Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość slonce31
kurcze cos szaleje dzis kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem Agus :( Dziś znowu oglądał szyjkę i nic... Także na bank będziesz pierwsza, bo mnie w poniedziałek na bank nie położą jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Aguś sto lat kobitko:)dużo dużo miłości...no i niech Karola już się rozpakowuje noooooooooooooooo.buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara dziękuję Ci kochana, mialam takie marzenie na ten najpięknieszy prezent.. No troche sie spóźnia, tym bardziej że umawiałam się z córcią że do 30 sie urodzi, a tu nic.... Poszerzam grono pięknych 30-letnich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
Agus sto lat :) no i przede wszystkim szybkiego porodu :) duzo zdrowia, szczescia i slodyczy tego Ci Agatak życzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Agus wszystkiego najlepszego,a najpiękniejszy prezent otrzymasz już niedługo,za dzień moze dwa.Oczywiście mam na mysli twoją córeczkę:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Agus 100 lat i szczęśliwego "rozpakowania", pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus spelnienia marzen i 100 latek:) Nie martw sie, prezent dostaniesz tyle tylko, ze tyci opozniony:) Moj gin sie zlitowal, na wtorek do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
o ile tu nowych wieści, powodzenia dziewczyny przy porodzie! u mnie lipa, moj maz powiedział, że ciąża i poród to moja sprawa, na usg nie chodzi i rodzić nie pójdzie, czuję się oszukana. 10tc skończył mi się folik, mam kupić jeszcze? czy któraś z was zna jakąś doulę? taką Panią od rodzenia i ciązy. we wtorek wizyta, obym mogła pojechać na wakacje to może lepiej się poczuję, boję się, że dziecko będzie płaczliwe i nerwowe jak ja. o jeju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
tak folik musisz brac do konca 3 mc vczyli gdzies do 13/14 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje jeszcze raz za życzonka Carolla, czyli dzień po mnie, tak jak nam wychodziło? Super Co do kwasu foliowego jeśli bierzecie jakieś witaminy dla cieżarnych prenatal albo coś takiego to nie trzeba dodatkowo fiolika łyka bo tam jest. trzeba sprawdzi skład. Buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus??? Jestes?? :) Jutro juz idziesz kobietko:) Powodzenia i wytrwalosci zycze i trzymam kciuki, chociaz moze juz poszlas? ;) Astromeria biedaczynko, to co z tym Twoim mezem sie dzieje? :( Nie martw sie, nie jestes sama w swoich obawach, ja w trakcie swojej ciazy przezylam takie stresy i zmartwienia, ze ciezko sobie wyobrazic...ale mam nadzieje, ze malej to nie zaszkodzilo. Slonce...nie pocieszylas hihihihi:) Ja wlasnie sie tego boje, ze pojde we wtorek do szpitala i beda mnie tam tylko tak o sobie trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Heja:) Kobietki jak tam,rodzicie? Ja dzisiaj miałam inseminacje,no i zobaczymy co będzie. Mam taką nadzieję,że tym razem może się uda. Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
a agus siedzi na porodowce podpieta pod kroplówe a Karola jak nie wyszła tak nie wychodzi cwaniara jedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Hej, dzisiaj byłam u gina i w środę podchodzimy 2 raz do inseminacji. Ten cykl był bez żadnych wspomagaczy i jest piękne jajeczko.Trzymajcie kciuki. agnez78 trzymam kciuki, czy ty jesteś rocznik 78?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
marc30,tak,jestem z 78 i dzisiaj podchodziłam 2 raz do inseminacji. Trzymam kciuki za Ciebie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dobra kobity,uwaga....Agus urodziła...na świat przyszło kolejne formowe dzieciątko dające nadzieję na nowe maleństwa. Karolinka 3900 i 56 cm:)tata podobno był baaaardzo dzielny:)-skromnie podkreslila dzielna mama:) Witamy na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Nooo gratulacje. Klarav a skad ty taka poinformowana jestes hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
mam swoich,,ludziów,,:)i sprzęt śledzczy(telefon) i środki(sms-yyy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
agus to gratulacje :) dal Ciebie, Karolinki no i dla taty :) super :) a rodzila naturalnie? czy cc?? a mi sie juz Jagodka powoli ujawnia - tzn brzuchol sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2806
Agus gratulacje dla całej rodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
agnez78 ja tez jestem 78 i jutro mam 2 inseminację. Jedziemy na tym samym wózku :) Powodzonka Agus gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marc30 i agnez78 ja też jestem rocznik 78 ;) z tą różnicą że o inseminacji jak na razie mowy nie ma teraz po 3@ od histeroskopii mam 6 cykli na naturalne niewspomagane starania, jeśli w tym czasie sie nie uda to mamy poszukać rozwiązania problemu. zobaczymy jak będzie, biorąc pod uwage że mam tylko lewy jajowód( po pozamacicznej prawy usunięto) może być różnie... ale nie mam zamiaru tracić nadziei a wam życze udanych 2gich podejść do inseminacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kurcze,jak ja cenię takich ludzi jak monika31:)bardzo dobre podejście-napewno więc się uda:)nie ma to tamtoooooooooooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Klarav, wiesz tylko ta wiara mi pozostaje bo gdybym nie wierzyła w to że jednak sie uda to nie byłoby sensu wcale sie starać! ale teraz mam superowego lekarza któremu zależy na pacjentce a nie na jej portfelu ;) po histeroskopii mam przyjść z pozytywnym testem lub po 9 cyklach od zabiegu jak sie nie uda... inni by zachęcali do wizyty co miesiąc tak dla sprawdzania stanu rzeczy i kasiorki... a ten sam dzwoni do pacjentki po operacji żeby sprawdzić czy aby wszytko w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Agus28 GRATULUJĘ:) Oj coś troszkę pechowy nasz ten rocznik,ale trzymam kciuki za wszystkie,oby za 9 miesięcy udało się nam wszystkim powiększyć rodzinę:) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
monika31 wiara i nadzieja to podstawa. Cieszę się , że mamy to nasze forum i wspieramy się. To bardzo ważne. Kiedyś na pewno wszystkie będziemy tulić nasze bobaski. Agnez trzymam kciukasy bardzo mocno, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka 78
Cześć Dziewczyny :):) Troszkę Was podczytuję czasami ---- to fakt ten rocznik 78 to pechowy jakiś :(:(:( Sama mam straszne problemy z zaciążeniem. Jestem 2 lata po ślubie, nałykałam się trochę leków; m.in clo i bromergon - przez ostatnie 6 m-cy i diupa :(:( Niby owulkę mam ale za późno bo w okolicach 16 - 18dc przy cyklach 28-32 dniowych :(:( Teraz mam przerwę w leczeniu. Gino na urlopie i my też odpuszczamy na chwilkę :):) Mam nadzieję, że nam się kiedyyyyyś uda :):) Pozdrawiam Was ciepełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×