Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość MAJKAKAJA
*.*_+__/\_._*_._*_._+_*_._* *+._*_), _(_._*_._+_*_+._+ ..........{_ } ....... *}, {* ......./_____\...... ....{`______`}....*..* ...././..o. ...o..\\....._/\_ ...(....(__O__)....)..>*< ...{.........u....`-"}...*-\/-* .....{..................}...*..* .......{........ ......}.....* .........{............}....* ............{......}....* ............•.¸_¸.• ...................... ,!, .............. ,!, ................... ~ 6 ~ ........... ~ 6 ~ ............. , .... ´ i `.. ,- ^ -, ....´.i.` ..........._,|,_ ... |'''|../ , -'' - , \ .. |"'| ............ '|`.... ,|_|, |.( - `. ).|., |_|, ............/.\. ___)_'(_|__`-´__|__)_(___ .........../`,\)______________________] .... ....../__\ ........./ . o \ ......../_ , *_\_]…………………………… ......../ `, .* \_]……………………………['__ ] ......./ … `~ . \] ……… ; ( …( ;………. ....../_ . * ., _.\ ……( (. )( ; ( . ; ……. ....../ … o .. ~ ' \ … / \. / \ ./ \ / \…… ...../ . * .... . o.\… | |_| |_| |_| |…… ..../_ ,,~~ '. * ' _\_'| |_| |_| |_| |___ ..../`~,, .. o.......\:::::::::::::::::::::::::\ .../ .* ...`' * … ,',..\ ::::::::: __ :::::::::::\ ../_.....o ..~~,, , _\=====\_/======] ./ .. * ......... ,, ~ ' \........._|_.,-_--, /* .... o ..._~`'*...o \........... (.(_)..) `-,,~'`' ...* ... _ ,-´.............. `----´ ........":-------:" .........\_____/ Kochane ja życzę wszystkim staraczkom Malutkich Fasolek, aby przyszle Święta były już z Dzidzią, oczekującym Mamuniom szczęśliwego rozwiązania, a tym które maja juz swoje maleństwa aby ich Pociechy rosły zdrowo!!! Kochani Wszystkiego Najlepszego na Święta i ten 2010 rok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.dziewczyny mam problem mam 21 lat i od jutra mam brać clo, ale boje sie skutków ubocznych :( nie wiem co mam robić. mam też problemy z tarczyca a w ulotce pisza ze nie powinno sie brac przy zaburzeniach pracy tarczycy:( z drugiej strony pragniemy tak bardzo dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.dziewczyny mam problem mam 21 lat i od jutra mam brać clo, ale boje sie skutków ubocznych :( nie wiem co mam robić. mam też problemy z tarczyca a w ulotce pisza ze nie powinno sie brac przy zaburzeniach pracy tarczycy:( z drugiej strony pragniemy tak bardzo dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.dziewczyny mam problem mam 21 lat i od jutra mam brać clo, ale boje sie skutków ubocznych :( nie wiem co mam robić. mam też problemy z tarczyca a w ulotce pisza ze nie powinno sie brac przy zaburzeniach pracy tarczycy:( z drugiej strony pragniemy tak bardzo dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.dziewczyny mam problem mam 21 lat i od jutra mam brać clo, ale boje sie skutków ubocznych :( nie wiem co mam robić. mam też problemy z tarczyca a w ulotce pisza ze nie powinno sie brac przy zaburzeniach pracy tarczycy:( z drugiej strony pragniemy tak bardzo dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.dziewczyny mam problem mam 21 lat i od jutra mam brać clo, ale boje sie skutków ubocznych :( nie wiem co mam robić. mam też problemy z tarczyca a w ulotce pisza ze nie powinno sie brac przy zaburzeniach pracy tarczycy:( z drugiej strony pragniemy tak bardzo dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. potrzebuje waszej pomocy... od jutra mam brać clo ,ale boje sie skutków uocznych :( mozecie cos o nich powiedziec. pisza w ulotce ze nie mozna brac clo przy zaburzeniach tarczycy a ja mam podejrzenia co do niedoczynnosci. nie wiem czy mam brac czy nie...z drugiej strony tak bardzo pragniemy dzidziusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
jaki lekarz przepisał Ci clo przy tarczycy?mowiłas mu o tym?pytał czy przepisał w ciemno?absolutnie masz nie brac clo,jesli nie mialas wczesniejszych badan tarczycowych TSH masz dopiero 21.rozumiem ze mozesz bardzo pragnac zostac mama,ale masz jeszcze pare chwil i warto wykorzystac je na sprawdzenie przyczyn problemu.dobra diagnoza jest najwazniejsza przy staraniu o dziecko.przed braniem clo,lekarz powinien Cie konkretnie przebadac.dla mnie to troche dziwne,ze przepisal Ci ten lek,ale moge sie mylic.jak dla mnie droga jest prosta...tsh----prolaktyna-----monitoring pecherzyków czy rosna-----monitoring pecherzykow czy pekaja.po drodze jeszcze badania hormonalne i inne podstawowe rzy tego typu problemach no i nasienie tatusia.Jak juz mowilam,masz troszke czasu na konkretne przebadanie sie.Ja na Twoim miejscu poszlabym na konsultacje do innego lekarza.tak na wszelki wypadek.trzymam kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktyne mam na poziomie 13,44 ,tsh 4,55 ft3 ift4 w normie. lekarka stwierdziła u mnie pco. przepisała mi duphaston od 16dc dzisiaj biore 7 dzien i później pół tabletki clo przez 5 dni od 3 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaz
witajcie dziewczynki,dawno nie pisałam ,wpadłam na chwilę zobaczyć co u Was i co widzę?: klarav już na półmetku ,nie martw się paciorkowcem,zajmą sie Wami jak znają problem:) balbinko85 same dobre wieści ,ja też może w styczniu mam hsg,i dostanę skiero na NFZ albo jak chce to prywatnie 350 zł ciężarówki nasze domi883 czy płeć juz wiadoma bliźniaków? majkakaja,słonce31,agus 28 jak samopoczucie? monika31,trzymam kciukasy za ten cykl marc30 kciukam za uiu a u mnie? marazm:( Jestem podobno zdrowa jak ryba ,mój M też ,prl 31,74 ale robiona w 3 dc ,progesteron 16,30 w 21 dc,może i prolaktyne też powinnam w 21 dc,jak myślicie? 2 monitoringi wykazały owulacje ,pęcherzyki rosną i pękaja ,endo piękne i ..nic. Mam kupić testy iowu,wyluzowac i czekać.Tyle moja ginka (urodziła niedawno 2-ce temu synka!!! a jest dobrze po 40,nie wiem tylko czy wpadka ,czy wyczekany chłopczyk bo ma córkę 17- letnią,nie miałam odwagi zapytać) Mój 2 gin(był na urlopie w tym czasie )sugeruje hsg na styczeń i chyba tak zrobię, chociaż pani ginekolożka nie zaleca,stwierdziła ,że to zbyt inwazyjne.MAM TAKI DYLEMAT. Komu zaufać bardziej ?Mężczyźnie czy kobiecie ,czy swojej intuicji? Ona na razie milczy:( Życzonka zdrowych ,spokojnych Świąt i w 2010 r. spełniania marzeń c.d.:):):):) Anikaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja życzę wam oczywiście samych fasolek i szczęśliwego donoszenia ciąży:) no i dużo zdrówka:) Nowatu co do badania nasienia to dobrze jest przed 'oddaniem' nasienia wytrzeć pana Wacusia:D jałowymi wacikami, takimi nasączonymi spirytusem, mozna je kupić w aptece, pojemnik sterylny na mocz i donieść do laboratorium w ciągu 30min i co najważniejsze nie należy współżyć przez 4-5 dni przed badaniem. najlepiej jakby Twój M też nie balował z alkoholem, a jeśli pali to niech już rzuci. powodzenia:) Anikaz płeć drugiego maluszka poznamy dopiero przy porodzie:) taką niespodziankę sobie robimy:) ja bardziej ufam ginom w postaci męskiej. co do Twojej prolaktyny to czy miałaś robione badanie z obciążeniem? bo ja miałam prl na poziomie 28-33, a po obciążeniu miałam 300 i okazało się, że mam hiperprolaktynemię czynnościową i musiałam brać bromergon. Dorotkabzz co tam u Ciebie? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi zrobilam bez obcazenia. I to na wlasna reke bo moj gin powiedzial, ze nie mam zadnych objawow przy podwyzszonej prolaktynie. Zobaczymy po nowym roku badania meza. Niestety pali ui nie kwapi sie do zucenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowatu to może niech troszę tylko przystopuje z tymi papierosami. dobrze jest też nie przegrzewać jąder, więc powiedz mężowi, że skoro nioe chce rzucić to od dziś tylko prysznic, ale nie gorący i lużna bielizna:D mój tak sobie wziął do serca jak mu gin nagadał, że aż kazał mi też się kąpać w zimnej wodzie, osiołek:) będzie dobrze, musicie sobie to wszystko tak na spokojnie, bez nerwówy, jak nie chce przestać palić to nie nalegaj. kochajcie się i niech będzie to dla was zabawa- napewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Wam szczerze Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei By spełniło się choć jedno z twoich marzeń Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń! Tym ,które są juz mamusiami samych radosnych chwil z dzieciaczkami, Tym, które oczekują na Swe maleństwa porodów bez komplikacji, i jw. :) a tym, które wciąż czekają na Swe fasoleczki aby w tym nadchodzącym Nowym 2010r. mogły dołączyć przynajmniej do tych oczekujących na rozwiązanie ;) pozdrawiam Monika31 P.S. Anikaz serdeczne dzięki, zobaczymy co będzie w tym cyklu, wg gina owu miało nie byc ale przez ostatnie 3 dni miałam coś jak plamienia około owulacyjne... wiec zobaczymy moze będzie nasz własny mały cud Bozonarodzeniowy? ;) a takiego prezentu najbardzej bym sobie zyczyła Wam zresztą też!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi akurat z kapiela nie ma problemu, bo z reguly bierze prysznic, a jak sie kapie to nie lubi goracej wdy. No tylko jak mu kupilam bokserki luzne to cholera powiedzial, ze nie bedzie chodzil bo nie lubi jak mu sie wszystko majta:D No, ale zobacyzmy badania, po nich bedzie wiadomo co i jak :) teraz nie biore Clo, ciekawe cze jajniki same popracuja... Dowiem sie w poniedzialek jak pojde do gienia.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** MONIKA1981(28)----------24----------------08.12.09-- - --- ------UK balbinka85 (24)-------------9---------------------???-------WrocL ove 000kika000(23)-------------(10)----------------15,12 ,2009-- -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------17.10.---- ----------Wawa monika-78 (31)--------19--------------30.12.09-----------Włocławek maja1981-----------------13----------7.11(przerwa wakacyjna ---UK mida(27)-----------------9-------- 07,01,2010........-OstrowiecSw. ania-dl(26)------------6 cykl z clo------------------18.01.10-------Wrocław marc30 (31)------20 (4 z clo)------------24.12.09-----------ok. Wrocław Marta113(29)--------------26(2,5roku) -------------16.10.09--------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek *4)monika31 (31) --6 z clo -------------12.2009/01.2010???---- Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................6.11.2009..... ....kuj,pomorskie agata RR............9, 3 z clo ........5.01..2010...........małopolska anikaz(33) -----------10 cykl-----------16.11.09-----------Olsztyn madziaraxx..........(już nie licze).....30.12.2009........ Italia Joanna2806-----------27 (4 z clo)-------19.01.2010----------lubelskie DorotkaBzz(24).............1 z clo........... ???? ..................Świdnica PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)-------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO agula...(27)--------39---------18.12.09 ---------?---------13-----------Kraków kara1983(26)------39---------19.12.09------Córcia---- - -9-----------WWY *1)Klarav(26)---------36-------24.12.09------syn!!!---- -- 9-----Częstochowa haleczka(30)-------35-------02.01.2010-----córeczka---- 3-----Włocławek Madzialenka-----35-----------17.01.2010 ----SYNUŚ---------- 3z CLO Karolinka już jestem...8...17.01.2010........1 z clo (w sumie 17)..Rypin Domi883(26)---------35-------1.02.2010-----chłopiec i ?----17---- -- - Świdnica Majkakaja(26)-----32---------15.02.2010------córeczka--- --16--------Poznań slonce31(31)--------30----------08.03.2010-----4 z clo----córcia---Rybnik kachla(29).----------24----------26.03.2010-------?----3 6 ---( 3 z clo)----katowice agus28(29) ..........11.........4.07.2010 .......dużo....... kinder niespodzianka Carolla (30)..........11.........5.07.2010........?............Mazur y SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. anikaz ja właśnie zaczynam 30 tydzień. Normalnie nie wiem kiedy to przeleciało. Jeszcze nie dawno naokrągło robiłam jakieś badania, monitoringi itp. Myślałam, że już chyba nic z tego a tu proszę jeszcze tylko 10 tygodni. Także dziewczyny musicie wierzyc że się uda. Ja czuję sie w miarę dobrze tylko strasznie mi już ciężko. Mam też często twardnienia macicy ale na szczęście z szyjką nic się nie dzieje więc mam nadzieję, że dotrwam szczęśliwie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaz
domi883 no właśnie! nie miałam z obciążeniem bo lekarz nie zlecił i jeden i drugi choć sugerowałam mocno :( Teraz mam prl 31,74(3dc)przy normach do 35 i progesteron 16,30(21dc) ale zastanawiam sie czy nie zrobic prl jeszce w 7dpo,czyli ok.21 dc,co? i z obciążeniem na własną rękę ale leki(matro...coś tam) to mi babki w labo.podadzą czy trzeba zakupic we własnym zakresie? Chyba zaciągnę mojego M do gin.w styczniu i też niech mu "nagada"na temat fajek,sauny unika co prawda ale on medytować lubi w wannie i siedzi w gorącej wodzie(mówi ,że to i tak nie ukrop jak lubił,że bierze moje wskazówki pod uwagę itp. ) i w gaciach obcisłych chodzi:( a twierdzi ,że mu ok.nic go nie uciska. Ludzie ręce i cycki opadają,naprawdę ! pozdrawiam w te przedwigilijne popołudnie deszczowe i mgliste:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaz
słonce 31 bardzo się ciesze ,że ciąża rekompensuje Tobie te wszystkie starania i biegania:) Kciukam za szybki poród(tzn.taki o czasie ale szybki:),dużo siły i cierpliwości jeszcze tylko życzę, dasz radę :) monika31 kto wie co to oznacza hoho,implantacja?hehhehe,3-mam kciuki i wierzę w Ciebie:)pa kara juz urodziła albo w trakcie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anikaz zobaczymy, przed Świętami testu na pewno nie zrobie, bo nie chce sobie popsuc nastroju, wole poczekac gdyby jednak miał byc negatywny, a na pozytywny nie licze za bardzo bo gin mówił że to cykl bezowulacyjny będzie... no i mam odstawione na 3 miechy lekarstwa, wszystkie ięc nie wiadomo co sie będzie działo... ale po świętach zrobie test napisze jaki wynik pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewczynki,to ja moze tez z zyczeniami sie tu wbije bo roznie moze byc z czasem:)Zycze Wam tylko 2 rzeczy.Miłosci i Zdrowia.bo mysle ze jesli te dwie beda na swoim miejscu i w odpowiedniej dawce to z niczym innym nie bedzie problemu a czas podziala jak trampolina.Sciskam Was mocno jak zawsze,no i rozumiem,ze Wszystkie trzymamy za siebie wzajemnie kciuki i macice?:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotkabzz
Hej Domi883, u mnie bez zmian, zastrzyk chyba nie zadziałał, mówię chyba, bo nawet nie pojechałam do gina na monitoring po zastrzyku, bo moja głupia praca mi nie pozwoliła na to. Z drugiej strony podtrzymuję się na duchu tym że właśnie w tym samym czasie troche chora byłam i brałam zastrzyki z gentamecyny, więc może przez to się nie udało. Wkażdym razie teraz znowu jestem na CLO i pewnie znowu Ovitrelle. Mój gin powiedział, że jak przez 6 cykli z Clo i Ovi. się nie uda to inseminacja. Czyli jeszcze troche zostało. Mój M. ma zrobić badanie. Zastanawiam się czy u nas w Świdnicy gdzieś można, bo gin kazał do wrocławia do kliniki jechać, ale mój M. sobie tego nie wyobraża, zresztą ja też nie :) A wszyscy wkoło albo w ciąży albo rodzą, a ja zamiast się cieszyć z ich szczęścia to jakaś taka chyba lekko zazdrosna jestem. Achhh......Rozpisałam się jak głupia. W każdym razie, WESOŁYCH ŚWIĄT życzę wam wszystkim kobitki, no i wiecie czego w nowym roku:) A na sylwestra bawcie sieę dobrze(te które mogą:) ) nie myśląc o tym co nie potrzebne (ja mam taki zamiar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena1985
WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNKI!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM!!!!!!!!!! 16 grudnia urodziłam prześliczną córeczkę Wiktorię. Trochę czasu spędziłyśmy w szpitalu, żółtaczka duża strata masy ciała, badanie serduszka... i dużo dużo więcej ale na szczęście wszystko ok :). Od 22 grudnia jesteśmy w domku. Na szczęście w szpitalu zdążyłyśmy się trochę siebie nauczyć i w domku jest mi łatwiej niż kobitkom które wychodzą po 3 dniach. Położne bardzo mi pomogły rozgryźć mojego małego spryciarza szantażystę :). Jestem przeszczęśliwa i nie mogę się na nią napatrzeć. Życzę Wam wszystkim tego samego co ja przeżyłam: owocnych starań, zdrowej ciąży i pięknego rozwiązania. A mamusiom dużo radości z małych krzykaczy. Kochane dziękuję Wam za wszystko żeby nie Wy to...no wiecie same...brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** MONIKA1981(28)----------24----------------08.12.09-- - --- ------UK balbinka85 (24)-------------9---------------------???-------WrocL ove 000kika000(23)-------------(10)----------------15,12 ,2009-- -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------17.10.---- ----------Wawa monika-78 (31)--------19--------------30.12.09-----------Włocławek maja1981-----------------13----------7.11(przerwa wakacyjna ---UK mida(27)-----------------9-------- 07,01,2010........-OstrowiecSw. ania-dl(26)------------6 cykl z clo------------------18.01.10-------Wrocław marc30 (31)------20 (4 z clo)------------24.12.09-----------ok. Wrocław Marta113(29)--------------26(2,5roku) -------------16.10.09--------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek *4)monika31 (31) --6 z clo -------------12.2009/01.2010???---- Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................6.11.2009..... ....kuj,pomorskie agata RR............9, 3 z clo ........5.01..2010...........małopolska anikaz(33) -----------10 cykl-----------16.11.09-----------Olsztyn madziaraxx..........(już nie licze).....30.12.2009........ Italia Joanna2806-----------27 (4 z clo)-------19.01.2010----------lubelskie DorotkaBzz(24).............1 z clo........... ???? ..................Świdnica PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)-------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO agula...(27)--------39---------18.12.09 ---------?---------13-----------Kraków *1)Klarav(26)---------36-------24.12.09------syn!!!---- -- 9-----Częstochowa haleczka(30)-------35-------02.01.2010-----córeczka---- 3-----Włocławek Madzialenka-----35-----------17.01.2010 ----SYNUŚ---------- 3z CLO Karolinka już jestem...8...17.01.2010........1 z clo (w sumie 17)..Rypin Domi883(26)---------35-------1.02.2010-----chłopiec i ?----17---- -- - Świdnica Majkakaja(26)-----32---------15.02.2010------córeczka--- --16--------Poznań slonce31(31)--------30----------08.03.2010-----4 z clo----córcia---Rybnik kachla(29).----------24----------26.03.2010-------?----3 6 ---( 3 z clo)----katowice agus28(29) ..........11.........4.07.2010 .......dużo....... kinder niespodzianka Carolla (30)..........11.........5.07.2010........?............Mazur y SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. życzy koteczek z maja:) kara gratulacje, super ze juz po.... dziewczyny usuniecie z tabelki cos daje:) ja sie usunełam na rozpoczynamy starania i zaszłam:))) a przede wszystkim nie mozna sie nabardzo nakrecac.... wierze ze wam wszystkim sie uda w tym nowych 2010 roku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena1985
kara1983 GRATULUJE!!!!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara gratuluje córeczki!!!!!!!!!!! Biorąc pod uwagę ze mam odstawione wszystkie leki na 3 miesiące to zmieniam tabelke tzn na ten czas sie wykreślam;) NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** MONIKA1981(28)----------24----------------08.12.09-- - --- ------UK balbinka85 (24)-------------9---------------------???-------WrocL ove 000kika000(23)-------------(10)----------------15,12 ,2009-- -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------17.10.---- ----------Wawa monika-78 (31)--------19--------------30.12.09-----------Włocławek maja1981-----------------13----------7.11(przerwa wakacyjna ---UK mida(27)-----------------9-------- 07,01,2010........-OstrowiecSw. ania-dl(26)------------6 cykl z clo------------------18.01.10-------Wrocław marc30 (31)------20 (4 z clo)------------24.12.09-----------ok. Wrocław Marta113(29)--------------26(2,5roku) -------------16.10.09--------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................6.11.2009..... ....kuj,pomorskie agata RR............9, 3 z clo ........5.01..2010...........małopolska anikaz(33) -----------10 cykl-----------16.11.09-----------Olsztyn madziaraxx..........(już nie licze).....30.12.2009........ Italia Joanna2806-----------27 (4 z clo)-------19.01.2010----------lubelskie DorotkaBzz(24).............1 z clo........... ???? ..................Świdnica PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)-------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO agula...(27)--------39---------18.12.09 ---------?---------13-----------Kraków *1)Klarav(26)---------36-------24.12.09------syn!!!---- -- 9-----Częstochowa haleczka(30)-------35-------02.01.2010-----córeczka---- 3-----Włocławek Madzialenka-----35-----------17.01.2010 ----SYNUŚ---------- 3z CLO Karolinka już jestem...8...17.01.2010........1 z clo (w sumie 17)..Rypin Domi883(26)---------35-------1.02.2010-----chłopiec i ?----17---- -- - Świdnica Majkakaja(26)-----32---------15.02.2010------córeczka--- --16--------Poznań slonce31(31)--------30----------08.03.2010-----4 z clo----córcia---Rybnik kachla(29).----------24----------26.03.2010-------?----3 6 ---( 3 z clo)----katowice agus28(29) ..........11.........4.07.2010 .......dużo....... kinder niespodzianka Carolla (30)..........11.........5.07.2010........?............Mazur y SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara gratulacje:D:D:D Anikaz jak pójdziesz do laboratorium i powiesz, że chcesz zrobić prl z obciążeniem to one Ci dadzą metro.... najpierw pobiera się krew na prl, póżniej zjada merto.. i po godzinie znowu pobranie krwi. co do norm prl to powinna się mieścić do 25, a żeby zajść to najlepiej mieć do 10, ja po poronieniu miałam 19 i też brałam bromka. powodzenia:) Dorotkabzz my badanie nasienia robiliśmy w Świdnicy na Wałbrzyskiej, trzeba tylko donieść nasienie- czyli 'pobranie' może zrobić w domku:). koszt to jakieś 35zł i wyniki są tego samego dnia:) nie przejmuj się będzie dobrze:D jak się już rozpakuję to może się zapoznamy? fajnie by było:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×