Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Cześć wróciłam od lekarza tolerancje glukozy mamw normie metforminy uniknę, ale FSH mam zaniskie estradiol troche też za niski... ale nie jest źle! wracam od następnego cylku do clo ale znowu 1/2 tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Hejka Dziewczyny. Mam do Was ogromną prośbę. Prosze powiedzcie mi czy w ciąży żółte upławy są normalne. Od wczoraj mam takie ciągnące się żółte upławy, troche tak jak przy owulacji tylko kolor inny. Troche pobolewa mnie przy tym podbrzusze. Boje sie czy coś nie ejst nie tak. Mój lekarz jest w tym tygodniu na urlopie i nie chce mu dwonic bez powodu. Pomóżcie czy któraś się z czymś takim spotkała.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
majkakaja w ciazy doslownie wszystko jest mozliwe.a te uplawy to zapalenie albo jakas grzybica Ci sie przyblakała...jesli bardzo sie niepokoisz to idz do szpitala albo do innego lekarza ale moim zdaniem to jakas infekcja.a dlugo to juz masz?moze zrob sobie taka kuracje przez dwa dni duzo kefiru i produktow bogatych w wit c(papryka-najwiecej,kiszona kapusta ijakies owoce.zero slodyczy)najwazniejsze to nic sie nie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Klarav dziekuje ci bardzo za rady, na pewno skorzystam. czyli od dzisiaj kefirek. A upławy mam od wczoraj wiec moze to tylko kwestia kilku dni. Dzięki jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkakaja ja też miałam takie upławy i gin powiedział, że nie ma się czym martwić, a kefir Ci nie zaszkodzi więc pij na zdrowie. na pobolewania to no-spa jest dobra i odpoczynek, oczywiście jeśli są duże to do szpitala. mnie cały czas pobolewa przez to rozciąganie, no ale u mnie mieszkają dwa bąble i tak się rozpychają:):):) więc ja cały czas na no-spie i najlepiej w lóżeczku:), a pogoda taka ładna, no ale za rok odbije sobie razem z maluchami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Majkakaja ja mam to samo 2 dni mam te upławy a potem samo przechodzi i za jakiś czas znowu wraca i znowu przechodzi poza tym nic mi nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Domi, Słońce dziękuję Wam za odpowiedzi. Dzisiaj wszystko juz mi ustało, zobaczymy jak bedzie później. Dzisiaj też na szczście mniej mnie pobolewa też brzuch. Pewnie rozrasta sie wszystko, Dzidziuś w końcu szybko rośnie :)) Domi ty pewnie niedługo dowiesz się jakiej płci są Twoje Maluszki?? A są jednojajowe czy dwujajowe? Życzę Wam dużo zdrówka. Ja sama też już nie mogę się doczekać kiedy się dowiem co będzie, ale wizytę mam teraz po 14 września - jak się dobrze ułoży to może coś już zobaczymy. Pozdrawiam Was Kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO MONIKA1981(28)----------22----------------11.09.09------ ------UK balbinka85 (24)-------------6----------------niby 26.08.09-------WrocLove 000kika000(23)-------------6----------------18,09,2009-- -------Mielec agus28(29) -----------------16---------------1.08???-------------NML monika-78 (31)--------14--------------10.08.09-----------Włocław ek carolla (30)-----------------40----------------20.04.09------------M azury maja1981-------------------11-------------28-30.08(5zCLO ) -----UK beti-75(34)-----------------14----------------22.05.09 -----------Piaseczno mida(27)-----------------9-----------------27.07.09---- ------OstrowiecSw. ania-dl(26)----(3 miesiąc przerwy 5 cykli z clo)---21.09.09----Wrocław marc30 (31)----------------15---------------12.09.09-----------ok. Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)----Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek **anka(22)---------------7----------------ok.5.08.09---- ------Czerniejewo kakusia80(29)--------------2----------------17.06.09---- --------Łódzki ***beti***(34)--------------5 z clo------------13.08.09----------UK monika31 (31) --3z clo przerwa na badania ----29.08.2009?------ marta00004...........2 z clo a ogólnie24..........14.08.09..........Głubczyce Hania82.........5, 1 z clo.............UK PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Sytofala (23)-------29-------16.09.09---synuś,córcia----2----Mielec/C zwa Aniabuu23(27)-----25------30.09.2009------córcia------ -1z CLO---Kalisz Inga127 (30)-------20-------23.11.09-----------?----------1!!------- --łódzkie duszka80 (29)-----26------- 27.11.09--------córcia-----4-----------Żagań Angela82 (27)......28.......16.11.09...........synek?.........?...... ... PSZCZEW muszka28----------26---------02.12.2009---CÓRECZKA--- 4 z CLO----Opole agula...(27)--------5---------18.12.09 ---------?---------13-----------Kraków figata(34)..........5.........12.12.09................ ....2........zach-pom kara1983(26)------15---------19.12.09----------?-------- - -9-----------WWY Klarav(26)---------22-------24.12.09------syn!!!---- -- 9-----Częstochowa haleczka(30)------18-------02.01.2010------?-------- 3------Włocławek Madzialenka-----17-----------17.01.2010 ----SYNUŚ---------- 3z CLO Karolinka już jestem...8...17.01.2010........1 z clo (w sumie 17)..Rypin Domi883(26)---------18-------1.02.2010-----?-?----17------ - Świdnica Majkakaja(26)-----15---------22.02.2010-------?-----16- ---------Poznań slonce31(31)--------12----------09.03.2010-----4 z clo----?----- -----Rybnik kachla(29).----------7----------26.03.2010-------?----36 ---( 3 z clo)----katowice SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984- córeczka KALINKA 23.06.2009 3970g. 57dł. koteczek19833-córeczka MAJA 05.08.2009 4100g57dł A Sytafala juz niedlugo szczesciara zobaczy swoje maluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkakaja moja ciąża jest dwukosmówkowa, czyli dwujajowa- dzięki stymulacji:), więc mamy trzy możliwości. w poniedziałek mam wizytę więc może się czegoś dowiem, w końcu to będzie już 19tc. majka to będzie Twój drugi dzidziuś jak dobrze pamiętam? masz jakieś szczególne życzenia? maja1981 co tam u Ciebie nic się nie oddzywasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Dziewczyny mam pytanie czy dostałyście skierowanie na tzw usg genetyczne 3d/4d??? Moja koleżanka ma ledwo 21 lat a dostala i nie wiem czy sie upomnieć u mojego gina czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Domi, tak ja mam już synka Mikołajka. W grudniu skończy 4 latka. Najbardziej modle się żeby dziecko urodziło się zdrowe, bo to jest najważniejsze. Ale jakieś ciche pragnienia są. Jednak nie chce się nastawiać żeby się nie rozczarować. Po prostu tyle czasu czekamy na tego drugiego Dzidziusia że najważniejsze żeby było :)) Słońce jeśli chodzi o usg 3d/4d to nie słyszałam o skierownaiu na to badanie. Ja pójdę na to badanie po 20 tygodniu, ale u mnie kosztuje to 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
slonce na to badanie skierowanie dostaja albo mamusie blizniakow albo kobiety w ciazy ktorych moga byc jakies nieprawidlowosci,ewentualnie jesli kobieta ma wiecej niz 35 lat lub w rodzinie wystepowaly jakies choroby genetyczne.nie masz sie po co upominac bo i tak Ci za free nie zroia.to badanie mozna zrobic na wlasny koszt(od 200 do 400 zl w zaleznosci od miasta) w sumie to dosc przydatne badanie bo widzisz w czasie rzeczywistym jak wyglada maluszek no i sprawdzaja czy wszystko rozwija sie prawidlowo,czy nie ma jakiejs wady etc.Wpisz sobie w wyszukiwarke usg3d/4d a potem przestaw wszystko na zakladce grafika a zobaczysz jak to wszystko wyglada.:) domi,jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce ja miałam usg w 12tc, ale takie normalne i gin sprawdzał im długość nosków i karczków, też miało być 3d, ale dzieci miały to gdzieś i tak kombinowały, że nic nie było widać:) jedno z nich to na całe badanie odwróciło się plecami i wypieło na nas swoją pupcię;) majkakaja moja koleżanka ma też 4 letniego synka- jak miał dwa latka zaczeli się starać o drugie maleństwo i dwa poronienia zatrzymane, clo+ bromergon, no i teraz jest w 22tc i będzie dzieczynka, choć z chopca cieszyliby się tak samo, wiem o co chodzi:) nam też jest bez różnicy, oby były zdrowe:):):) klara jak to w ciąży:) cały czas chodzę głodna, a przytyłam jak narazie 2kg od początku. brzuszek ciągnie bo się rozciąga. no i jest ogromny jak na 18tc, jak mówię który to miesiąc to ludzie patrzą na mnie jakbym liczyć nie umiała i muszę prostować, że to bliżniaki, a wtedy następuje achaaaaa:) zabawnie jest:) a jak tam Twój synuś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO MONIKA1981(28)----------22----------------11.09.09------ ------UK balbinka85 (24)-------------6----------------niby 26.08.09-------WrocLove 000kika000(23)-------------6----------------18,09,2009-- -------Mielec agus28(29) -----------------16---------------1.08???-------------NML monika-78 (31)--------14--------------10.08.09-----------Włocław ek carolla (30)-----------------40----------------20.04.09------------M azury maja1981-------------------11-------------28-30.08(5zCLO ) -----UK mida(27)-----------------9-----------------27.07.09---- ------OstrowiecSw. ania-dl(26)----(3 miesiąc przerwy 5 cykli z clo)---21.09.09----Wrocław marc30 (31)----------------15---------------12.09.09-----------ok. Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)----Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek **anka(22)---------------7----------------ok.5.08.09---- ------Czerniejewo kakusia80(29)--------------2----------------17.06.09---- --------Łódzki ***beti***(34)--------------5 z clo------------13.08.09----------UK monika31 (31) --3z clo przerwa na badania ----29.08.2009?------ marta00004...........2 z clo a ogólnie24..........14.08.09..........Głubczyce Hania82.........5, 1 z clo.............UK PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Sytofala (23)-------29-------16.09.09---synuś,córcia----2----Mielec/C zwa Aniabuu23(27)-----25------30.09.2009------córcia------ -1z CLO---Kalisz Inga127 (30)-------20-------23.11.09-----------?----------1!!------- --łódzkie duszka80 (29)-----26------- 27.11.09--------córcia-----4-----------Żagań Angela82 (27)......28.......16.11.09...........synek?.........?...... ... PSZCZEW muszka28----------26---------02.12.2009---CÓRECZKA--- 4 z CLO----Opole agula...(27)--------5---------18.12.09 ---------?---------13-----------Kraków figata(34)..........5.........12.12.09................ ....2........zach-pom kara1983(26)------15---------19.12.09----------?-------- - -9-----------WWY Klarav(26)---------22-------24.12.09------syn!!!---- -- 9-----Częstochowa haleczka(30)------18-------02.01.2010------?-------- 3------Włocławek Madzialenka-----17-----------17.01.2010 ----SYNUŚ---------- 3z CLO Karolinka już jestem...8...17.01.2010........1 z clo (w sumie 17)..Rypin Domi883(26)---------18-------1.02.2010-----?-?----17---- -- - Świdnica Majkakaja(26)-----15---------22.02.2010-------?-----16- ---------Poznań slonce31(31)--------12----------09.03.2010-----4 z clo----?----- -----Rybnik kachla(29).----------7----------26.03.2010-------?----36 ---( 3 z clo)----katowice SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984- córeczka KALINKA 23.06.2009 3970g. 57dł. koteczek19833-córeczka MAJA 05.08.2009 4100g57dł A Sytafala juz niedlugo szczesciara zobaczy swoje maluchy usunełam sie z tabelki bo niestety to wszystko mnie pokonało,męża nie ma całymi tygodniami, bedąc na urlopie biedak nie mógł sie doczekać kiedy wrócimy do kraju ,w sobote przylecielismy nad ranem o on o 11 tel.do szefa że juz może jechac w trase i pojechał w niedziele.mam takie wrazenie że samochód i praca są wazniejsze odemnie. przemyslałm pare spraw i może to dobrze że nie mamy dziecka bo i tak wszystko jest na mojej głowie, on cieszy sie że jest pod Paryżem,miał być w piątek już w domu ,ale niestety nie będzie (mamy uroczystość rodzinną) wogóle się tym nie przejmuje.czuje że coraz bardziej oddalamy się od siebie, M jak wraca do domy to jedyny temat rozmów to samochód (tu mu piszczy tam mu stuka, opony, hamulce, naczepa) to tematy , może powiecie że on musi sie wygadac, -rozumiem to tylko że ja go wysłucham ,a on nawet ostatnio nie zapyta czy byłam u lekarza ,czy wszystko ok.? we wrzesniu zamierzam sama jechać do Zakopca -odpocząc , musze bo sfiksuję ,ostatnio nasze rozmowy kończa sie w jeden sposób ja coś zaczynam mówić on sie odwraca kładzie sie spać ,cały schemat. .... dziewczyny życzę wam powodzenia, a tym zafasolkowanym gratuluję i trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
beti75 a moze to przejsciowy kryzys co?przeciez czesto tak bywa ze facetow przerasta sytuacja i chowaja sie w tych swoich małych skorupkach.Ja tez jakis czas temu przechodzilam kryzys mimo iz malzenstwem jestesmy od roku.i wiesz co,nawet nie staralam sie walczyc.zostawilam sytuacje wolnemu biegowi bo niestety z samcami jest tak,ze czym bardziej walczysz o zwiazek tym chlop bardziej zlewa sprawe bo czuje sie bezpieczniejszy i stabilny w ogolnej sytuacji.Przeczekaj,odpocznij...moze faktycznie wyjazd do zakopca doda Ci troche oddechu,pozwoli popatrzec z innej perspektywy...moze twoj organizm tez tego potrzebuje.Ja oczywiscie trzymam kciuki bys znalazla na niego odpowiednia metode bo niestety ale my kobiety musimy kombinowac...jakby nie bylo...madrzejsza płeć:)trzymaj sie kobito i wpisuj w tabelke bo sama Cie tam przekopiuje:) domi a u mnie tak samo jak bylo tak samo jest.to juz 23 tydzien ciazy,maly rosnie a ja nie!!!!!!!!!!strasznie mnie to wkurza.po sporym jedzeniu mam w obwozie brzucha 85cm!-a to juz 6,5 miesiaca...do tego mam leki na grzybice ktorych podobno w ciazy sie nie powinno przepisywac wiec po 6 z 12 tabletek odstawilam z tego wzgledu ze mam po nich plamienia...niestety moj lekarz warczy na mnie ze mam brac dalej bo sa skuteczne a plamieniami sie nie przejmowac bo to,,moze tylko szyjka plami,,-strasznie to denerwujace bo inny lekarz powiedzial zeby mi tego nie zapisał...no i mam dylemat..Do tego wszystkiego moj maz ucieka jak slyszy o sexie bo.... boi sie ze zrobi cos malemu....bo on tak sie ruuuuuuusza w srodku i to takieeeee dziwneeeeeeee i do tego moj munstrualny jak dla niego brzuch pewnie sie oderwie od kregosluuuuuuuuupa(bo jednak te 80 cm to nie 65 ktore wczesniej mialam.hihihiih)-a chlop ma 30 lat....masakra....szkoda gadac bo az wstyd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti jestem tego zdania co klara, nigdy nie ma sielanki zawsze w życiu jest jakieś ale, taki nasz los. a kryzysy zdarzają się najlepszym małżeństwom. co do samochodów to Cię rozumiem bo mój mąż jak znajdzie wolną chwilę to siedzi na swoim forum o bmw i tylko nim się zajmuje, jak mały chłopczyk. odpocznij sobie kochana, jedż sama na wakacje i zobaczysz wszystko z innej strony:) buziaki 3:) klara z tym przytulaniem to macie fajnie, że możecie. powiedz Twojemu mężowi, że my od początku ciąży mamy zakaz. jak powiedziałam mojemu ginowi, że jestem w ciąży to wziął mojego M na rozmowę i powiedział, że już zrobiliśmy co należało i od teraz zakaz, myśleliśmy, że od drugiego trymestru już będzie można, ale muszę nosić krążek więc mamy zakaz do końca ciąży:) więc niech Twój korzysta skoro może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewczyny,zalozylam nam profil na naszej klasie bysmy mogly sie na chwilke spotkac:)zlikwiduje go za tydzien wiec zaproscie sie do znajomych to moze nareszcie sie na chwile zobaczymy:) nazywamy sie,, clostilbegyt bromergon,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
ja tez nie moge zlokalizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może klarav zapomniała w edycji profilu zrobić zeby profil był w wyszukiwarce aktywny wiecie o co mi chodzi prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
nie no,wszystko jest dobrze zaznaczoneeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACHLA
MNIE PISZE ŻE NIE MA ŻADNYCH WYNIKÓW WYSZUKIWANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
taaaaaaaaaa....tylko teraz ktora to ktora...hihihhiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no link działa zaproszenie wysłam do profilu... Beti ja też we wrześniu sie do Zakopanego wybieram od 7-14 a Ty? pozdrawiam ! a co do wczorańszej rozmowy kwalifikacyjne oczywiście dziś już list polecony przyszedl że na 3 os. byłam 2-ga no i niestety nie zostałam zatrudniona, szybcy są rozmowa była na 11 wczoraj a dziś rano list przyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarav faktycznie o tym nie pomyślałysmy... może na topiku podamy swoje profile z nk ? tak chyba najszybciej no bo co innego będziemy zgadywać która to która juz na nk z profili i wiadomości wysyłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachla
TO JA W TEJ FIOLETOWEJ SUKIENCE Z MĘŻEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA1981
Dziwczyny tez wyslalam zaproszenie na nk Zycze wam milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Hej!!! Beti trzymaj się kochana i zaglądaj do nas czasem - wszystko się ułoży!!! Super pomysł z nk. Wysłałam zaproszenie. Ja w welonie!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×