Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama natura

Gdzie naturalne kosmetyki?

Polecane posty

Gość DorotaS320
Ja ostatnio fajne kosmetyki kupiłam na kosmetyki-krzeszowice.pl. Prosze pytać o naturalne - mają dużą game takich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaS320
Ja ostatnio fajne kosmetyki kupiłam na www.kosmetyki-krzeszowice.pl Prosze pytać o naturalne - mają dużą game takich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest drogeria online na stronie www.nocanka.pl gdzie ja często kupuję i mogę ich polecić. Sprzedają markowe rzeczy ale za rozsądne pieniądze. Dużo zwłaszcza kosmetyków od mojej ulubionej firmy Semilac. Kolor ich lakierów do paznokci jest tak żywy i soczysty, że nie wiem czy inne marki są w stanie podobne parametry zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie drogerii cytrynowej tez sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj http://dotykmaroka.pl mają bardzo dobre kosmetyki naturalne z Maroka, sama tam kupuje i jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnimi czasy to najwięcej kosmetyków zdarza mi się zamawiać od enaturalne i ich sklepu online – www.e-naturalne.pl . Mają w zasadzie wszystko, od mydełek, przez olejki po kremy ujędrniające, czy oczyszczające. Wszystko naturalne, oparte o ekologiczny zdrowy skład. Najlepiej w ogóle napisać do nich i podpytać o konkretne rzeczy, mają kompetentną obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalne kosmetyki mogą być robione przez nas w domu. Takie specyfiki jak pasta do zębów z oleju kokosowego i sody oczyszczonej lub domowa maseczka z nasionami chia. Na stronie http://marketbio.pl/category/nasiona-chia-szalwia-hiszpanska-nasionka-szalwii-hiszpanskiej możemy trafić na fajne promocje i dzięki nim zamówić składniki takiej maseczki upiększającej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz polską markę http://alilla.com/ ? :) mają super mineralne ciebie do powiek, które nie zawierają parabenów i są hipoalergiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja trochę z innej beczki, szukam dobrego salonu, studia urody i piękności w Warszawie, co możecie polecić? chciałbym zadbać o swoja cerę, dobre opinie słyszałam o salonach Denique, ktoś może już u nich był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wielu lat już regularnie kupuję kosmetyki internetowo bo jest po prostu taniej i też wybór nieograniczony. Najbardziej lubię zamawiać przez stronę www.nocanka.pl . Są szybcy i mają faktycznie zaopatrzenie od A do Z, nie trzeba czekać aż coś specjalnie domówią, tylko większość towaru mają od ręki dostępną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbp24
w warszawie ekodrogeria, pani edyta doradza.. świetne mają kosmetyki do makijażu couleur caramel! a do pielęgnacji tylko bema love bio! są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapcio
Ja polecam sklep naturealne.pl mają przystępne ceny, darmowa dostawa od 90 i do każdego zamówienia próbki. Ja ostatnio kupiłam wszystko do pielęgnacji twarzy za 70 złoty więc na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naturalne kosmetyki kupuje wyłącznie w sklepie http://shop.purite.pl/ Mają niesamowite podejście do samego procesu tworzenia choćby mydeł. Jestem zafascynowana i każdej koleżance proponuje kupno jakiegokolwiek drobiazgu w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, ja już praktycznie nie używam żadnych kosmetyków typowo drogeryjnych, bo po co pakować na siebie te pegi i slsy, to syf. Dlatego już od dawna kupuję kosmetyki naturalne, ekologiczne, tylko takie mają moim zdaniem sens. Najczęściej kupuję w http://www.pieknonatury.com/ bo to sklep online, więc wygodnie się kupuje, mogę sobie w spokoju w domu poczytać opisy i składy kosmetyków. Mają bardzo fajny wybór mydeł naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kosmetyków przeciwstarzeniowych typowo sprzedają na stronie www.e-naturalne.pl . Mogę sklep polecić, mają rzeczy naturalne, bez jakiś sztucznych wsadów byleby zapchać opakowanie i drogo sprzedać. A niestety często tak to wygląda jak się poczyta na etykiecie co jest w kremach to ręce opadają. Głównie woda i chemia, a jakiś odżywczych składników które miałyby odmłodzić naskórek tyle co kot napłakał. Tutaj jest inaczej, o wiele lepsze proporcje w składzie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie sobie już spokój z tym spamem e-naturalne hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo promocji robią na stronie www.nocanka.pl . Tanio mnie jakiś czas temu cały zestaw do makijażu od Revlon wyszedł, gdzie normalnie u mnie w drogerii na mieście zapłaciłabym pewnie ze 2-3 dyszki więcej za to samo. Dostawę zrobili szybko, przez paczkomaty, także nie musiałam się stresować czy akurat będę w domu jak kurier dojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mojej cery naczynkowej super kosmetyki od Lynia znalazłam na stronie www.e-naturalne.pl ostatnio. Jest taki specjalny krem z kwasem laktobionowym który akurat na moją skórę świetnie działa, mogę ten kosmetyk polecić. Super się sprawdza do nałożenia pod makijaż, jest tak samo dobry na dzień jak i na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_80
Polecam odwiedzenie strony https://MojaFarmaUrody.pl Super produkty a przede wszystkim naturalne ziołowe i z PODLASIA. Na pewno znajdziecie coś dla siebie polecam bo warto i fajne konkursy na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArysia mam kota
Ja polecam http://naturazdrowia.pl/ mają naturalne oleje i olejki i masła. NIe ma nic bardziej naturalnego niż olej tłoczony bezpośrednio z roślin. Najpierw kupowałam u nich tylko pasty do zębów bez fluoru, ale teraz to przynajmniej raz na kwartał zaopatruję siebie i koleżanki z pracy w oleje do twarzy. Hydrolat różany też jest super, przestałam używać toniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór maseczek algowych mają na stanie w sklepie online www.e-naturalne.pl . Porządna jakość, łatwe nałożenie takiej maseczki, nie trzeba się zbytnio gimnastykować żeby taki zabieg poprawnie i skutecznie wykonać. Takie maski są w wygodnym żelu, także dość łatwo można sobie całość nałożyć na skórę. Obsługa na plus, szybko mi na maila odpisali bo miałam kilka pytań co do alg i ich zastosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jestem happy z peelingów jakie do tej pory kupowałam w sklepie internetowym na www.e-naturalne.pl . Jest w składzie i papaja i ananas, całość się nakłada gdzieś na 10 do 15 minut i starcza w zupełności. W sumie można na całe ciało używać, ważne żeby dość ostrożnie przy oczach peeling smarować. Jest bardzo aromatyczny, można się rzeczywiście odprężyć i zrelaksować przy takim zabiegu, a sama skóra po – zachowuje się o wiele lepiej, jest świeższa, taka jaśniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaP
W internecie można kupić wszystko i z reguły jest też taniej niż w sklepach stacjonarnych. Tak jest też na przykład z kosmetykami naturalnymi. Świetne ceny na produkty ma polska firma Nacomi. Bogatą ofertę ich naturalnych kosmetyków znajdziecie w drogerii online Puderek: https://puderek.com.pl/73_nacomi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaCis
Do twarzy polecam Olejek z magnolii HARIKA. Jest rewelacyjny. Można kupić na stronie www.harikabeauty.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×