Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta z Venus

Niemiec z neta

Polecane posty

Gość Kobieta z Venus

Sprawa jest tego rodzaju tak w skrocie poznałam faceta Niemca polskiego pochodzenia przez internet rozmawiamy ze soba juz kawal czasu codziennie po iles godzin naprawde dobrze sie z nim dogaduje on ze mna ja w ogole jestem w szoku ze tyle potrafie z kims rozmaiwac przez to cholerne gg tyle godzin on ma 32 lata ja 26 . Jego cos do mnie ciagnie bardzo mowi ze wreszcie trafil na dziewczyne na ktora czekal cale zycie naprawde chyba cos go powaznie wzielo bo ma plany co do mojej osoby mnie tez cos do niego ciagnie choc nie jest w moim typie nawet nie podoba mi sie specjalnie jakos z wygladu za to charakter super , chce do mnie przyjechac a ja no coz waham sie nie wiem czy to w ogole ma jakis sens jakas przyszloc doradzcie co robic bo ja juz sama nie wiem :( Ja za nim tesknie jak go nie ma na gg a on za mna to chyba nie jest normalne hehe Z gory dziekuje za wszystkie wasze rady a podszywacza serdecznie dziekuje nie wysilajcie sie jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajshdfdffdeaa
A on mieszka w Polsce czy niemczech???????????????? Wiesz mialam podobniebnie, a powiedz mi czy ty sie z nim czesto widujesz czy niebardzo??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×