Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

hej dziewczyny Przepraszam, że nie odzywalam się. Po pierwsze załamka, po drugie nie miałam neta... Więc...moje wyniki subtelnie uciekaja poza normę, mój M jest źle.... Ma słabą ruchliwość. teraz mam wywołac mieszączkę i idę do szpitala na HGS? chyba nie pokręciłam nazwy. W każdym razie idę na drożność. Dalsze działanie są zależne od wyniku. Załamałam się... Dwa dni płakałam, potem stwierdziłam, ze widocznie tak ma być. Może Bóg ma w tym jakiś cel, jest tyle dzieci do kochania, może jakieś juz na nas czeka. Postanowiłam że muszę troche sie zabrac za siebie. Pójść do solarium, kosmetyczki, musze schudnąć bo po tych wszystkich tabletkach nie mieszczę sie w żadne ciuchy jest masakra. Zrobie tak jak ty Majka. Możesz mi przesłac twoją dietę skoro schudłaś aż tyle, mnie sie przyda. może zaplanuję jakieś wakacje, i przede wszystkim od tego tygodnia zaczyan się pakować i przeprowadzam sie do swojego mieszkania!!!! Będę sie cieszyć z przyziemnych rzeczy. Gratuluje baaaardzo wszystkim fasolkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
agus 28, ja po prostu piłam dziennie 2 litry wody mineralnej, rano jogurcik lub owoc i tylko normalny obiad. I oczywiście żadnych słodyczy, i przez 2 miesiące udało mi się schudnąć. Jeśli chodzi o wyniki Twojego M, nie martw się mojego też nie były dobre ruchliwość jeśli dobrze pamiętam 25 a norma jest powyżej 50. A jednak się udało. Po prostu odpuściliśmy bo w lipcu mieliśmy lecieć na wakcje i akurat się udało. Teraz muszę sie dowiedzieć czy mogę latać samolotem i czy wszystko jest ok. Pozdrraiwam, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny działaliśmy cały weekend (w piątek brałam zastrzyk z pregnylu) i byłam wczoraj na usg są dwa pęcherzyki ale jeszcze nie pękły. czy to znaczy że starania weekendowe poszły na marne? dziś znowu jadę po pracy na monitoring czy pękły aha któraś z Was wie co znaczy na zdjęciu z usg pęcherzyka CRL 9mm GSD 0 mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus - moj M tez ma slaba ruchliwosc i jeszccze w dodatku zla morfologie... ale ciagle wierze i Ty tez sie nie zalamuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majka dzięki, ale to chyba na minie za mało, ale będę próbować. Może uda mi się wrocić do wagi sprzed 2 lat.... Balbinka, ja po prostu nie moge przeżyć że mało że ja mam problem to jeszcze mój ~M!!! To poprostu podwójny pech i już. Jestem zestresowana tym badaniem, maczytalam się może za dużo i czemu wszędzie jest napisane to co złe a nie że było ok. A któraś z was miała HSG? Napiszcie... Nie wzięłam jeszcze tej luteiny bo sie boję... Tak jakbym chciała odsunąć ten moment w czasie, ale z drugiej strony chce jak najszybcie mieć to za sobą..... Może boję sie że znow się okaże że coś jest nie tak. każde badanie zamiast skracac mi droge to mnie dobija. A najgorsze jest to dziewczynki, że nikomu nie powiedziałam o tym, nawet mamie. Nie chce. Bo znam moją mamę, zamiast pomilczeć ze mna wysłuchać przytulić i porozmawiac będzie mnie pusto pocieszać że wszystko będzie dobrze, że może lekarze się mylą, że nigdy nic nie wiadomo, że będę miała dzieci bo.... i to bo tez boli, bo moja siostra ma, bo sąsiadka ma bo widzisz inne mają tyle i nawet by nie chciały a maja to i ja będę miała. A ja tera nie potrzebuję takich słów. Tylko zrozumienia że to czuję, ta gorycz, żal do świata, to że tak strasznie zazdroszcze mojej sistrze to nie jest głupie tylko normalne. Żeby mi powiedziała że rozumie czemu unikam czasem kontaktu z malym sistrzeńcem i nie chce ciągle słuchac że mały ma ża, mał wstaje ile spał ile zjadł, ile zrobił kupy itd.... ale mama tego nie rozumie i dlatego nic jej nie powiedzialam. jak będę szla do szpitala powiem że jadę na szkolenie i już. Przepraszam Was, ale mnie naszło..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus 28 ja miałam robione hsg we wrzesniu w tamtym roku.Tak samo jak ty byłam przerazona a okazało sie ze to nic strasznego.Rano poszłam do szpitala tam przyjeli mnie na oddział o 8.00 miałam juz to badanie przedtem pielegniarka miała dac mi głupiego jasia ale zapomniala i miałam to badanie bez znieczulenia i nawet sie ciesze bo naprawde nic nie bolało, tylko takie glupie uczucie lezec na stole nogi rozłozone a lekarz cos tam wklada i tylko fotki strzelaja aparatem do rentgena.Nie boj sie naprawde mnie nic ale to nic nie bolało a o 12 w poludnie byłam juz w domu.Potem lekkie plamienie a na drugi dzien juz nic nie było.Teraz jestem w 18 tyg ciazy i tobie zycze tego samego z całego serduszka.POzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej!!! asiakatowice plemniki przeżywają około 72 godzin więc starania wcale nie musiały iść na marne:) a CRL to długość ciemieniowo-siedzeniowa płodu czyli długość od głowy do pupy na jej podstawie szacuje się wiek ciąży. ale skoro u ciebie jeszcze pęcherzyki nie popękały to nie wiem co to CRL może oznaczać..... aguś dasz radę jesteś silna i dzielna i na prawdę 3maj się mocno trudno pojąć nawał emocji jaki towarzyszy staraniom o dziecko ale warto Walczyć ściskamy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofala dzięki za odpowiedź dziś jade znowu na usg to się go zapytam co to oznacza. dobrze że lekarz ma litość nade mną i powiedział że dopóki nie zajde w ciąże nie będzie brał ode mnie kasy za wizyte, bo bym chyba zbankrutowała :) aguś28 nie załamuj się ja tez mam już dość tych hormonów wizyt co drugi dzień liczenia i seksu pod dyktando lekarza ale trzeba walczyć bo warto!!! uwierz w to i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i witam w klubie liczenia, sprawdzania, usg itp. Alez to jest meczace :/ ale coz - taki los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny jestescie kochane. Zaczne brać tę luteinę ale pod koniec tygodnia. idę na wesele to oszukam trochę żeby być na luzie a nie uważac żeby mi sukienki nie zalalo hihi Dzieki Angela, pocieszyłas mnie trochę, bo sie boję jak diabli. Naczytałam sie o tych lewatywach i że brzuch wielki i boli i rozsadza i w ogole strach. A z tego co wiem to mam zostać w szpitalu do następnego dnia, moj gin powiedział tylko że zostanę, na drugi dzien odbiore wyniki i opis badania, zapisze mi wtedy co robimy dalej. Dzieki wielkie, do tej pory mało sie udzielalam na forum choć czytam go nalogowo. Ale teraz gdy przyszły wielkie czarne chmury jesteście dziewczynki niezbędne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Nie martw sie Agus bo nie jestes sama.Mnie tez czeka HSG i tez sie bardzo boje.Gdzie sie nie obejze to same zaciazone albo z dzidziusiami:moja siostra.szwagierka,kolezanki z pracy i nie tylko.Wszyscy na okolo tylko nie ja.Ale jakos musimy dac rade i nie poddawac sie.Moze i nam Bozia kiedys pozwoli nosic takie malenstwo pod sercem.Sama w to nie wierze ale ale nie ma co sie poddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
A tak poza tym to tez chyba przejde na diete bo sporo mi sie przytylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
Haleczka u mnie nic ciekawego. Dziś mam 4dc czyli kolejny cykl w plecy, ale cóż widocznie tak miało być. Poprawiłam tebelkę STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO Majkakaja(26)-------------16----------------09.07.09---- -------Poznań MONIKA1981(28)----------19----------------21.05.09------ ------UK balbinka85 (24)-------------4----------------19.06.09------------WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16----------------30.03.09----- -------Rypin slonce31 (31)---------------4 z clo----------03.07.09------------Ryb ni k 000kika000(23)-------------4----------------20,06,2009-- -------Mielec agus28(29) -----------------16---------------09.06???-------------NML monika-78 (31)-------------13---------------09.07.09-----------Włocławek carolla (30)-----------------40----------------20.04.09------------Mazury Domi883(26)---------------17----------------22.05.09---- --------Świdnica maja1981-------------------9-------------27-30.06(3zCLO) -----UK beti-75(34)-----------------14----------------22.05.09 -----------Piaseczno mida(27)------------------6-----------------29.04.09---- --------OstrowiecSw. ania-dl(26)------------------5 z clo----------21.06.09 -----------Wrocław marc30 (31)----------------12----------------25.06.09-----------ok. Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)----Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?----------Czerniejewo kakusia80(29)--------------2----------------17.06.09---- --------Łódzkie KACHLA29 -----------------36--------------- ? -------------Katowice PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Lena1984 ----------37---05.07.2009---córeczka--MMMm???-----2-3 Mielec koteczek19833----29-------13.08.09---------MAJA------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------26-------16.09.09---synuś,córcia----2----Mielec/C zwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009--------?---------- -1z CLO---Kalisz Inga127 (30)-------13-------23.11.09-----------?----------1!!------- --łódzkie duszka80 (29)-----15------- 27.11.09--------synek?-----4-----------Żagań Angela82 (27)......18.......16.11.09...........?..........?......... PSZCZEW muszka28----------9---------02.12.2009-------?---------- 4 z CLO----Opole becia1202(29)-----7---------5.12.09-----------?--------- -7-----------Kraków agula...(27)--------5---------18.12.09 ---------?---------13-----------Kraków figata(34)..........5.........12.12.09..........?...... ....2........zach-pom kara1983(26)------4---------26.12.09----------?--------- -9-----------WWY Klarav(26)---------12-----24.12.09----------?----------- 9-----Częstochowa haleczka(30)------11-------02.01.2010------?-------- 3------Włocławek Madzialenka-----7-----------27.01.09 -------------- 3z CLO Wałbrzych Karolinka już jestem...8...17.01.2010........1 z clo (w sumie 17)..Rypin Majkakaja(26)-----5---------02.2010--------------16----- -----Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, zagladam tu do was zebyscie nie myslaly ze nie:))) po porodzie pewnie bede miała mniej czasu ale trzymam kciukasy za was wszytskie aby sie udało, a jak sie uda szczesliwego donoszenia... a teraz ide prasowac ciuszki mojej niunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Hej dziewczyny, u mnie 15 d.c pęcherzyk 22mm podobno ma dziś pęknąc ale co z tego wyjdzie nie wiem. Jutro kolejne usg żeby sprawdzic czy pękł. Gin mi dzisiaj powiedział, że jak w tym cyklu nie wyjdzie to mam przyjsc z mężem i musimy sie zastanowic co dalej. Jak większośc z was też już mam dośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
MAJKAKAJA gratuluje Ci serdecznie! Jestem ciekawa ile cykli bralaś CLO? slonce31 też mam juz dosyć, męczy mnie to wszystko tym bardziej ze w rodzinie tyle nowych dzieci.... ach U mnie dzis 26 dc - nie wiem kiedy moge testować - chyba poczekam do piątku. Boli mnie podbrzusze, swędzą i bola piersi - odechciewa sie wszystkiego! jak w tym miesiącu sie nie uda to w następnym nie biore już Clo chyba, bo ile można? 5 miesięcy na lekach i nic. :( Aj nie pisze juz nic więcej bo tylko narzekac będę. Aaaaa dieta tez mi sie przyda i to bardzo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co testowac Aniu ale w sumie na bete moglabys pojsc jesli masz cykle 28 dniowe - z tego co opisujesz szansa jest :) buziaki i pisaj nam tu co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania-dl odnośnie swędzących i bolących piersi oraz ból podbrzusza to moim zdaniem dobry znak;) U mnie też tak się zaczęło:p. Powodzenia i trzymam kciuki:) Balbinka ma rację przecież już możesz zrobić betę i wszystko będzie jasne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
ania-dl ja btrałam clo 8 miesięcy i ogólnie nastawiłam się że biorę sotatni raz i koniec. Ten miesiąc to tak brałam go dola zasady. Nawet nie byłam n amonitoringu tak mi siee wszystko poukładało. Widocznie tak miało byc. :))) Teraz tylko się modlę żeby dziecko było zdrowe i najlepiej jedno. Bo po tak długim leczeniu może być różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona78
Czesc dziewczyny, staram sie o dzidzi od roku w czerwcu mój pierwszy cykl z clo i luteiną, dzis 16 dc sluzówka 11 mm, pecherzyk dominujacy 26 mm ale gin powiedziała ze wyglada na to ze owu njie było.Martwie sie ze to kolejny stracony cykl a na dodatek mój meżczyzna dzis wyjechał służbowo. Zastanawiam się czy jak wczoraj było przytulanko to jest szansa. Czy clo zadziala tak bym chciała. Gin mówiła że jeszcze 2 cykle z clo a jak sie nie uda to trzeba pomyslec o innych metodach, jestem załamana. To takie wszystko techniczne a przeciez delikatny temat.... Co myslicie dziewczyny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! nie pisze często ale za to was regularnie czytam:) dzisiaj miałam usg pęcherzyk 20mm, endo 9mm jutro muszę przyjąć zastrzyk OVITRELLE ale nie mogę go dostać u siebie, jest z nim bardzo ciężko:( może te zastrzyki menopur cos mi pomogą, bardzo bym chciała...... Jest mi żle i to bardzo, w koło tylko same zaciążone albo z wóżkami, a ja....... Wiecie co, ja się bardzo ale to bardzo biję, że nigdy nie będę miała dziecka, że nie poczuje jak być mamą i nie usłysze tego magicznego słowa... POZDRAWIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Ania ja clo bralam 5 miesiecy.Dzisiaj 25 dc ale w tym miesiacu nie mialam zadnych lekow.Jutro moja siostra idzie dla mnie po recepte ale nie wiem co da bo zmienilam gina.Na nic nie licze bo i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona78
***anka wiesz mam to samo nie widze innych osób na ulicy tylko cięzarne kobiety i zamiast się cieszy to zasmuca mnie to bardzo... Ja nie dostałam nic na pękanie pęcherzyków sama już nie wiem . Inne dziewczyny diostaja wiec czemu ja nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny znowu nade mną zawisnęły chmury. byłam wczoraj na usg i jak były tak są 2 pęcherzyki, nie pękły i lekarz powiedział że nie pękną. jestem załamana, nie chce mi sie żyć, jestem do niczego nic mi n ie wychodzi nawet dziecka nie umiem spłodzić. Lekarz powiedział że teraz mam czekac na okres ( który pewnie znając mnie przyjdzie za jakieś 40 dni bez lekarstw) i zrobić sobie miesiąc przerwy od leków. Bo ponoć jajnik odmawia współpracy, a tylko jeden działa. Tylko czemu mam robic przerwe jak dopiero 2 cykl jestem na clo? żyć mi się nie chce, wczoraj z tego wszystkiego wypiłam prawie całą butelkę wina i teraz ledwo żyje, jestem w pracy a oczy pełne łez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ciężko naprawdę jest:(:(:(:(:( ja ostatnio jak jechałąm samochodem to przepuszczałąm na pasach ludzi no i oczywiście z wózkami i zaciążone.... stanełąm nawet nie miałam siły ruszyć i wszyscy na mnie trąbili, ja poprostu w dzień dzień rycze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - no ladnie :/ zawsze mozna gina zmienic wiec sie nie martw. Zycze szybkiego zwalczenia kaca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
balbinka,jak po panieńskim? a do reszty dziewczynek...bede Wam tłuc do glowy ile wlezie,ze niby łatwo sie mowi ale wszystkie zaciazone na tym forum sa po to byscie mialy nadzieje na wlasne malenstwa.tez bylo nam ciezko,tez wylysmy po katach i tez krzyczalysmy w poduszke.tez mijalysmy zaciazone i te z dzieciaczkami(bardziej dzialaly nawet te z brzuszkami niz te z bobasami)i tez dpstawalysmy szalu i ataku zlosci na wiesc o nastepnej zaciazonej siostrze,kolezance,sasiadce.Niestety tak to juz wszystko jest ulozone ze mocno to przezywamy i nie ma sie co dziwic.ale macie tu zywe dowody na to ze jednak sie da.ja tez myslalam ze sytuacja jest beznadziejna bo ani nie bylo owulacji,a jak po wielkim halo urosly jakies male pecherzyki to okazywalo sie ze nie pekaja i tez kolejne cykle byly w plecy.Ja staralam sie 10 miesiecy ale sa dziewczyny ktore po 40 cyklach zachodza w ciaze.to naprawde kwestia czasu i przypadku.nic nie dzieje sie bez wiekszej przyczyny.Wiem,ze mocno przykladacie sie do tego dzidziusia.wiem ze cierpia Wasze malzenstwa,zwiazki...bo u mnie tez tak bylo.wiem ze nie bylo łatwo łykac miliony tabletek i wspierac sie przeroznymi cudownymi dietami.lezenie z nogami do gory tez oglupia i odziera z resztek godnosci.wszystko robi sie mocno fizyczne,totalnie techniczne i malo w tym spontanu i emocji ktore powinny isc w parze z sexem,ale wiecie co?oplaca sie.zobaczcie,w ciagu pol roku narobilo sie tu tyle zaciazonych ze chyba inne fora wysiadaja.wspieramy sie wzajemnie i dobrze życzymy a to bardzo ważne.wiec przestancie biadolic tylko potraktujcie to jako nowe wyzwanie.dacie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachla
hej dziewczyny !! ja z mężem idziemy jutro do poradni niepłodności > jak będzie po wizycie to napisze jak i co. dzisiaj mam 29 dzień cyklu @ miał być wczoraj ale myślę że to przez clo mi się spóżnia.Ja też miałam depresję miesiąc temu 3 dni płakałam jak dowiedziałam się że kuzynka mojego męża jest w ciąży a już jedno dziecko ma.Po tej depresji jestem nastawiona obojętnie ale jak widzę dziewczyny zaciążone to mi smutno ale zaraz mi to mija. WIĘC DZIEWCZYNY DŁOWA DO GÓRY !!! UDA NAM SIĘ WCZEŚNIEJ CZY PÓŻNIEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×