Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytam was moje drogie

najlepszy krem nawilzajacy

Polecane posty

Gość andy7700
Dziewczyny, wy wszystkie tylko o kremach:/ a tak na prawde to zupełnie obojetne jakiego kremu sie uzywa, bo kremy nawilzają tylko zewnetrzne części skóry, wiec działają na chwilę (polecam poczytac na wiki chociazby). Ja uzywam zwykłego taniego kremu i oprócz tego tych tabletek odzywiających skórę proskin, nawet nie smaruje się za często a i tak wszyscy sie zachwycają moja cerą;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniastenia
do twarzy: Floslek krem nawilżający be-eco do ciała: Nivea (ten w białym dużym pudełku) albo Dove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziaja krem oliwkowy
On jest taki trochę półtłusty ale po nim mam mięciutką skórę, poza tym zwykły krem Nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako wizażystka moge Ci polecic kilka preparatow jak dla mnie dobrze nawilzajacych, godnych polecenia : nieva zwykly kremziaja oliwkowy te kremy sa bardzo tluste wiec ja je stosuje na nockremy, ktore szybko sie wchlaniaja, dobrze nawilzaja i stanowia doskonala baze pod makijaz :aa ultranawilzanieemulsja do twarzy nawlizajaca olay nie jest zla,z tym, ze preparaty olay to firma procter&gamle, wiec sa to preparaty testowane na zwierzetach, to juz zalezy od Ciebie na ile chcesz byc eko! Ja podaje nazwy dobrych preparatow nie nakazuje ich kupowac...osobiscie uzywam aa na dzien a ziaja oliwka badz nivea na noc, generalnie kremy nalezy zmieniac, uzywac zamiennie kilku, bo skora sie przyzwyczaja do preparatow i najprosciej mowiac one po dluzszym stosowaniu nie maja swoich wlasciwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takj samo nie polecam garniera (czyli l'oreal), ze wzgledu na testy, poza tym faktycznie lepiej wspierac polska gospodarke i polskie produkty bo sa nasze i do tego naprawde dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikipedia to zadne zrodlo informacji dla ludzi, ktorzy naprawde poszukuja wiedzy!fakt, ze zeby krem cos dawal, wspomagal skore w witaminy etc, trzebaby wydac na niego kolo kilku tysiecy...dlatego ja nie wierze w kremy przeciwzmarszczkowe,po prostu najwazniejsza jest tak naprawde dieta i nawilzanie skory od srodka czyli picie duzych ilosci wody niegazowanej!ale na pewno nalezy ja nawilzac! dlatego krem jest wazny, nie mozna go nie stosowac, albo uzywac zadko, skore nalezy nawlizac codziennie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka21
Polecam zioła polskie krem nawilżający. Super nawilżenie i miły zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
Jak dla mnie i mojej cery obecnie najlepsze są kremy Flosleku z serii 25+ happy per aqua, używam kremu nawilżającego na dzień i nawilżającego przeciw pierwszym zmarszczkom na noc. Na dniach muszę jeszcze dokupić krem pod oczy na pierwsze zmarszczki. Używam już bardzo długo i jestem z nich bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marle_na
No własnie,widze ze jednak tez wybieracie kremy te bardziej apteczne.Ale tez i nie drogie.Ja natomiast używam alantanderoline.Bardzo mi odpowiada ten krem i narazie nie zamienie na nic innego.I co wazne krem zawiera miedzy innymi D-pantenol dzięki czemu głęboko nawilża. Działa łagodząco na skórę. Reguluje gospodarkę wodna, zapewniając skórze elastyczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająąaca ona
ja lubie proste kremy, tylko niestety wiekszosc z nich zawiera parafine ktora mnie zapycha. Moze polecicie jakies niedrogie kremy bez zapychaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje krem przeciwzmarszczkowo nawilzajacy garniera rewelka i raz na jakis czas bambino-stosuje go jak maseczke nakladam dosc gruba warstwe na twarz i szyje i po ok 2 h wycieram nadmiar chusteczka efekt super nawilzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniakania
Mincer,kremy z tzw kominkiem,czyli wyciskamy tyle kremu ile potrzebujemy i reszty nie zakażamy...zadnymi "brudami" tanie i b dobre kremy(7-9zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytrynka
Każda z nas ma inną cerę i inne problemy. To co pasuje koleżance wyżej mnie nie musi. W moim przypadku dość często dochodzi do podrażnień skóry, nawet po zwykłym kremie. Obecnie stosuję nawilżający krem z Flosa z serii hypoalergicznej. Przyjemnie nawilża skórę. A masło shea? Któraś z was próbowała stosować jak krem pielęgnujący twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfdrgtxfrgdeg
dermedic hydrain 2 pierwszy krem w moim życiu, który nawilża mi skórę naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolecamAA
Polecam kram oceanica AA ten naturalny, bez parabenów itp. Zadowolona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddcd
dior hydraction - najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raeven
Jak dla mnie najlepszy jest Sisley Hydra - flash, można go też używać jako maseczki:) Nigdy bym nie uwierzyła że efekt po użyciu kremu może być tak spektakularny, tym bardziej że to przecież tylko krem nawilżający... A tymczasem - skóra od razu jest jędrniejsza, moich drobych zmarszczek nie widać iiiii CUD - rozjaśnił mi cienie pod oczami:D Niestety cena sklepowa jest mega zaporowa, ale wzięłam się na sposób i kupuję w saszetkach 4ml na allegro, jedna saszetka starcza mi na ok.5-6 dni więc nie jest aż tak źle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowa skóra to nawilżona skóra! Najważniejsze jest nawilżanie skóry od wewnątrz, czyli PIĆ DUŻO WODY! Potem dopiero stosujemy kosmetyki. Jeżeli o mnie chodzi, to najważniejsze by były NATURALNE. Ja stosuję ostatnio kosmetyki z Mydlarni ale ważniejsze jest to, że piję 1,5l wody dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beroniq9191
http://decubal.pl/produkty,face_cream.html ja stosuję ten krem i jestem bardzo zadowolona. krem jest bardzo delikatny i bezzapachowy, a w dodatku niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosma1432
Ja używam kosmetyków Flos-leku. Mają naprawdę świetne kremy! Polecam jak najbardziej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadAnia
hej! Ja używam od dłuższego czasu nawilżający krem niemieckiej firmy Hildegard Braukmann. Poleciła mi kosmetyczka. Krem nazywa sie Derma Structure Pure 24H Aqua Plus.Jest lekkiej konsystencji, na bazie naturalnych składników, ziół, do cery wrażliwej, przesuszonej :). Jak dla mnie rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiecwenecki87
Floslek i kremy z serii antyalergicznej - łagodzą,a jednocześnie nie mam po nich wrażenia "napęczniałej, zaróżowionej twarzy". Jeśli są tu osoby z takimi problemami - wrazliwa skóra, alergia - to serdecznie polecam, bo sama też długo szukałam odpowiednich kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita69
ja polecam flosleku per aqua, on ponoć jest dla 25+ ale ja mam 17 i bardzo dobrze działa na mnie, szczególnie że miałam spory problem z suchymi rękoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaammmm
evita69, a ja polecam przestać SPAMOWAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bardzo dobry jest krem nawilżający z kolekcji Świat Natury Firmy Soraya z olejem z alg i minerałami / Jestem fanką tej serii / Ale polecam też bardzo z tej samej serii oczywiście olejek do regeneracji twarzy z pięcioma różnymi olejkami. Naprawdę prawdziwa frajda dla twarzy i suchych dłoni, które skorzystają przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
miałam chyba wszystkie kremy jakie sa na rynku,mama p[racuje w aptece więc próbek było w domu oczen mnogo.i powiem tak,że najlepszym kremem jaki miałam był kupiony w rossamanie krem ze spółdzielni inwalidów ,,świt'' z algami morskimi.za 3 złote(trzy!).niestety wycofali go z produkcji.chujowo po stokroć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×