Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czytam regularnie

ZWROT W BERSHCE

Polecane posty

Gość czytam regularnie

Hej. Mam pytanie dotyczace zwrotu w Bershce. Jakies tydzien temu kupilam tam sweter, nie oderwalam metek, oczywiscie nie nosilam, doszlam dzis do wniosku ze chcialabym go jednak wymienic na cos innego... kosztowal 49zl. Mozecie mi powiedziec co w sytuacji jesli wybiore sobie np. jakas inna rzecz za powiedzmy 60zl to czy beda kazali mi doplacic po prostu te 11zl, czy moze niezbedny bedzie zwrot na karte /nia wlasnie placilam/ tych 49zl i dopiero pobiora znow 60zl ? Wiem ze w przypadku gdybym wziela cos za mniejsza kwote niz zaplacilam wczesniej to najpierw robia zwrot , a potem placi sie "od nowa". A jak jest gdy suma jest rowna badz wyzsza od ceny tej zwracanej rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorrrki topicu
jak suma jest rowna to nic, a jak jest wyzsza to musisz doplacic. zawsze robia zwrot, musi im sie "stan zgadzac" jak zaplacilas karta, oddadza ci w gotowce. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam regularnie
No wlasnie jesli placi sie karta to niestety ale nie oddaja gotowki - bardzo sporadycznie zdarzalo mi sie oddawac cos w H&M czy w Zarze i zawsze jesli placilam karta to byla mozliwosc tylko zwrotu na karte, do reki pieniedzy nigdy mi nie wydano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajćć
zwrot rzeczy przecenionych do tygodnia, a rzeczy z nowych kolekcji 30 dni. Stan nowy nieużywany z nieoderwanymi metkami. Jak wymiana to za tę samą kwotę, niższa, zwracaja różnicę, wyższa dopłacasz. Jak zwrot, gdy płaciłaś gotówką to gotówkę zwrocają, a jak karta to na rachunek do 2 dni ;) W każdym sklepie przed zakupem radzę sie zapytać o możliwości zwrotów i wymian - ja tak robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam regularnie
No wlasnie oni nie zwracaja roznicy ;). Wiem na pewno bo kiedys kupilam spodnice w Zarze za 99zl, przyszlam do domu, przemyslalam stwierdzilam ze jednak to nie to i poszlam i wymienilam sobie na spodnie za 89. I zwrocono mi na karte 99zl i potem musialam zaplacic jeszcze raz 89. Kobieta w sklepie powiedziala ze zwrot na karte moze byc tylko z ta sama suma, nie moze mi zwrocic tylko roznicy. Tylko tydzien jest na zwrot rzeczy z wyprzedazy ??? Na pewno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajćć
raczej tak, ale co sklep to tez inne reguły ;) w vero jest 5 dni np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam regularnie
Wydawalo mi sie ze wymiana/zwrot do 30dni, czytalam taka kartke przy kasie ostatnio i wydaje mi sie ze nie bylo podzialu na rzeczy z wyprzedazy i w cenie regularnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajćć
to przy kasie to dotyczy rzeczy nieprzecenionych, z przecenionymi jest inaczej. Z resztą pójdziesz to zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
przecenionych to Ci mogą w ogóle nie przyjąc, część sklepów nie przyjmuje zwrotów "okazji"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam regularnie
Siec Inditexu /Bershka, Zara, Pull&Bear, Stradivarius.../ przyjmuje bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
zakładasz topic skoro w bershce przyjmują bez problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam regularnie
Nie pytam czy w ogole mozna zwracac/wymieniac rzeczy w Bershce bo wiem ze mozna. Chodzi mi jedynie o forme wymiany, a raczej to czy jesli wezme rzeczy ktore beda w tej samej badz wyzszej cenie co tej moj sweter ktory chce zamienic na cos innego to czy tak czy siak pracownik sklepu bedzie musial mi zrobic zwrot na konto tych 49zl a ja potem bede musiala ponownie zaplacic np. 60 zl za rzeczy ktore sobie wybiore, czy bede mogla doplacic tylko roznice tj. te 11zl. Mam odlozone na koncie pieniadze na cos waznego, wiec jesli oni mi np. zabiora 60zl a zwroca 49 / a na taki zwrot i zaksiegowanie czeka sie kilka dni zwlaszcza ze weekend zaraz/ to mnie to nie pasuje ;). Oczywiscie zapytam w sklepie jak juz tam bede - ale myslalam ze moze ktos mial podobna sytuacje i wie, stad ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej zaśmiecanie
jeśli minęły te 5 dni roboczych to nic juz raczej z tym nie zrobisz ;) a każdy sklep na inne reguły ogólnego regulaminu, więc jak wczesniej pisano przed zapłatą lepiej pytać przy kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam regularnie
Jak to nic nie zrobie :P . Na zwrot jest 30dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×