Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dalera

Świecąca się twarz -

Polecane posty

Witam! Mam 27 lat i problem jak w temacie- świecąca się twarz. Wiem, że problem dotyczy wielu kobiet. Irytuje mnie to, krępuję, stresuje, bo nieładnie wygląda. Pewnie były już podobne tematy na kafe, ale.... Cerę mam bez wyprysków, trądziku, mieszaną, dbam o nią- chodzę do kosmetyczki, oczyszczam, używam peelengów, maseczek, kremów. Staram się nawilżać cerę, aby zbytnio nie prowokować porów do produkcji sebum. A efekty są marne :-(. Dermatolog stwierdził,że taka moja uroda. Obecnie stosuję krem nawilżajacy i matujący Garnier Skin Naturals, puder matujący Loreal Tru Match- w plynie i w kamieniu, mam bibułki matujace, Emulsję matującą Iwostin. I moja cera zaczyna się świecić bardzo szybko :-(. Jak się przeglądam w lustrze powiększającym to widzę te rozszerzone pory i świecące kropelki sebum. Może macie jakiś pomysł jak temu zaradzić? Może jakiś kosmetyk na zmniejszenie porów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwka
Nie martw się , mam ten sam problem i też nie wiem jak sobie z nim radzić... Może jakieś rady od kogoś kto zna się na rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie wiem tego co trzeba
Kiedyś kupiłam sobie taki sztyft bourjois, bardzo dobrze matował, zaraz poszukam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
a ja ostatnio dopadłam krem matujacy z Vichy:) Mialam wczesniej innych firm,ale wysuszaly przy tym cere, ten doskonale matuej i swietnie nawilza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhaha
Też używałam tej oliwki, wysuszyła mi strasznie cerę i nie ograniczyła przetłuszczania. Badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahhaha --> to jak sobie poradzilas z cera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p p
mam ten sam problem.teraz uzywam biotherm.taka uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotty123
A badałaś hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamour ...
Z kolorowych kosmetyków polecam Wam puder w kompakcie Creme Puff Maxfactora. Świetnie matuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz, oprocz odpowiedniej pelegnacji nie ma zadnych skutecznych sposobow.. spojrzcie chociaz na Victorie Beckham czy Cameron Diaz - skoro kobiety z taka kasa nie potrafia sobie poradzic ze swiecaca cera, to my tez nic nie wskoramy. Oczywiscie mozna popraiwc nieco stan skory opowiednio o nia dbajac i uzywajac dobych kosmetykow. Ja bardzo lubie olejek do twarzy Clarins (http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=836&recenzja=90275), troche mi pomogl, oczywscie bibulki matujace w ciagu dnia i puder -innych sposobow chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaG

Chyba najlepszy bedzie dla ciebie Matt my day z eveline. On wlasnie delikatnie nawilza i daje efekt matujący. Ja mam mieszana skore, ktora lubi sie gdzieniegdzie swiecic, jak i przesuszac...I jak na razie ten podklad spisuje sie idealnie. Kupisz go w kazdym rosmanie czy hebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989kwiatowa

Jezeli masz problem ze swieceniem sie twarzy i skora mocno sie przetluszcza to na pewno nie pomogą Ci zadne kosmetyki matujace z drogerii. Wiem po sobie, bo wyprobowalam juz chyba wszystko. Parę miesiecy temu trafilam zupełnie przypadkiem na wspaniała pania kosmetolog, ktora zaproponowala mi peelingi pca skin - to zabiegi profesjonalne, wiec w drogerii nie dostaniesz. Po drugim zabiegu skóra zaczela sie przetluszczac duzo mniej, ze z 10 bibułek matujacych dziennie przeszlam na 2. Dla mnie to diametralna roznica. Makijaz juz nie spływa jak wczesniej. Zmienilam też żel do mycia i krem na produkty polecone przez moją kosmetolog. Jezeli jestes z Poznania to koniecznie udaj sie do gabinetu Beauty Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×