Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość astromeria
dziewczyny jestem w 34 dc @ nie ma, test pozytywny i ciąza czy cysta? a lekarz dopiero w sobote sie dowiem kiedy moge przyjsc :( i cieszyc sie czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
okresu brak,34 d.c,test pozytywny to....ciąża:):):)pogratuluję jak potwierdzisz:)trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaw82
Tyle sie naczytalam dzisiaj o tych bolach a'la okresowych w ciazy ze masakra, a tak poza tym wczoraj czyli w Dzien Dziecka zrobilam test ciazowy a konkretnie 3 na raz i jeszcze jeden dzisiaj rano no i pozytywny:):):) boje sie tylko cieszyc tym szczesciem poki nie zobacze ze wszytsko oki na USG bo te bole brzucha sa dziwne, dlatego tez spodziewalam sie @ a nie ciazy a test zrobilam w zasadzie zeby potwierdzic ze ten @ sie pojawi:) po ponad 2 latach w koncu sie chyba doczekalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
proponuje w piatek isc na bete, a potem w poniedzialek :) jak wzrosnie od piatku co najmniej o 66% to wszystko dobrze :) ja czekam cierpliwie kolejnej wizyta, mam 10 czerwca, jak na razie to poki w to nie wierze... mam nadzieje ze zobacze dzidzie, ze bedzie wszystko w porzadku :) a zaciazone i mamuski robilyscie moze usg genetyczne?? czy warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
elaw ale chyba mozna juz niesmialo gratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
moj maz na wszelki wypadek sie nie cieszy a ja jestem skolowana 35dc nie ma@ zrobie bete jutro jak mi zrobia w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
Z innej beczki: jak czytam to co napisałam to wydaje mi się, że to jakiś analfabeta pisał :) obiecuję już pisać po polsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
astromeria to ja chyba tez jakies analfabeta bo zrozumialam co napisalas :P a daleczego podejrzewasz cyste?? ja robilam test w 31 dc i wyszly 2 kerchy jedna byla bledsza ale byla no i zaraz poelcialam na bete 318 no a w piatek bylo ponad 700. I w zwiazku z tym ze to byl jakis cud chyba bo ani nie zazywalam clo, tylko norprolac na zbicie prl no i czekalam na hsg wiec poszlam w tym samym dniu do lekarza, stwierdzil ladnie rozpulchniona pochwe i zapisal dhupaston w razie w zazywam go caly czas, bo u mnie zawsze byl problem z progensteronem. Powodzenia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
Dziewczyny porażka, lekarz przyjmie mnie dopiero 16.06 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Witam wszystkie dziewczyny a te ktorym wyszly dwie krechy gratuluje i trzymam kciuki. Astrometria nie ma sie czym martwic i tak wczesniej gin niewiele by ci powiedzial a tak to moze juz cos zobaczy na usg. A moje sloneczko roznie jak na drozdzach. 18 czerwca skonczy 3 miesiace. Rany jak ten czas leci. Jak czytam o testach ciazowych, betach i waszych obawach to od razu przypominam sobie jak to bylo ze mna a teraz..rzekomo niepekniety pecherzyk spi sobie smacznie obok mnie. Pozdrawiam i piszcie dziewczyny jak najwiecej bo straszna cisza na forum a ja zagladam tu codziennie z nadzieja, ze ktoras napisze dobra nowine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123455653231
Witam Was piszę żeby wzbudzić w Was Nadzieję że wszystko jest możliwe. Kiedy miałam problemy z zajściem w ciążę szukałam na forach wypowiedzi dziewczyn którym się udało ,żeby podnieść siebie na duchu, że mi też się uda. Przez ponad pół roku miałam cykle bezowulacyjne. Badania w klinice - wszystkie hormony w normie,wykluczono PCOS usłyszałam że taka uroda moich jajników. Rozpoczęłam leczenie z clostilbegryt i luteiną. No i proszę!!! W pierwszym cyklu z clo zaszłam w ciążę. Wyobraźcie sobie moje zaskoczenie gdy w 7 tc na usg usłyszałam: "ciążą Bliźniacza". Jestem szczęśliwa, ale pełna niepokoju o swoje Kruszynki. Warto mieć Nadzieję tej Owocnej Nadziei Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
astromeria i co bylas na becie? ja jeszcze raz ponawaiam pytanie: do mam i zaciazonych: CZy robilyscie w 12 tc badania genetyczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
ale na bete nie musisz isc do lekarza, kazde laboratorium robi takie badania!!! A im pozniej pojdziesz do lekarza tym lpeiej dla Ciebie bo zobaczysz cos juz konkretnego, ja polecialam tydzien po tym jak sie dowiedzialam o ciazy i byl tylko pecherzyk, co ja przezylam przez te 2 tyg a do klekarza potem szlam jak na sciecie. Teraz tez sie troszke stresuje bo nadal jestem w tym okresie gdzie wystepujje najwiecej poronien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalal
ja koncze 4 cykl, jestem w polowie i mam coraz mniejsza nadzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
nie poszlam na bete kochana, bo nie mam watpliwosci... poczekam na wizyte. Mialam regularne cykle, owulacje O.K. żadnych problemów wieć wierze, że jest fasolka. Problemem bylo nasienie męża, nie będę się nakręcać co ma być to będzie. miłego weekendu dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
to powodzenia :) no i gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena1985
123455653231 GRATULUJĘ Z PODWÓJNEGO SZCZĘŚCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Ja nie byłam na badaniach genetycznych...stwierdzilismy z mezem ze i taknic nie ma najmniejszego znaczenia......Pod koniec ciazy zalowalam,bo ciagle sie martwiłam wszystkim...wymyslalam...jesli zajde w kolejna ciaze to tez raczej nie bede robic usg genetycznego.u moich znajomych wyglada to pol na pol...a wybór nalezy do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
Agata RR ja mam w piątek USG genetyczne i sami chcieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
dziewczyny mam jakąś dziwną wydzilinę lekko brązową na razie odrobinę czemu tak, może nie jestem w ciązy... ostatnia @ miałam 30 kwietnia. boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
załamka, byłam u lekarza: pęcherzyk za nisko i nieregularny, dostałam duphaston i nakaz leżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2806
Astromeria a masz jakieś niepokojące objawy? Duphaston lub Luteinę zazwyczaj przepisują na podtrzymanie ciąży.Cały czas masz leżeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
tak jak najwięcej, 2 razy dziennie tabletka, ciąza zagrożona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
objawów żadnych, czuję sie dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
astrometria spokoooooooooooojnie.polowa dziewczyn ktora byla tu w ciazy miala tak samo,a luteina,duphaston i nakaz lezenia to standat.buźka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
kochane, to bez znaczenia w jakiej pozycji się lerzy? oszaleje minął jeden dzień mam dość. Naprzwde nie moge chwile posiedziec albo wyjsc na balkon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
witam, dzis bylam u lekarza, zwarzono mnie :( - 64 kg!! Na plusie 3!! no ale trudno, nie chcialabym przekroczyc 80!! Zbadac mnie usg nie zbadala, tylko bylam na fotelu powiedziala ze wszystko dobrze. 1 lipca kolejna wizyta i bedziemy sluchac serduszka. astromeria kochana lez i sie niczym nie martw, ja tez biore dhupaston ale ja tylko dlatego ze dlugo sie staralam i zapobiegawczo dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
suuuuper , że wszystko u Ciebie dobrze :) ale to dziwne, ja juz miałam usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
usg juz mialam 4 tyg temu, serduszko bilo. Myslalam ze mi zrobi dzis tez, no ale do wtorku wytrzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
astrometria mozesz lezec w kazdej pozycji tylko na brzuchu odpada.najlepisza pozycja dla dziecka to na lewyn boku z twarda poduszka miedzy kolanami.wtedy macica sie dotlenia i dzidzius tez.mozesz tez lezec z nogami uniesionymi do gory:)dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×