Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no przykładowo

Jak reagujecie kiedy ktoś was zjebie ?

Polecane posty

Gość no przykładowo

ktos z bliskich i to niekoniecznie słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzam sie i tłumacze tej osobie ze to nie tak jak ona mysli a jak nie działa daje sobie spokoj i sie obrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keniass
jas mi wtedy przykro , i najlepiej szybko bym uciekła gdzieś daleko , jestem pamiętliwa osoba , i jezeli ktoś z rodziny by mnie zjeb... to napewno już bym tam przez nastepne 3 lata nie zawitała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy kto =]. Jak matka to wole przemilczeć bo jak zaczynam komentować wydziera się jeszcze bardziej, ignor to w tym wypadku najlepsze rozwiązanie. Jeśli ojciec to uświadamiam go że przyganiał kocioł garnkowi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przykładowo
no bo mnie denerwuje jak ktoś kto np. mieszka ze mną, ma przykładowo nieszczególny dzień i jest nie w humorze. No i wystarczy wtedy byle błahostka żeby ten ktoś wybuchnął i wyładował się na mnie. Zastanawiam się jak kogos takiego nauczyć że tak się nie robi. Jak sie obrażam to tak naprawde odnoszę wrażenie że to nieszczególnie działa a ja chyba najbardziej się omęcze z tym uczuciem, bo takie moje obrażanie się polega raczej na jakimś takim emocjonalnym wyczekiwaniu w izolacji, tylko że wyczekiwaniu w sumie nie wiem na co. Chyba na załamanie nerwowe. A tak dalej rozmawiać jak gdyby nigdy nic to też nie chce za cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech ta osoba kupi worek treningowy skora ma tam czeste fochy to niech wali w ten worek a nie w ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula210
tym samym czyli zjebą, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×