? no oczywiście jest to za mało dla kulturystki,która ćwiczy 5 razy w tygodniu po kilka godzin i chce sobie wyrobić mase mięśni,ale nie dla osoby, która ma nadwage(jak ja), nie ćwiczy zbyt wiele i musi schudnąć. Co do tematu tego, że ta dieta nic nie daje i nie można na niej schudnąc: widocznie jest jakiś problem z organizmem, problem z tarczycą czy coś w tym rodzaju;niedokładnie się liczy kalorie ,bądź wychodzi się z założenia, że zamiast 4/5 zdrowych posilków 1000 kcal 'fajniej' będzie zjeść 2 posiłki składające się z ciasteczek i białego pieczywa. Nie jestem kretynką, która obudziła się pewnego dnia z myślą' o dziś będę jadła 1000 kcal'. Naczytałam się o tej diecie jak i o innych. Mam pojęcie co to za dieta,co daje , a co odbiera. Ta strona dotyczy diety 1000 kcal, a konkretnie ile można na niej schudnąć i jak, więc zdania typu'ta dieta jest do d**y, 'ja na niej nie schudłam ' pozostawcie dla siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej odchudzać się pod okiem dietetyka i korzystać z gotowych posiłków. Polecam diety-krakow.pl., wygodnie i smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćsetV
Hej. Co prawda nie jestem na diecie 1000 kcl ale przynajmniej ten wątek żyje, więc będę czasem zaglądać, kibicować a przy okazji motywować samą siebie. Mój start 07.09.2015r. wzrost 171cm, waga startowa 68kg, waga dzisiaj 64,5kg, ubytek 3,5kg. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamierzam udać się do osób kompetentnych w artClinique. Koleżanka przeszła tam kurację odchudzającą bez drastycznych wyrzeczeń. Ma super figurę, a przez długi czas zmagała się ze swoją nadwagą, która doprowadziła ją do ogromnych kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2929
Witam.. Ja tez mam zamiar zaczac diete 1000kcal z nowym rokiemba dokladniej z dniem 2stycznia.. Czy ktos ma ochote sie przylaczyc? Byloby mi razniej.. Niestety w ciagu ostatniego roku przytylam az 32kg.. Stres, zmiana pracy, miejsca zamieszkaniq i rzucenie palenia zrobily swoje.. Teraz chce wrocic do swojej wagi czyli 58kg... Myslicie ze z 90kg moge ile stracic w ciagu pierwszego miesiaca? Fakt faktem nie pracuje obecnie ale dziecko ,pies ogarniecie mieszkania to czymnosci przy ktorych ciagle czlowiek jest w ruchu.. Licze na jakas konkretna odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natka2929 , przylaczam sie do Ciebie . Chcialabym zrzucic z 8-10 kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też mam zamiar zacząć od 2 stycznia 2016 :-) Byłam już na różnych dietach, zawsze coś schudłam, później zaczynałam się objadać, pochłaniałam dużą ilość słodyczy i tak dziś mam 164 cm i ok 65 kg, chciałabym mieć 10 mniej ... Mam 37 lat i nadzieję, że w ciągu około 3-4 mc na 1000 cal ten cel byłby osiągalny , ale czy wytrwam, czy się uda nie wiem, gdyż za bardzo kocham słodycze.... Planujecie jakiś specjalny jadłospis? Zero słodyczy ( u mnie to raczej będzie niemożliwe)... Jakiś sport do tej dietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka i gość, napiszcie ile macie lat, jaka waga, wzrost. Czy dokonujecie pomiaru centymetrem np obwód uda, kolana, bioder? Na jakich partiach ciała wam zależy ? Ja najbardziej bym chciała schudnąć z nóg, tyłka, kolana mam też grube :-( :-( :-( Zastanawiam się nad zakupieniem stepera , ćwiczy któraś na takim sprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×