Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytam was moje drogie

najlepszy krem nawilzajacy

Polecane posty

Gość gość
Z doświadczenia mogę śmiało polecić krem z olejem z wiesiołka oraz nagietka idealnie nawilża skórę twarzy. Zawsze zamawiam na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyulkal
Jeśli zależy Ci na naprawdę mocnym nawilżaniu, to niestety nie uzyskasz tego kremem z drogerii. Tu już tylko kosmetyki apteczne albo z gabinetów medycyny estetycznej wchodzą w grę. Moja mama używa takiego: http://www.fenice.pl/index.php?view=product_entry&id=151 - kilka razy od niej podebrałam i jest kolosalna różnica. Jeśli skóra jest sucha i wymagająca to warto zainwestować, bo skład jest bez porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serum avance z peptydami lub kwas hialuronowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postawiłam i na krem nawilżający i na tabletki lifting complex (Doppelherz), bo też mają działanie nawilżające. Efekty są, skóra nie jest już tak przesuszona, a i poprawiła się też jej elastyczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana93
Ja bardzo polubiłam kosmetyki australijskiej marki Sukin, mają dobre, naturalne składy, sa wegańskie i faktycznie działają. Są dostępne m.in. w sklepie iwos.pl i patrząc na stosunek pojemności do ceny to naprawdę się opłaca. Sama mam nieco wrażliwą cerę, więc kupuję lotion nawilżający przeznaczony właśnie do takiej https://iwos.pl/krem-na-dzie/1418-lotion-nawilzajacy-do-cery-wrazliwej-sukin.html i sprawadza się bardzo dobrze jako baza pod makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_ENES
Krem nawilżający Bema Love bio!! najlepszy na rynku zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VITAMIN HYDRO SERUM od Hildegard Braukmann - robi dużą różnicę i daje fajne efekty, ale kluczowe znaczenie ma systematyczność. W zasadzie po pierwszym użyciu zauważycie zmiany - tak było u mnie. Ale oczywiście od razu cudów się nie spodziewajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o mało znanych markach, a możecie polecić coś typowego z drogerii co Wam nawilżyło cerę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety cere mam wrażliwa, atopowa i alergiczna, ostatnio ratuję się kremem toleriane ultra od La Roche-Posay do skóry wrażliwej, nic innego mi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja skóra jest bardzo wrażliwa, więc znalezienie odpowiedniego kremu bardzo długo mi zajęło. Drogeryjne kosmetyki odpadały, więc zaczęłam przeglądać oferty aptek i w melissie zamówiłam krem la roche posay i super działa na moją skórę i dobrze ją nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka4
Tyle że produkty drogeryjne zazwyczaj po prostu nie mają wystarczających właściwości nawilżających ;) U mnie kremy w ogóle się nie sprawdzały. Także jak ktoś ma bardzo suchą skórę, to czasem warto zdecydować się np. na mezoterapię. Taką odżywioną cerę łatwiej też potem pielęgnować samym kremem. Często kobiety się obawiają korzystać z rozwiązań medycyny estetycznej, a to przecież same korzyści, polecam poczytać, żeby zapoznać się z tematem: http://misjame.pl/services/pierwsza-wizyta-w-gabinecie/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorika
A może kroplówki witaminowe? ponoć to fajna alternatywa dla suplementów w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy jest nano one. Dobrze nawilża i poprawia wygląd skóry. Nie kosztuje też mocno dużo i wydajny jest. Czasem tańsze kremy są lepsze od tych z najwyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taka nowość od eveline, rose revita – według mnie kosmetyk wart uwagi szczególnie dla osób, które oczekują efektów, ale nie lubią przepłacać. Krem kosztuje kilkanaście złotych a świetnie nawilża i odżywia skórę. Mogę go tez spokojnie pod makijaż stosować bo ma lekką formułę i dobrze się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sobie krem z olejkiem arganowym i różanym :D świetnie nawilża, nie pozostawia tłustej plamy, fajnie napina skórę i genialnie pachnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojej cery nie ma lepszego kremu nawilżającego niż intensywnie nawilżający Cetaphil DA Ultra- poleciła mi go siostra, która ma problemy skórne. U niej działa cuda, a i ja się zakochałam. Bardzo szybko się rozprowadza, dobrze się wchłania a do tego skóra jest nawilżona przez bardzo długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że znajdę tu jakieś fajne propozycje, ale okazuje się, że większość osób nie rozróżnia kremu natłuszczającego od nawilżającego :-( . A już w ogóle "rozwaliły" mnie wypowiedzi, że jedna , czy druga osoba używa "zwykły krem Nivea", czy też oliwkowy , cz masło kakaowe z Ziaji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie to są ściemy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
Dobrych kremów nawilżających jak widać nie brakuje. Ja szukałam czegoś, co będzie nawilżać na wiele godzin a jednocześnie sprawdzi się jako baza pod makijaż. Czy ktoś z Was miał już okazję używać kremu Hydrospheric Light Cream https://sklep.arkana.pl/pl/p/Lekki-krem-nawilzajacy-50-ml/868 ? Cena bardzo rozsądna, słyszałam też, że te produkty są bardzo wydajne. Co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawilżam masłami, oczyszczam peelingiem Efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×