Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bulwaiaiak

Dieta 1000 kcal ile mozna na niej schudnąć w ciegu ok 3 mies?

Polecane posty

Gość gość
Mam 20 lat , 61 kg i 165 cm wzrostu .Najbardziej zalezy mi na plaskim brzuchu i zgrabnych udach . Nie , jeszcze nie dokonywalam pomiarow . Nie uzywam w domu zadnych sprzetow , na steperze jeszcze nigdy nie cwiczylam , natomiast od 2 dni chodze na zajecia fitness mam zamiar chodzic regularnie 3-4 razy w tygodniu i tam uzywaja ciezarkow , gum rowniez hantle . Uwazam , ze najlepsza inwestycja byloby zakupienie ciezarkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby wyżej, a w jakim czasie schudłaś te 10 kg ? Zero słodyczy? Uprawiałaś jakiś sport ? Ja się zastanawiam nad ta dietą jak proponują dziewczyny od 1-2 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tygodni, raz na tydzień 2 kostki czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coś smażonego jadłaś czy tylko gotowane i duszone? ziemniaki? pieczywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czy sport jakiś uprawiałaś, jeśli tak to jaki, ile czasu, ile razy w tyg po ile minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja parę lat temu byłam na diecie 1000 cal, innych diet też próbowałam. Schudłam na 1000 cal ale już nie pamiętam ile kg, ale cm zleciały, a jadłam nawet po 1500 cal i coś słodkiego też. Zobaczymy jak teraz mi "pójdzie" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2929
Mam tak jak w nicku 29 lat... a schudnąć to bym chciała najbardziej z brzucha, tyłka i nóg. .. jak zacznę chudnąć to piersipewnie juz same zmaleje. .. ogólnie zero słodyczy w moim jadłospisie jest... ale kawę musze mieć słodka. .. dlatego zakupiłam słodziik. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
37 lat, 1 dziecko, pracuję, 164 cm, 68 kg , udo 61 cm, czuję się grubo, głównie nogi, uda, "bułki" nad kolanami taki tłuszcz, boczki przy udach :-( Nie zakładam dżinsów , spodni bo źle się czuję, spódniczki tylko długie lub do kolan by zakryć grubaśne kolana. Czy wy dokonujecie pomiarów cm obwód np bioder, uda? Czy ćwiczycie coś? Czy byłyście już na tej diecie i jakie miałyście kiedyś efekty, w ciągu jakiego czasu, czy lecą cm z bioder, ud, kolan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, mogę do was dołączyć od jutra? Jest tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenka04
8 dni na tej diecie i 1.5 kg mniej, w sumie jest Ok , nie czuje glodu i energie tez mam. daje rade.. A i moj wzrost i waga to 164cm i 48kg. robie tez przysiady, 30 day squats challenge i inne cwiczenia . diete stosuje by schudnac z ud.. czasami jest trudno i chce sie poddac ale ,na to pomaga mi jablko albo kostka gozkiej czekolady.. bede stosowala diete 1000kcal przes miesiac , potem dam sobie spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoa
sorry ale wazysz 48kg, masz BMI<18 i piszesz na wątku o odchudzaniu? obłuda i chęć wkurzenia innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenka04
zadna chec wkurzenia , po prostu jestem na tej diecie i dziele sie wynikami. BMI to nic , kiedy ma sie tluszcz , a jego spalanie i odchudzanie , nawet te 3 kg to nic takiego, za co sie powinno wkucac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoa
Masz niedowagę, jężeli jeszcze schudniesz bedziesz wchodzić w widełki anoreksji. Tu piszą dziewczyny, które maja problem z nadwagą i otyłością i w tym się wspierają. Ty powinnaś się udac na terapię aby podleczyc akceptację swojego ciała. Więc nie do dietetyka a psychologa. I bez urazy ale takimi wpisami nie pomagasz ani sobie ani innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja tez się przyłączam. Wzrost 169, waga 68 , cel 55 kg. W grupie zawsze raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja -wązc 98 kg zaczełam sie odchudzać dietą 1500 kal, do maja schudłam do ok 69 kg, cwicząc 30 min dziennie , spacery z psem rower ale nie katujac sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 10 kg w niecałe 2 miesiące.Zaczynałam z wagi 64 kg teraz waże 54 i czuję się świetnie :).Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Jest to najtańsza dieta jaką udało mi się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×