Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

marc nie czytaj tyle, szczególnie głupot, idż do gina i z nim pogadaj, ja jak sobie kiedyś poczytałam to zdiagnozowałam u siebie guza, którego wcale nie miałam !!!! będzie dobrze:) marta witamy! i zapraszamy do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dokladnie marc-do lekarza moja droga.Ja tez namietnie diagnozuje...i to coraz gorsze rzeczy,moj stan sie poglebia w miare uplywu czasu,a doktorat z chorob wszelakich moge robic chocby dzis:)u mnie drobna grzybica jest kiłą a lekki ból w palcu lewej stopy-skurczem przepowiadającym poród(w 19 tygodniu przypominam)no i ciągle szukam czerwonej kreski,która powinna leciec wzdłuż mojego ciała ku sercu i przepowiadac rychły stan ostateczny:) Nie czytaj juz o tym wszystkim tyle bo odchylenia od normy w prolaktynie szybko zbijesz-przeciez to nie jakis szalony wynik( dziewczyny mialy prolaktyne 4-krotnie przekraczajaca norme)spokojnie:):):)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Już tak mam, że najpierw naczytam się a potem nie mogę spać. Jutro idę do gina. Napiszę co i jak. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewczyny,czy ktoras z Was stosowała w ciazy(lub nawet nie w ciazy)globulki macmiror 500 complex? jesli tak,to czy one miewaly lekko podbarwiony na czerwonko kolor po rozpuszczeniu(w sensie-jak sobie wychodziły juz ze srodka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika31
hej, dziewczyny ja dzisiaj "czekam" na @ brzuch mnie boli ale w tym cyklu mam tak cały czas... ale ostatnio mnie mdli... ale jak na razie spokojie poczekam dopiero polowa dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO MONIKA1981(28)----------21----------------11.08.09------ ------UK balbinka85 (24)-------------6----------------niby 26.08.09-------WrocLo ve slonce31 (31)---------------4 z clo----------03.07.09------------Ryb ni k 000kika000(23)-------------5----------------20,07,2009-- -------Mielec agus28(29) -----------------16---------------1.08???-------------NML monika-78 (31)--------14--------------10.08.09-----------Włocław ek carolla (30)-----------------40----------------20.04.09------------M azury maja1981-------------------11-------------28-30.08(5zCLO ) -----UK beti-75(34)-----------------14----------------22.05.09 -----------Piaseczno mida(27)-----------------9-----------------27.07.09---- ------OstrowiecSw. ania-dl(26)-----(2 miesiąc przerwy 5 cykli z clo)-----22.08.09---Wrocław marc30 (31)----------------14---------------19.08.09-----------ok. Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)----Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek **anka(22)---------------7----------------ok.5.08.09---- ------Czerniejewo kakusia80(29)--------------2----------------17.06.09---- --------Łódzkie KACHLA29 -----------------36--------------- ? -------------Katowice ***beti***(34)--------------5 z clo------------02.07.09----------UK monika31 (31) ---------3z clo------------03.08.2009------ PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO koteczek19833----36-------13.08.09---------MAJA------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------29-------16.09.09---synuś,córcia----2----Mielec/C zwa Aniabuu23(27)-----25------30.09.2009------córcia------ -1z CLO---Kalisz Inga127 (30)-------20-------23.11.09-----------?----------1!!------- --łódzkie duszka80 (29)-----22------- 27.11.09--------synek?-----4-----------Żagań Angela82 (27)......23.......16.11.09...........?..........?......... PSZCZEW muszka28----------19---------02.12.2009-------?--------- - 4 z CLO----Opole agula...(27)--------5---------18.12.09 ---------?---------13-----------Kraków figata(34)..........5.........12.12.09................ ....2........zach-pom kara1983(26)------15---------19.12.09----------?-------- - -9-----------WWY Klarav(26)---------19-------24.12.09------syn!!!---- -- 9-----Częstochowa haleczka(30)------18-------02.01.2010------?-------- 3------Włocławek Madzialenka-----15-----------17.01.2010 ----?---------- 3z CLO Karolinka już jestem...8...17.01.2010........1 z clo (w sumie 17)..Rypin Domi883(26)---------14-------1.02.2010----------17------ - Świdnica Majkakaja(26)-----11---------22.02.2010--------------16- --- - -----Poznań SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! Lena1984- córeczka KALINKA 23.06.2009 3970g. 57dł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Hej. Byłam u gina w Invimedzie. Pooglądał wszystkie poprzednie wyniki i uspokoił nas trochę. Mężuś oddał nasienie do badania (poprzednie robił w 2008) i w czwartek na badanie wrogości śluzu (kurcze bez mycia się .... łłłłooooo matko!!!!). Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika31 czekamy :):):) na fasolkę oczywiście! marc to fajnie, że jest ok, widzisz nie było się czym martwić balbinka co u Ciebie? nic ostatnio nie piszesz? ja w środę idę na zakładanie pessara, a juz się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO MONIKA1981(28)----------21----------------11.08.09------ ------UK balbinka85 (24)-------------6----------------niby 26.08.09-------WrocLo ve slonce31 (31)---------------4 z clo----------03.07.09------------Ryb ni k 000kika000(23)-------------5----------------20,07,2009-- -------Mielec agus28(29) -----------------16---------------1.08???-------------NML monika-78 (31)--------14--------------10.08.09-----------Włocław ek carolla (30)-----------------40----------------20.04.09------------M azury maja1981-------------------11-------------28-30.08(5zCLO ) -----UK beti-75(34)-----------------14----------------22.05.09 -----------Piaseczno mida(27)-----------------9-----------------27.07.09---- ------OstrowiecSw. ania-dl(26)-----(2 miesiąc przerwy 5 cykli z clo)-----22.08.09---Wrocław marc30 (31)----------------14---------------19.08.09-----------ok. Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)----Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek anka(22)---------------7----------------ok.5.08.09---- ------cz-wo kakusia80(29)--------------2----------------17.06.09---- --------Łódzkie KACHLA29 -----------------36--------------- ? -------------Katowice ***beti***(34)--------------5 z clo------------02.07.09----------UK monika31 (31) ---------3z clo------------03.08.2009------ PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO koteczek19833----36-------13.08.09---------MAJA------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------29-------16.09.09---synuś,córcia----2----Mielec/C zwa Aniabuu23(27)-----25------30.09.2009------córcia------ -1z CLO---Kalisz Inga127 (30)-------20-------23.11.09-----------?----------1!!------- --łódzkie duszka80 (29)-----22------- 27.11.09--------synek?-----4-----------Żagań Angela82 (27)......23.......16.11.09...........?..........?......... PSZCZEW muszka28----------19---------02.12.2009-------?--------- - 4 z CLO----Opole agula...(27)--------5---------18.12.09 ---------?---------13-----------Kraków figata(34)..........5.........12.12.09................ ....2........zach-pom kara1983(26)------15---------19.12.09----------?-------- - -9-----------WWY Klarav(26)---------19-------24.12.09------syn!!!---- -- 9-----Częstochowa haleczka(30)------18-------02.01.2010------?-------- 3------Włocławek Madzialenka-----15-----------17.01.2010 ----?---------- 3z CLO Karolinka już jestem...8...17.01.2010........1 z clo (w sumie 17)..Rypin Domi883(26)---------14-------1.02.2010----------17------ - Świdnica Majkakaja(26)-----11---------22.02.2010--------------16- --- - -----Poznań SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! Lena1984- córeczka KALINKA 23.06.2009 3970g. 57dł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika31
domi i jeszcze troche poczekamy... worawdzie @ nie dostałam ale test też negatywny:( poczekam jeszcze kilka dni z następnym... może to wydłużenie cyklu bo luteine brałam od 18 do 25dc, a wcześniej od 16 do 25dc... owulacja jeśli była to też 15-16dc... więc trzeba jeszcze uzbroić się w cierpliwość... w poniedziałek mam wizyte u mojego gina trzymajcie kciuki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika31
już nie muszę czekać jednak dostałam @ ten cykl będzie bez clo, za to z serią badan w celu wykluczenia pco i kilku innych rzeczy... jednak nie dostałam prezentu na rocznicę ślubu:( a już miałam nadzieję... i znowu d...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussiaa
dziewczyny mam do oddania paczkę norplolac'u któraś chętna, calutka nie używana! mi już nie potrzebna 7miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Domi, nic nie pisze bo nie ma o czym. Nie biore clo ani bromka, wlasciwie to nic nie biore i juz tak chyba zostanie do czerwca. Ale we wrzesniu bede rozmawiac z moja gin i zobaczymy co ustalimy. A co to jest to cos co maja Ci zalozyc? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkas
HEJ dziewczyny długo mnie nie było bo nie miałam neta:(jak sie dowiedziałam ze jestem w ciąży poszłam do gina ale stwierdził że za wcześnie przyszłam bo nie było jeszcze widać zarodka:)tak ze nie mógł stwierdzić czy jest wszystko ok kazał mi przyjść za tydzień no i jest widać juz malutką dzidzie powiedział ze jest na razie wszystko ok mam brać luteine tak sie ciesze dziewczyny w końcu po 2 latach męki udało nam sie za 1 razem:)Nie traćcie dziewczyny nadziej, jak ja weszłam pierwszy raz do forum zazdrościłam dziewczynom którym sie udało a teraz prosze :)na każdą przyjdzie czas:)trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachla
hej !! 5 dni temu byłam u gina zrobił wywiad i zbadał mnie powiedział że macica jest rozpulchniona i że prawdopodobnie to jest 3 lub 4 tydzień. umówiłam się z nim na usg dopochwowe na dzisiaj.na usg wykazało że jest 1 pęcherzyk i że to jest wczesna ciąża. Jak przyszłam do domu to zauważyłam upławy i trochę mnie zaczyna swędzieć jutro zadzwonie do poradni bo się boję że może to być jakaś grzybica albo coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kachla,wspaniala wiadomosc:)a co do grzybicy-witamy w klubie.teraz to bedzie twoja nowa kolezanka:)zapewne przetestujesz duuuuuuzo lekow a i tak do konca ciazy bedziesz z nia zyc.hehe...no chyba ze to zwykly stan zapalny-tak bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, skoro już takie dobre wieści to ja też sie przełamie i powiem że u mnie ta okropna @ zabłądziła i chyba pojawi sie za 9 m-cy:) :) :). Miała przyjść 27.07 i czekałam dzień, dwa, trzy i w końcu w środe zrobiłam test i wyszły II !!!!!! zanim zrobiłam ten test tak sie uryczałam z nerwów bo znów myślałm że lipa, że nie mogłam odczytać wyniku, po chwili wyszła druga najpiękniejsza na świecie kreseczka. Nic nikomu nie pisnęłam ani słówka bo bardzo sie boje, żeby wszystko było dobrze, pierwszą ciążę straciłam w 11 tyg, dlatego teraz też sie boje, nie chce nic zapeszać i dlatego na razie nikt nie wie, oprócz męża i Was kochane kobitki:) Modle sie do Boga tylko o zdrowie dla dzidziusia:) Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i życzę powodzenia staraczkom, dziewczyny cuda sie zdarzają a marzenia lubią sie spełniać:))) dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mida, kochana, moje gratulacje:):) i nie martw się na zapas wszystko będzie dobrze, zobaczysz:):):):) Trzymam bardzo moooocno kciukasy, powodzenia❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachla
dziewczyny nie wiem czy dzwonić jutro do tej poradni czy może to jakieś zapalenie nie wiem już sama co mam robić może za bardzo panikuje, jak mnie znowu gin zobaczy to pomyśli że ja jestem jakaś głupia czy co !! dziewczyny poradzcie co mam robić bo mój mąż już nic nie gada ale po jego minie widzę że znowu panikuję a zreszta ja zawsze jestem panikara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachla, upławy w ciąży to normalka, ja mam je od samego początku, ale z tym swędzeniem to nie wiem co mam ci doradzić, może to faktycznie jakiś grzybek:o Poczekaj, może wypowie się na ten temat któraś z dziewczyn, bardziej doświadczona w tym temacie. No i spokooooojnie panikaro jedna;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
mida-cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!wiedzialam!!!!!!!!!hihhihhi..serio-serio:) napewno wszystko bedzie dobrze.wiadomo,ze te 4 pierwsze miesiace to mały koszmarek bo wszystkie sie mocno martwimy ale trzymam mocno kciuki bo bocki znow u nas szaleja:)wielkie gratulacje i ogromne sciski dla Was:) kachla-uplawy w ciazy to normalka,na poczatku jest ich meeeeeeeeeeega duzo,ja nawet myslalam ze moze to wody.jesli swedzi to moze to faktycznie grzybek,ale nie unikniesz-ja lecze sie w sumie od poczatku.jeszcze jesli masz dopochwowa luteine to juz bankowo ciezkie to do pozbycia bo jakby nie bylo,jakos ja trzeba wkldac a to zawsze jakas interwencja do srodka.nie martw sie na zapas:)jesli juz bardzo bardzo szalejesz to idz do lekarza-po to jest,a jesli mozesz jeszcze wytrzymac to kup sobie sok z kiszonej kapusty(u mnie w miescie jest)albo kiszona kapuste czy tam ogory-jak wolisz....jedz duuuuuuuuuuuuuzo kefirów i trozke przejdzie bo to takie naturalne zakwaszenie organizmu-a to działa na grzyba jak danio na głoda:)albo jak sprite na pragnienie(do wyboru;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Witam Dziewczynki!! milkas, kachla, mida GRATULUACJE!!! Trzymam kciuki za Was Kochane. na pewno wszystko będzie dobrze! Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkakaja-przepraszam,ze cie tak mecze pytaniami:-).Jak juz mowilam badanie nasienia dobre,cytologie ja mam dobra i owulacje tez mam.Jutro ide do lekarza i bardzo sie boje co mi moze za nastepne badania zrobic,jak myslisz czy da mi jeszcze czas na staranka czy zacznie robic inne badania,nie wiem juz sama niby wszystko ok,a jednak ciazy nie ma:-( Juz sama nie wiem,myslalam,ze przyczyna mojej nieplodnosci bedzie brak owulacij,ale jednak ona jest,wiec sama zastanawiam sie co jest.Moze da mi cos na wyregulowanie cykli,bo mam nieregularne@ Wiem,ze nie jestes lekarzem,ale jak myslisz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachla
witam! odkąd pamiętam zawsze miałam kłopoty z grzybicą. rok temu miałam robione hsg i po hsg gin przepisał mi zastrzyki gynatren 3 ampułki z tym że nie ma tego leku u nas w Polsce tylko za granica. mam kuzyna z Niemiec wysłałam mu tą recepte i mi je przywiózł .od roku mam spokój z grzybica a jak już to mam tylko lekkie swędzenia.jestem bardzo przewrażliwiona na tym punkcie jak trochę mnie zaswędzi to bardzo panikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika31 nie będziemy długo czekać- zobaczysz uda się! milkas, kachla i mida OGROMNE gtatulacje!!!:):):) kachla a propo grzybka to jest nie grożny dla maluszka, ale bardzo nieprzyjemny, skoro już kiedyś miałaś to wiesz, polecam kefir i jogurt naturalny i zero słodyczy, no i najlepiej zrezygnować z luteiny dopochwowej na rzecz duphastonu, ja teraz w ciąży brałam od początku duphaston i już 15tc, a grzybka nie ma:) balbinka, a dlaczego nic teraz nie będziesz brać? i dlaczego dopiero w czerwcu??? napisz coś, bo smutno bez Ciebie:( to o co pytasz, to krążek na szyjkę macicy, żeby ograniczyć ryzyko otwarcia się szyjki, bo z bliżniakami to różnie bywa, a tak wcześnie zakładałam, bo bardzo rozciągają mi się więzadła i boli jak cholera, a to moze powodować otwarcie się. jestem już z pessarem i muszę powiedzieć, że nie bolało zakładanie prawie wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Hej! milkas, kachla, mida SUPER - GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika31
GRATULACJE dla zafasolkownych ;) mnie męczy ta przeklęta @... ale w poniedziałek ide do gina porobie te wszystkie badania i zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski!! Gratulacje fasolkom.. Byłam u gina z wynikami po HSG i przygotowuję sie do inseminacji. boję się i chyba powietrze ze mnie uchodzi jak z balonika, ale przeszłam juz tyle więc.... Dziewczynki ile płaciłyście za pregyl na receptę. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Gratulacje kochane dla nawych zafasolkowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! rowniez przesylam gratki dla swiezo upieczonych fasolek :) Domi - ja nic nie biore bo moja gin jest na urlopie. A poza tym zgodnie z planem jesli sie nie powiodlo na clo a potem jeszcze na pregnylu to dostajemy od niej "bilet" do kliniki leczenia nieplodnosci. Zwazywszy na wyniki mojego M czeka nas wspomaganie czyli IUI a potem... wiadomo - ivf. A dlaczego dopiero w czerwcu? No coz, planujemy slub w maju przyszlego roku wiec ciaza jest narazie nie wskazana. Za to bedziemy szalec po :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×