Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytam was moje drogie

najlepszy krem nawilzajacy

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem najlepszy jest z dodatkiem masła shea i olejkami eterycznymi takie kremy są najbardziej nawilżające, a wiem to bo sama zrobiłam taki krem i jestem bardzo zadowolona. Zachęcam do zrobienia takiego kremu a jego próbkę możecie wysłać tu http://ekolabos.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam takie kremu z lanolina i on bardzo fajnie nawilża, wczesniej używałam zwyklej wazeliny, ale to na takie bardzo przesuszone miejsca tylko punktowo, a ten krem z lanoliną co uzywam jest z Alpine Silk zamawiam go w sklepie internetowym http://kosmetykinz.pl/. z tego co wiem to oni sprowadzają te kosmetyki z Nowej Zelandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubięnaturę
Mój numer jeden jeżeli chodzi o kremy intensywnie nawilżające to bezsprzecznie Hydrology polskiej marki Anna Pikurahttp://annapikura.com/Linia_nawilzajaca.html. Kosztuje on swoje, ale do tej pory nie znalazłam tańszego odpowiednika, który równie skutecznie radziłby sobie z moimi wszelkimi problemami skórnymi :) Po pierwsze moja skóra jest wrażliwa, po drugie mieszana a po trzecie bardzo podatna na wypryski - znaleźć krem na to wszystko to nie taka prosta sprawa a Hydrology ze wszystkim sobie świetnie radzi. Jest bardzo delikatny, dzięki naturalnym składnikom w ogóle nie uczula, nie zatyka porów, doskonale nawilża skórę - po kilku tygodniach stosowania moja cera zyskała zdrowy wygląd i nie ociekała już sebum :) Dodatkowym plusem jest to, że krem działa delikatnie przeciwzmarszczkowo. Polecam poczytać na jego temat. I szybko kupować, bo ma to do siebie, że po pewnym czasie ciężko go dostać... ale z nowym rokiem widziałam, że znowu w sklepie jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też nrem 1 jest Anna Pikura. Ja natomiast uwielbiam jej krem Successlogy. Jest informacja, że przeznaczony jest do cery szarej, zmęczonej, która straciła jędrność, ze zmarszczkami. Jest to krem regenerujący - jednak - moim zdaniem - doskonale także nawilża! Składa się z samych naturalnych składników - to dla mnie ważne od lat nie stosuję chemii i wychodzi mi to na dobre. Krem działa silnie przeciwzmarszczkowo, odżywił i rozjaśnił mi cerę - skóra jest przyjemnie napięta i jędrna - nie jest naciągnięta a miękka i gładka w dotyku. Cena jak na kosmetyki naturalne - na fajnym poziomie, zdarzają się promocje, warto zapisać się do newslettera na stronie marki Anna Pikura. Świetny krem do twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama7
Ja dostałam ostatnio od brata i jego żony w prezencie zestaw kosmetyków japońskich – są po prostu świetne, od sklepu www.coletia.eu Najbardziej mnie zaskoczył krem pod oczy StriVectin, po dwóch tygodniach stosowania mniej więcej 60% zmarszczek mniej, a co najważniejsze poprawione napięcie skóry. Oczy wyglądają na młodsze i mniej zmęczone. Ten krem reklamują jako alternatywa dla botoxu. Biorąc pod uwagę cenę warto się zaopatrzyć. Na stronie coletia.eu przedstawiają rzeczywiste metamorfozy klientów po użyciu tego kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA stosuje krem nawilżający na bazie aloesu (genialny!!!) z firmy Patanjali. To są indyjskie kosmetyki na bazie roślin himalajskich (ajurwedyjskich). Po kremie skóra jest wyrażnie nawilożna i iękka, używam go już od ponad roku i na razie nie zamieniam na inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAjlepszy krem nawilżający dla mnie to (i tutaj was zdziwie) olejek migdałowy. Stosuje go po zmyciu makijażu codziennie i moja złuszczona skóra naraszcie wygląda na bardziej odżywioną i miekką. W życiu bym nie pomyśłała, ale posłuchałam rady bardzo miłej ekspedientki z zielonego sklepu w Krakowie która poleciła mi właśnie ten olej. Byłam zdziwona, ale zdesperowana bo moja cera to jeden wielki susz. No i wg mnie znaczna poprawa nastąpiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ciala stosuje i bardzo lubie serum algi morskie bielendy. Uzywam naprzemiennie nawilzajace z odzywczym :) skora jest gladka, delikatna, nawilzona. Bardzo dobrze sie rozprowadza na skorze, szybko sie wchlania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdyby tak Soufre? miodowy albo oliwkowy? mozna od producenta w dobrej cenie kupic ( http://sklep.soufre.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marberi
Ja szukam takich, żeby miały jak najbardziej naturalny skład i żeby jednocześnie nawilżały i odżywiały skórę nie obciążając jej - mój krem musi być w miarę lekki i szybko się wchłaniać, a nie jest łatwo taki znaleźć. Na szczęście udało mi się i od jakiegoś czasu nie wyobrażam sobie życia bez ultra nawilżającego kremu Cetaphil (w składzie ma np. masło shea, które uwielbiam też w czystej postaci i olejek makadamia), przy mojej wrażliwej skórze sprawdza się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chyba jednego najlepszego dla wszystkich, ten sam krem może działać różnie na różne osoby. Jednak najczęściej słyszałam od kosmetyczek, że Kivvi sa najlepsze, same je stosują w swoich salonach kosmetycznych, są dużo lepsze od standardowych głównie dlatego, że są naturalne, ekologiczne i nie mają żadnej chemii, skoro kosmetyczki ich używają na klientach to muszą być dobre, bo nie ryzykowałyby stosowania czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamira
Zgadzam się z którąś z wypowiedzi wyżej, że Cetaphil jest wart uwagi, bo ma rewelacyjny, naturalny skład (nawilżająco, natłuszczająco, łagodzący) a dodatkowo cena też jest przyzwoita. Ja kupiłam sobie krem intensywnie nawilżający i na stronie http://www.cetaphil.pl/konkurs/ zarejestrowałam paragon. A nuż uda się wygrać zestaw kosmetyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka1525
Od niedawna stosuję krem marki LAB ONE. Jest to krem nawilżający do twarzy na dzień - Hydration Day. Moja skóra nigdy wcześniej nie była tak nawilżona jak teraz. Ponadto krem szybko się wchłania, można go używać jako bazę pod makijaż. Jedyna wada to krem niestety nie jest tani, bo kosztuje ok 300 zł w sklepie internetowym ale gorąco polecam. Warto kupić ten produkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokulina
Ja używam zarówno kremu na dzień jak i na noc i moja cera jest zawsze świeża. Dużo kobiet jednak zapomina o tak prostej czynności. Tu jest fajnie opisane dlaczego powinno sie nawilżać cerę i jak dobrac sobie krem http://pewnapani.pl/dla-kobiet/dlaczego-i-jak-nawilzac-skore-twarzy-oraz-jak-wybrac-dobry-krem-nawilzajacy . Mnie bardzo pomógł ten artykuł i teraz wiem, ze odpowiednio dbam o swoją twarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze nawilżenie dostałam od kremu Hydro&Dry Control Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingoolek
Cetaphil jest dla mnie rewelacyjny, zarówno do mycia, jak i do nawilżania suchej skóry. Po cichu liczę, że uda mi się zgarnąć roczny zapas kosmetyków w tym ich konkursie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wątpienia Happy Per Aqua od Floslek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam tylko na kosmetyki z wiesiołkiem i kupuję Oeparol a teraz to nawet jest konkurs http://mocmalychrzeczy.pl ale o te z serii hydrosense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 30tka
O ja też chwaliłam sobie wspomnianą serię Oeparola z wiesiołkiem. Teraz gdybym miała 10 lat mniej (mam 33) postawiłabym na robione kremy. Mam różany teraz, rewelacyjnie działa. Są portale które właśnie sprzedają zestawy do robienia kremów, sera, olejki. Naprawdę na chemię ze sklepu nie warto wydawać kasy. Z mocniejszych a działających La roche posay Redermic , active c - polecam zwlaszcza po nieprzespanej nocy, nie używam go codziennie bo troche zapycha. Na noc krem stosuję tylko jako maseczkę raz w tygodniu, a tak tylko myję i tonizuję. Na razie skóra wygląda super. Nie znalazłam jeszcze nic solidnego pod oczy - jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coronel
Bardzo dobre rezultaty miałam z żelem z aloesem od Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię kremy Biodermy, Dermedic hydrain, albo Bielendy neuro retinol, dobrze nawilża i wygładza zmarszczki. Wszystkie nadają się pod podkład i nie uczulają, a mam wrażliwą cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwia_fikk
No właśnie ten z Dermedic Hydrain polecam. Jest super. To taki krem nawadniający na dzień jest antyalergiczny, delikatny, ale jednocześnie bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepszy jest krem wiesiołkowy GAL. Ma naturalny skład, jest niedrogi, świetnie się wchłania i łagodzi podrażnienia, które często można spotkać w przypadku skór suchych. Do kupienia tylko w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita26
Polecam Wam mój wynalazek. To Hydration Day od Lab One. Krem głęboko nawilża i szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia tłustości i lepkości, a przede wszystkim ma bardzo leciutką konsystencje, która nie powoduje rozciągania skóry. Najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×