Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mala cytrynkaa

???????????????????Jakie meble polecacie ??????????????????????????????????

Polecane posty

Gość RenataBalcerzak
Długi temat :) Zgadzam się z opinią, że lepiej poczekać i kupić lepszej jakości mebel. Osobiście, testowałam i opcję mebli tańszych i droższych. Wygrały jednak te droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asetraa
Jakie polecam meble? Zdecydowanie dobrej jakości. Przed kupnem warto poczytać opinie w necie na temat produktu który chcemy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artica80
Racja. Meble dobrej jakości nie rozlecą się po roku czy dwóch. Sama miałam okazję się o tym przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kidzia77
Ja nie polecę konkretnej firmy ale jestem zdania, że doskonale szczególnie w małych mieszkaniach sprawdzają się meble systemowe. Można je ustawić po swojemu w różnej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SarraZ
Meble systemowe mają wiele plusów ale… rzadko kiedy można je kupić z dobrych materiałów. Tak uważam. Zwykle sprzedają je sklepy meblowe sieciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna81
Kiedyś kupiłam fajny komplet wypoczynkowy i niestety w obiciu powstawały wgniecenia, które wcale nie chciały się wyprostować. Ciężko znaleźć meble dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teneryska
Meble to długi temat. Są jak wszystko… i lepsze i gorsze. Ja tam wolę kupować te lepsze w sprawdzonych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upikalka
No właśnie założycielka tematu pyta które firmy są godne polecenia. Więc może warto na przyszłość wymieniać ich nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamba777
Ja szybciej bym wymieniła jakich firm nie polecam:P Moim skromnym zdaniem, najlepsze są meble robione na zamówienie. Sama mam takie w kuchni i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczekpp
Meble drewniane, z litego drewna. Bardzo fajne są w sklepie MebloModa. Sprawdź sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaOstr
Mamba777 ale kanapy na zamówienie raczej nie zrobisz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarinata
Ależ o czym ta dyskusja. Meble siedzące tylko w Adriana Furniture, dodatki w Ikea a komody w dowolnym sklepie meblowym. Wszystkie mają podobną jakość tylko ceny różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaLasowska
Nie znam się na meblach. Z reguły patrzę na ich wygląd nie jakość bo tą widać dopiero po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jujuka
Właśnie jakość mebli widać. Wystarczy popatrzeć na sposób wykonania. Od razu widać czy mebel dobry czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloorek
Meble ze sklepu Meblomoda. Ładne, stylowe i dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meblowy Guru
Ja natomiast pozwolę sobie na odrobinę reklamy. Polecam sklep znajdujący się pod adresem www.meblowy.guru Transport zakupionych mebli w całej Polsce i możliwość zakupu na raty! Nasza oferta codziennie się powiększa. Sprawdź nas pod adresem www.meblowy.guru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitkaPoznan
Mam wiele różnych mebli w domu i różnych firm. Zawsze patrzę na to jak są zrobione i na reputację firmy w internecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskieronka
IWC ja z kolei mogę Ci polecić, mam je w domu. Design z najwyższej półki, mam minimalistycznie urządzony salon i meble od nich wpasowały się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w salonie meble kolonialne http://mebleswiata.eu/ Plusem jest to ze sa z drewna i sa robine w indiach a nie jakies podrobki. Poza tym sa po prostu oryginalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krauzela
Mebli różnej jakości jest bardzooo dużo. Trzeba mieć szczęście aby trafić tanio i dobrze. Trudne to aczkolwiek wykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giuanka
Meble dobrej jakości? Na pewno nie BRW. Oni idą na ilość a nie na jakość. Ja bym poleciła kupić meble u jakiegoś mniej znanego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
Nie koniecznie musisz kupować nowe. Zawsze możesz odnowić stare. Ja ostatnio zmieniłam obicie kanapy. W Akcesie można kupić próbki tkanin http://hurtownia-akces.pl/127-zamow-probki- więc łatwo dopasować kolor. Cena bardzo niska a efekt świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne, ponadczasowe meble mają w tym sklepie http://www.mebel-partner.pl. Moja siostra tam kupiła sofę z funkcją spania, już nawet na niej spaliśmy :) gdy byliśmy u nich. Wygodniejsza niż nasze własne łóżko :P Przejrzałam ich ofertę i bardzo wiele rzeczy mi się tam podoba, trafiają w mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×