Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama natura

Gdzie naturalne kosmetyki?

Polecane posty

Gość gość
ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mniej więcej 20 złotych sama sobie stworzysz kosmetyk naturalny na bazie dodatków z katalogu e-naturalne.pl. Dla mnie ten sklep to było duże odkrycie mniej więcej rok temu. Teraz zaczynam prowadzić bloga ze sposobami na naturalną pielęgnację. Warto pokombinować i tworzyć własne zestawienia. Używam olejków eterycznych, certyfikowanych baz kosmetycznych i ewentualnie ekstraktów o potwierdzonym działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie. Ogolnie mam kilka sklepów w moim mieście gdzie kupię naturalne kosmetyki, jednak cenowo nie jest tak korzystnie, poza tym problem jest z mydłem. Zwykle są dostepne jedynie kolorowe mydełka glicerynowe, ale ich działanie nawilżające jest moim zdaniem średnie ( no i mydło ma się w moim odczuciu pienić a ich mydła się raczej nie pienią). Mydła ostatnio zamawiam tutaj: https://www.oliviaplum.pl/ Złożyłam już chyba 3 zamówienie... Mydła pięknie pachną, są naturalne bo na bazie oliwy z oliwek i jako jedne z niewielu które miałam okazję przetestować rzeczywiście nawilżają a nie wysuszają mojej skóry. Wybieram te delikatniejsze, nieperfumowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup przez internet!! np. na http://skarbiec-natury.pl bardzo fajne eko kosmetyki i nie koniecznie musisz odrazu wydawac na takie rzeczy majątek. potestuj cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayah5556
A do czego chcesz te naturalne kosmetyki ? ja np do pielęgnacji tatuażu stosuje kosmetyki Tattoo Butter Loveink o zapachu papayi ;) http://loveink.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabula
Jak widać teraz mozna kupic kosmetyki wszędzie. Wiele jest miejsc, ale ja sobie zrobiłam porównanie dostępności, cen i szybkiej i taniej dostawy i jednak DOZ wyszło mi najkorzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrys
Czy ktos z was korzysta może nad aplikacja mobilną tej apteki DOZ? Zastanawiam się czy pobrać sobie. Kupowałam kilka razy na doz ale mając aplikacje można sobie swobodniej przeglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest teraz moda na kosmetyki naturalne ale nie wszystko złoto co się świecie. W sensie dużo firm reklamuje się jako – producent kosmetyków naturalnych a potem jak człowiek patrzy na skład to się za głowę można złapać bo w środku sama chemia. Ja bym podpowiedziała na pewno sklep e-naturalne.pl i rzeczy od Lynia. Dużo dedykowanych kosmetyków naturalnych pod różne rodzaje skóry i różne potrzeby. Sama używam do cery trądzikowej i widzę poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia84321
Ostatnio kupowałam mój ukochany krem do cery tłustej od Make Me Bio w Drogerii Dicentra. Dzięki promocyjnej cenie postanowiłam kupić również orzechy piorące. Zawsze byłam ciekawa ich działania, czytałam dużo pozytywnych opinii. Nie zawiodłam się. Polecam https://www.drogeriadicentra.pl/pl/p/Orzechy-piorace-z-bawelnianym-woreczkiem-900g/2496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanita7
Ja stosuję kosmetyki AVA i mogę polecić :) Są naturalne, bardzo skuteczne i do różnych typów skóry. Kupuję przez internet na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooominika123
Jeśli serio szukasz naturalnych kosmetyków polecam Starą Mydlarnie. Nie będę się rozpisywać zbędnie na ich temat wejdź na stronę i sama zobacz https://staramydlarnia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćee12
Ooo, ja tez stosuje kosmetyki od starej mydlarni. W zasadzie do wszystkiego XD włosy, cera- jak dla mnie mają najlepszy skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Monia
Jeśli chodzi o kosmetyki w pełni naturalne to polecam te ze starej mydlarni. Mają bardzo dobry skład i na najróżniejsze zestawy. Ceny też bardzo atrakcyjne jak na takie składy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia525

Ja polecam kosmetyki konopne. Jeżeli chodzi o skład bogate w naturalne składniki, korzystne dla całego organizmu. A ich działanie jest nieopisane, bardzo odżywcze, pielęgnujące i nawilżające. Bogate w witaminy i składniki odżywcze. Ja zamawiałam na konopnymarket.pl. Mają duży wybór i dobrej jakości produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola8

Stara mydlarnia ma świetne produkty do masażu. Nie dość, że bardzo wydajne to i jakie pięknie pachnące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii8

Tak, tak, tak! Tylko Stara Mydlarnia! Ma świetny asortyment w stu procentach naturalny. Dwa lata temu zakochałam się w ich kosmetykach i do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka

Polecam kosmetyki Pat&Rub. Jakiś czas temu miałam problemy z włosami i wtedy trafiłam na właśnie tą linię kosmetyków, używałam serii Regeneracja i dzięki niej moje włosy są aktualnie silne i pełne blasku, już nie przetłuszczają się w jeden dzień. Aktualnie testuje krem do rąk i balsam ale już wiem że na pewno kupię następne serie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Poszukaj sobie kosmetyków na https://www.beesthetic.pl/. Pakują również prezentowo więc jak chcesz coś na prezent to również można sobie tam zamówić. Specjalizują się w kosmetykach do twarzy: krem, serum, peeling.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

zdecydowanie PAT&RUB! używam od lat i nie mają sobie równych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika

ja jak dziewczyny wyżej- pat & rub. nie znałam ich ale poleciła mi koleżanka i się zakochałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne i w przystępnej cenie masła oraz inne kosmetyki naturalne znalazła na stronie - https://4szpaki.pl/mydla. Polecam sprawdzić, moim zdaniem oferta wydaj się być przystępna, a co ważniejsza jest spory wybór różnych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośiem
Dnia 30.08.2018 o 16:39, allaella napisał:

Ja zamawiam przez Internet. Najwygodniej.

 O NIE ! Wysyłane kosmetyki, medykamenty nie mają żadnej izolacji termicznej, a przewożone są przez kurierów w najgorętszym słońcu. Wszystkie paczki,  kosmetyki  wszelkiego rodzaju ,nawet te zawierające leki, przewożone są razem „na pace”, gdzie, jak przyznają kurierzy, panuje istny piekarnik w lecie  ,więc tylko do kosza .Dokładnie tak miałam , wywalanie pieniędzy. na takie zakupy.

Uważajcie zatem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

 

Faktycznie działający kosmetyke-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159. Mam ten problem, że mam bardzo cienką skórę. Można powiedzieć, że bez makijażu wyglądam, jak duszek 🙂 No i dolina łez mocno widoczna. Jak używam tego kremu problem nie istnieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne olejki kosmetyczne i wiele innych produktów związanych z pielęgnacją znajdziecie na stronie sklepu internetowego Ecoflores . Nie ma porównania z produktami oferowanymi z popularnych sklepach. Zakupy w Ecoflores przenoszą nas w świat wyjątkowych doznań, polecam każdemu, kto widzi różnicę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Wystarczy przejść się do popularnych drogerii i tam można znaleźć dobre naturalne produkty polskim producentów. Nie trzeba szukać nie wiadomo gdzie i czego. Ja używam kosmetyków Bielendy z serii botanic spa rituals i jest bardzo zadowolona z efektów a nie mają sztucznych barwników, silikonów i parabenów. Warto też dodać, że np mleczko z figą i konopią, którego teraz używam ma 100% składników aktywnych pochodzenia naturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do cery naczynkowej używam kremu przeciwstarzeniowego e-naturalne.pl/pl/c/Gotowe-zestawy/34 i mam efekt podobny, jak po wizycie w salonie medycyny estetycznej. Wampirzy lifting, coś w tym stylu. Przed zastosowaniem kremu wyglądałam, jakbym ciągle chodziła niewyspana. Teraz jakby mi się kolor wyrównał. Staram się mniej, ale lepszych jakościowo kosmetyków stosować. Polecam podobne podejście.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×