Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość klarav
wielkie gratulacje carolla:)bardzo,bardzo bardzo wielkieeeeeeeeee...Ale Zuzia dłuuuuuuugaśna:)fantastycznie:)wielkie buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
ile się tu dzieje! Gratuluję nowy mamusiom:) z tego co piszecie wnioskuje, ze facet przy porodzie naprawde jest potrzebny, szkoda, ze ja nie moge na swojego liczyc, jakbym wiedziala jak sie bedzie zachowywal ten co chce miec 5 dzieci to w zyciu bym za niego nie wyszla. Zero zainteresowania, zero wsparcia nic! u mnie 13tc maly ma malo miejsca, podobno dlatego, ze jestem nerwowa i kurczy mi sie macica, jak tu sie nie denerwowac... zazdroszcze tym co juz urodzily, ja chyba umre przy porodzie... wiem, ze jestem taka beznadziejna i ciagle narzekam ale to jedyne miejsce gdzie sie moge pozalic:( milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astromeria
ile się tu dzieje! Gratuluję nowy mamusiom:) z tego co piszecie wnioskuje, ze facet przy porodzie naprawde jest potrzebny, szkoda, ze ja nie moge na swojego liczyc, jakbym wiedziala jak sie bedzie zachowywal ten co chce miec 5 dzieci to w zyciu bym za niego nie wyszla. Zero zainteresowania, zero wsparcia nic! u mnie 13tc maly ma malo miejsca, podobno dlatego, ze jestem nerwowa i kurczy mi sie macica, jak tu sie nie denerwowac... zazdroszcze tym co juz urodzily, ja chyba umre przy porodzie... wiem, ze jestem taka beznadziejna i ciagle narzekam ale to jedyne miejsce gdzie sie moge pozalic:( milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asrimeria nie umrzesz.... ja z perspektywy 2 tygodni (hihi jaka weteranka) doszlam do wniosku że na porodówce nie jest tak źle, bo masz blisko koniec i jak powiedzą że wida czarne właski to dostajesz takiego spida, że nawet nie myślisz co się wkoło dzieje tylko żeby małej pomóc się wydostac. Gorsze są te godziny przed porodówką....... Twój facet może dojrzeje do tego, jak zobaczy jak ci ciężko chodzic z dużym brzuszkiem, poproś go aby umył ci plecy, albo nogi pod prysznicem, próbuj żeby zrobił jakieś zakupy, albo chociaz z tobą poszedł i niósł siatki, powoli może zrozumie... Mój na początku nie wypowiadał się na temat porodu, ale im było bliżej końca, i po terminie to wspierał mnie coraz bardziej. Umówiliśmy się że zdecydujemy w dzień porodu czy pójdzie ze mną czy nie. Kiedy odeszły mi wody i wysłałam mu sms przybiegł do szpitala i towarzyszył mi do samego końca. Nie wyobrażam sobie jak mogłoby go nie by. On z persektywy czasu powiedział iż to wielki wyczyn poród i to co przechodzą kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
HEJ DZIEWCZYNY. DLUGO SIE NIE ODZYWALAM. GRATULACJE DLA MAMUSIEK. JA NIE WIEM CO ROBIC.W MAJU PORONILAM.14 CZERWCA MIALAM OSTATNIA @.ZROBILAM 2 TESTY NO I SA POZYTYWNE.17 LIPCA ZROBILAM BETE I BYLO 227 A 19 BYLO 470,8 WIEC W ZESZLY WTOREK POSZLAM DO GINA.MOWIL ZE BETA SUPER,ZROBIL USG NO I NIE BILO JESZCZE SERDUSZKO ALE POTWIERDZIL ZE TO CIAZA.DZISIAJ BYLAM NA USG JUZ W ANGLII NIE W POLSCE NO I NIC NIE WIDAC.BABKA BYLA ZDZIWIONA I DALA MI NA BETE ALE BEDZIE DOPIERO PO POLUDNIU.NIE PLAMIE ,NIC MI SIE DZIEJE,JEDYMYM OBJAWEM JAKI MAM TO JEST SILNY BOL KRZYZA.JUZ SAMA NIE WIEM CO ROBIC I CO MYSLEC.NAPRAWDE BOJE SIE KOLEJNEJ STRATY.OD DNIA OSTATNIEJ @ TO WCZORAJ ZACZAL SIE 7 TYDZIEN.CZY KTORAS Z WAS MIALA COS PODOBNEGO.JAK BETA BEDZIE DOBRA TO W CZWARTEK KOLEJNE USG.NAPRAWDE SIE BOJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
MOJ GIN W POLSCE WIDZIAL PECHERZYK A TU W ANGLII NIE WIDZIALA NAWET PECHERZYKA DLATEGO BYLA ZDZIWIONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
Monika moze rozne sa sprzety skoro jest pecherzyk a Ty nie krwawis zto bedzie dobrze!! musi byc!! A nie mozesz isc do innego lekarza jeszcze??!! A na becie bylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
MOJ GIN W POLSCE WIDZIAL TYDZIEN TEMU PECHERZYK.DZISIAJ ZROBILAM USG TUTAJ W ANGLII I TA NAWET PECHERZYKA NIE WIDZIALA.ZROBILI MI OD RAZU BETE.WYNIK MIAL BYC O 15.DZWONILAM TAM ALE POWIEDZIELI ZE BEDZIE DOPIERO JUTRO RANO.JA ZWARIUJE.NIE PLAMIE ANI NIC.BOLI MNIE JEDYNIE STRASZNIE KRZYZ ALE TO JUZ JAKIES 2 TYGODNIE.BOLALY MNIE TEZ PIERSI ALE OD DWOCH DNI PRAWIE MNIE NIE BOLA.TO JAKAS MASAKRA.PRZEZ TO WSZYSTKO TO JA SIE NIEDLUGO W PSYCHIATRYKU ZNAJDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2806
Monika1981 jak się czujesz? O której miały być wyniki, masz już? Trzymam mocno kciuki, żeby było wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemama
DO DOMI883 I MARC30 ZA WASZYMI RADAMI ZROBIŁAM TEN MONITORING W 8 DC TJ. W DNIACH 2-6 DC. BYŁO CLO 2X1 I LEKARZ BARDZO SIĘ ZDZIWIŁ BO NIC KOMPLETNIE NIC JAKIES COS MAŁE ALE ANI 1 PĘCHERZYKA A JA SIE PRZESTRASZYŁAM ŻE TYLE TYCH JAJECZEK BĘDZIE PO TAKIEJ DAWCE I NIC NAWET W ZASADZIE JEDNEGO I LEK POWIEDZIAŁ ŻE MOZE ZAWCZESNIE ALE JEDNAK ŻEBY COŚ BYŁO TO POWINNO COS ROSNĄĆ A TU NIC NIE MAM JESZCZE NA MONIT IDĘ W 14 DC. TOTALNIE SIE NIE ZNAM NA TYCH LEKACH CZY TO MOŻLIWE ŻEBY NIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
JOANNA JESZCZE NIE MAM.DZWONILAM WCZORAJ WIECZOREM TO POWIEDZIELI ZE DZISIAJ RANO,DZWONIE DZISIAJ RANO TO POWIEDZIELI ZE PO 12.MASAKRA JAKAS.PRZECIEZ NIE WYPAROWALO.NIE PLAMIE ANI NIC.JUZ SAMA NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemama
WITAJ MONIKA AKURAT CZYTAM TWÓJ WPIS ZYCZĘ ŻEBY SIĘ WSZYSTKO DOBRZE SKOŃCZYŁO JA ROK TEMU TAK MIAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
JUZ CZUJE ZE ZNOWU BEDZIE TO SAMO.BETA Z WCZORAJ JEST 134 A TYDZIEN TEMU MIALAM PRAWIE 500.JUTRO MAM ZNOWU USG.NIE MOGE SIE DODZWONIC DO MOJEGO GINA W POLSCE.NAPRAWDE NIE WIEM CO ROBIC.WCZORAJ SKONCZYLAM BRAC LUTEINE ALE DUPHASTON DALEJ BIORE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszczeniemama możliwe wierz mi, że możliwe. ja tak miałam w 17dc ( połowa grudnia) na usg nic a nic nie było żadnego pęcherzyka, lekarz powiedział że pomimo clo cykl bezowulacyny czekać na @, no to czekałam a około 20 stycznia miałam II krechy ale niestety pozamaciczna jak sie potem okazało przez przegrode... może Tobie jeszcze urosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika1981 trzymam kciuki- wszystko jest możliwe. jeszczeniemama pęcherzyki mogą urosnąć w kilka dni, a jeśli nie to ten pierwszy cykl jest taki trochę na 'rozruch', bynajmiej u mnie tak było, w pierwszym cyklu nic nie rosło, albo jakieś małe badziewie, a w drugim już było ok. a 8dc to trochę za wsześnie na usg, ja zawsze chodziłam tak koło 11-12dc. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
A u mnie klapa,w niedzielę dostałam @,druga inseminacja się nie powiodła:(Teraz za tydzień mam wizyte,zobaczymy co dalej.Pęcherzyki rosną,pękają tylko do zapłodnienia nie może dojść. Och kobiety,my to się mamy. Powodzenia staraczkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
U MNIE TEZ KLAPA.STRACILAM KOLEJNE MALENSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemama
ok dzięki WAM za odp. chyba zaczynam mieć jakąś psychozę z tego wszystkiego i się zblokowałam na maxa a jutro idę znów na monit znowu strach w oczach dopiero zaczęłam z clo a juz mam dość a długa droga przede mną jak ja to udźwignę ale WY JESTEŚCIE PRZYKŁADEM ŻE WSZYSTKO MOŻNA WYTRZYMAĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2806
Monika strasznie mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika1981 bardzo mi przykro. trzymaj się!!! jeszcze będzie dobrze, wiem, że pewnie teraz w to nie wierzysz, ale zobaczysz. mocne uściski dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
A co tu tak cicho? Ja mam jutro wizytę,troszkę się boję.Mamy jutro ustalić co ze mną zrobić,czy jeszcze próbowac inseminacji,czy coś innego. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
dziewczyny tak starsznie mi przykro.... brak slow :( przytu,lam mocno :) u mnie 18 tc i nadal nie czuje ruchow - teoretycznie wiem ze do 22 tc mozna poczuc ale ja juz bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Monika1981 współczuję ci bardzo, agnez78 działaj dalej - nie poddawajcie się dziewczyny!!!!! Clo miałam brać przez 5 dni 1x1, ale bardzo źle się po nim czułam (wymioty, ból głowy i żołądka) i wzięłam tylko 3.To już mój 6 cykl z clo i takie cuda nigdy się nie działy. Na szczęście jest 1 jajeczko, wczoraj mąż zrobił mi zastrzyk Ovitrelle i jutro 2 inseminacja.Trzymajcie kciuki. NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(28)-------prawie 3 lata-------------01.05.10-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------???????????? ?????- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------??????????? ??--- ----------Wawa maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (32)---- 3 lata (6 z clo)------19.08.10--------ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie madziaraxx..........(już nie licze).....?????????????........ Italia Joanna2806-----(minęło 2,5 roku)-------15.08.2010----------lubelskie agnez78..............duzo.....................????....... ...podlaskie PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........22.........20.09.2010 ...synek......Olsztyn Dorotkabzz----------14---------21.10.2010------?------3 z clo-----Świdnica monika-78.............13..........21.12.2010......?...du? o.....Włocławek agata RR (25).....14.........29.12.2010.....przeszło rok....Tarnów SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm. agus28 ... córeczka Karolinka...12.07.2010...3900g...56cm Carolla.....córeczka Zuzia........15.07.2010...3440g...59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
marc30 działamy dalej,podchodzę do jeszcze jednej inseminacji.Ten cykl mi przepadł,ale od nastepnego mam brać 2*1 clo .No i zobaczymy co będzie. Trzymam kciuki za Was wszystkie:) marc30 powodzenia:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Mam do Was pytanie: czy po clo skrócił się Wam cykl? czy pierwszy cykl w którym nie zażywałyście clo był dłuższy od tych z clo? Tak się zastanawiam, bo gdy brałam clo cykle miałam 24,26 i 27 dniowe. Dziś mam 27 dc i okresu brak... i nic go nie zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
hej orianana ja po clo miałam normalne cykle ani krótsze ani dłuższe więc może jesteś w ciąży??? Robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Dzisiaj miałam drugą IUI. Teraz czekanie i 17.08. beta. orianana w czasie brania clo miałam normalne cykle, ale drugi cykl po odstawieniu wydłużył mi się do 34 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×