Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Agnez78, :) Oficjalnie skladam ci najszczersze gratulacje. Oby malenstwo zdrowo roslo. Badzcie szczesliwi. A teraz nie ma leniuchowania tylko nam mniej wiecej opowiadaj o tych 10 latach oczekiwan, najwazniejsze zwroty akcji itp w staraniu sie o dzidzie. No i tabelke uaktualizuj :) Dziewczyny mamy 2 Fasolke! Do dziela, bo na tym nie koniec!!!!! Jeszczeniema jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkness77
Witam! Jestem tutaj nowa. Przeczytałam kilkaaaaaaaa stron :) jednak nie udało Mi się przebrnąć przez wszystko.Mam 10,5 letniego syna (i może niejedna z Was powie, że powinnam się cieszyć, rzecz jasna tak jest ale...) W czerwcu 2009 odstawiłam tabletki i mam ogromny problem z zajściem w ciążę. Rok temu usg - lekarz zbył, że muszę się uzbroić w cierpliwość i przepisał bromergon. Zdenerwowałam się na niego, rzuciłam w wir pracy ... i mamy listopad 2010, nowa pani doktor, 32-45 dniowe cykle, jestem po badaniach - progesteron za wysoki, estradiola za niski, pęcherzyki układające się na jajnikach obwodowo - wiadomo pco jak się patrzy :( Mam brać clo 2-6dc później 15-25 luteina i jak to pani gin. powiedziała "jak się po 3 cyklach nie uda, to zapraszam ponownie". I tu mam do Was dziewczyny jedno zasadnicze pytanie: Co myślicie o braniu clo bez monitoringu? Naczytałam się nieco i przyznam szczerze, że sie zdziwiłam, że moja pani gin. mimo świetnej opinii, monitoringu nie zaleciła. Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) darkness77 - mnie też ponad 2lata temu moja pani gin (bardzo szanowana w moim mieście) leczyła clo bez monitoringu przez 3 cykle....Jak trafiłam do innego lekarza to jego pierwsze stwierdzenie brzmiało - "Całe szczęście, że przez brak monitoringu pani dr nie nabawiła Pani cyst i torbieli...." Teraz za każdym razem jak mam mieć podany clo mam robione usg pod koniec cyklu bądź też na początku (1-2dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1981
Agnez ja tez jeszcze nieoficjalnie skladam gratulacje i trzymam kciuki za ciebie i za faslonke.Ja chcialam sie ciebie zapytac czy mialas moze jakies objawy na ciaze czy nie. Buziaki dla ciebie i trzymaj sie cieplo i sie teraz nie martw i nie denerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1981
Ale napisalam NIEOFICJALNIE wiadomo ze oficjalnie i szczerze gratuluje!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Dziewczyny narazie nie dziękuję za gratulację(nie chcę zapeszać),podziękuję za 7 miesięcy.Dziś dzwonił mój gin,pytał jak się czuję i kazał przyjechać nie za dwa ale już za tydzień na wizyte.Chce mie mieć na oku. A co do objawów to pobolewał mnie brzuszek i biegalam no i nadal biegam częściej do łazienki.Ale te pobolewanie bardziej pasowało mi na zbliżającą się @,a nie na ciąże. Ja przy braniu clo,miałam monitorowane cykle.Wiadomo wtedy kiedy będzie owulacjia. ilosia,moje 10 lat starań przebiegało róznie,były wzloty i upadki.Ale od sztycznia tego roku podjeliśmy ostatnią próbę leczenia,bo niestety ale latka lecą.No i narazie mamy małą fasolkę.Mam nadzieję że z dnia na dzień będzie rosła większa. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1978Staraczka: Dziękuję za informacje:) Coś Mi sie wydaje, że znów trzeba szukać innego lekarza :/ Ale ile można? A może któraś z Was ma namiary na dobrego gin. z Łodzi i okolic? (Mam nadzieję, że to nie będzie jakieś naruszenie regulaminu jęśli podzieliłybyście się ze Mną takimi informacjami:) ) I jeszcze jedna sprawa: Dziewczyny możecie podać przybliżony dzień ewentualnej owulacji po zażyciu clo? Tylko proszę nie złoście się, że próbuje naraz tyle info uzyskać ... poprostu powoli zaczynam już desperować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia1983211
Czesc dziewczny :) jestem tutaj nowa ze swoim problmem :) mam pytanie czy ktoras z was miala tak podczas brania Clostilbegytu(3-9dc), strofemu(od 10 dc) orz duphastonu (od16dc-10dni), ze piersi zaczely bolec dopieo w 28 dc?! juz myslalam,ze moze wreszcie udalo mis ie ajsc w ciaze ale zrobilam dzis popoludniu test i niestety tylko jedna kreska :( w ogole to zla jestem na siebie bo nie chcialam miec okresu w trakcie wyjazdu teraz na dlugi weekend z TZ no i zaprzestalam brac duphaston o 2 dni wczesniej by dwa dni czesniej dostac @ i kurde mija dzisiaj juz 5 dzin od odstawienia duphastonu i @ ani widu ani slychu w dodatku te piersi jak nie bolaly to dopiero wczoraj zaczely :/ totalny bigos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia1983211
Darkness77: w poprzednim cyklu z clo podczas monitoringu wyszlo mi,ze owuke mialam okolo 16,17 dc a clostilbegyt przyjmowalam od 3 do 9 dc. O! nie wiem czy to jakas cenna informacja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness77 - nie ma za co.... Ja biorę clo od 2 do 5 dc i jak mi pomógł to miewałam owulkę ok. 14dc przy 28 dniowym cyklu..... A do kogo chodzisz jeśli można zapytać....??? Ja też się leczę w Łodzi, na Sterlinga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnez78 dbaj teraz o siebie i pisz, nie odchodz :) Darkness77 i 1978Staraczka, ja tez jestem z Lodzi choc teraz mieszkam w Chicago. Pozdrawiam was i witamy na naszym forum. Jesli chodzi o monitoring no to choc sama nie mialam robionego zgadzam sie ze jest niezbedny. Te cycty i torbiele ponoc naprawde sie zdarzaja przy stymulacji Clo. Jesli chodzi o termin Owu to najwidoczniej to roznie bywa bo ja na przyklad mialam 13dc biorac 2x5 Joasia z chormonami tak bywa ze im wiecej o tym myslisz to sprawy sie komplikuja. Jak myslisz dlaczego tak wiele dziewczyn choc jest u nich niby wszystko w porzadku nie moga zajsc w ciaze? Dlatego bo je stres blokuje. Najlepszym dowodem na to sa przypadki kiedy sie w koncu poddaly dziewczyny i wtedy zaszly. Tak wlasnie sie stalo z nasza Agnez78 :) Myslala ze do In Vitro bedzie sie przygotowywac... a tu! Nespodzianka! Tak wiec pamietaj im wiecej planujesz tym bardziej sie wszystko pomiesza. Niestety moja droga. Takie somplikowane jestesmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia - dzieki za pozdrówki i z wzajemnością :) 1978Staraczka - Tak dokładnie to nie Łódź, tylko Pabianice. Niestety jak się okazuje fachowców jak na lekarstwo :( więc szukam namiarów na dobrych gin. w Łodzi. Koleżanka walczyła 4 lata, pod koniec leczyła się w klinice na Szparagowej (dr Sobkiewicz) i od 3 tyg. przytula maleńką kruszynkę ... więc może tam? Tylko małe ale, ... a zasadzie duże ... koszty :( Normalnie masakra jak poczytałam. Słyszałam też, że dobry specjalista to dr Hincz. Dziewczyny może znacie dobrych lekarzy? Każda opinia sie przyda. :) Wiem, ze wystarczy poczytać rankingi, ale chodzi Mi o jakieś "namacalne" historie powodzenia w leczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1981
Agnez a czy bolaly cie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ...!!! no nie mow :) :) Jakies dziwne podpytywania kierujesz do naszej nowej Fasolkowej. No chyba zesram :) sie z radosci jak bys teraz ty jako nastepna zafasolkowala. Juuuu huuuuu!! Ale bylyby jaja! Ale dobra narazie cicho siedze i modle sie by te twoje "cycki" he he he nie dla parady cie bolaly. Trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Monika1981,powiem tak,mnie piersi nie bolały,ale urosnąć to urosły no i może sutki zrobiły się bardzo wrażliwe.A narazie to cały czas pobolewa mnie w dole brzucha.Zobaczymy co we wtorek powie mój gin,mam nadzieję że będzie miał dla nas dobre wiadomości.Że moja Fasolka rośnie i się rozwija. Dziewczyny nie traćcie nadziei,cuda się zdarzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajaca_sie
Cześć dziewczyny. Ilosia dzięki za ciepłe słowa. Podziwiam w Tobie ten optymizm. Ja pomału opadam z sił. Moja przyjaciółka oskarżyła mnie praktycznie o kradzież jej dokumentów wiec trochę nie mam nastroju na pogaduchy. Obok tak wielkiego dla mnie problemu jak brak dziecka jest jeszcze wiele innych. Szkoda ze po 20 latach przyjaźni i wielokrotnej pomocy ktoś nie darzy mnie zaufaniem. Ktoś kogo określa się miano przyjaciela. Oj kiedy to wszystko się skończy. Ale tym co zaciazyly szczerze h Gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajaca_sie
Miało być gratuluje i życzę zdrowia i szczęśliwego przebiegu ciaz. Sciskam gorąco. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Hej Kobitki! Nie bylo mnie tutaj jakis czas i prosze jakie zmiany :-) Agnez gratuluje i trzymam kciuki - musi byc dobrze :-) Witam tez nowe staraczki na naszym forum... U mnie bez zmian, 2 cykl z clo, wiec wyjechalismy z moim M na kilka dni sie odstresowac... Takze zobaczymy, co jakie beda tego efekty :-) Musze konczyc, bo w pracy jestem i pod obserwacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZY LEKI Clostilbegyt i Bromergon przepisze mi normalny gin? ja chodze do kliniki ale narazie nie mam jak dojechac, i zaczynam prace od piatku wiec nie wiem kiedy bedzie wolne jak sie bierze te leki w ktorym dniu cylku itd, i czy M moze brac clo na zwiekszenie armii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemama
AGNEZ78-BARDZO SIĘ CIESZĘ :) MÓWIŁAM , ŻE ODCZARUJE ... BO PODOBNE ROCZNIKI JESTEŚMY HIHI, ALE SPOKOJNIE WIEM JAK TO JEST BO SAMA SIEDZĘ JAK NA BOMBIE ZEGAROWEJ I NAJMNIEJSZY BÓL BĄDŹ UKŁUCIE , DOPROWADZA MNIE DO OMDLENIA Z NERWÓW - CO TEZ NIE JEST DOBRE OBY NASZA DROGA SKOŃCZYŁA SIĘ BARDZO DOBRZE A PRZYSZŁE WAKACJE BYŁY NAJPIĘKNIEJSZYMI CZEGO NAM OBU ŻYCZĘ, NIE ZAPOMINAJĄC O POZOSTAŁYCH STARACZKACH, KTÓRE ZNÓW DYSCYPLINUJĘ DO ROBOTY I CZEKAM NA WAS WCIĄŻ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemama
ILOSIA - DZIĘKUJĘ ZA ZAINTERESOWANIE , CZUJĘ SIĘ JAK WYŻEJ NAPISAŁAM ZA KAŻDYM RAZEM WYDAJE MI SIĘ ŻE TO KONIEC MOJEGO MARZENIA , BO COŚ NIE TAK NAWET WCZORAJ JAK BYŁAM NA USG TO MIMO ŻE LEK ZAPEWNIAŁ ŻE OK TO DZIŚ OD RANA MAM UROJENIA ŻE MNIE BOLI I COŚ NIE TAK - TO CHYBA NERWICA... DO DZIEWCZYN KTÓRE CHCĄ NAMIAR W ŁODZI- MÓJ ULUBIONY GIN EFEKT W 2 CYKLU WYŚMIENITY I TAKI ŻYCIOWY MA NOSA DO PROBLEMU PRACUJE W MATCE POLCE A PRYWATNIE NA UL.TEODORA W ŁODZI - LEK. ADAM BIELAK CENY NORMALNE PIERWSZA WIZYTA 120 ZŁ POTEM 100, A USG JEŚLI BYŁO TO 100 ZŁ BARDZO SZCZERZE POLECAM SAMA SPRAWDZIŁAM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutynp tak, normalny gin przepisze ci te leki i poda dawke. Moze byc tak ze 1szy miesiac da ci mniejsza dawke a potem podwyzszy. I niestety Clo nie jest dla mezczyzn, tak mi sie wydaje. Na zwiekszenie armii sa inne leki i diety. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajaca sie, mam nadzieje ze sie tak twoja psiapsiolka opamieta i przeprosi, bo nie wyrzuca sie do kosza takiej przyjazni. Mam nadzieje ze dokumenty sie znajda i wszystko wroci do normy. Nie martw sie po kazdej nocy wschodzi slonce. Poczekaj az tobie slonko zaswieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1981
Ilosia ja sie tak dopytuje bo moja kolezanka nie miala kompletnie zadnych objawow poza brakiem @.A ja co miesiac sie doszukuje to moze brzuch inaczej boli,moze cycuchy albo jeszcze cos innego.A tu nic.Zero.W zwszlym miesiacu i w tym tez bolal mnie brzych po awu jak na @.Teraz tez sie zbliza a tu nic nie boli.Kiedys zawsze bardzo mnie bolal brzuch i cycuchy przed @ ale po tych wszystkich hormonach wszystko sie porabalo a czlowiek co miesiac ma nadzieje a jak nadchodzi ten dzien @ to dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Monis wiem. Ja tez sie doszukiwalam czy moze brzuch boli, czy moze cycki. No niestety dzis moj gin rozwial mi nadzieje, bo w 21 dc mialam Progesteronu 5.6. A to ponoc za malo. Gdybym miala Owu powinno go byc min 10. Tak wiec duupa. Za m-c znowu nadzieje i pewnie znowu rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okay Jeszczeniema i Agnez napiszcie nam dokladnie jak zaszlyscie. Napiszcie ile bralyscie Clo, czy zawsze byla Owu, ile tego Clo bralyscie, jak czesto seks... itp. Napiszcie nam jak najdokladnie mozecie wszystko co pamietacie. Please :) Znajdzcie troche czasu i zrobcie to dla nam wszystkich starajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemama
ILOSIU W MOIM PRZYPADKU SAMA NIE WIEM KIEDY BO SEX NIE BYŁ RACZEJ SYSTEMATYCZNY OWU WOGÓLE NIE SPRAWDZAŁAM A JESZCZE LEPIEJ WCALE NIE CZUŁAM, ŻE MAM BO U MNIE NA WIOSNĘ WSZYSTKO SIĘ POPRZESTAWIAŁO I NIKT NIE WIEDZIAŁ DLACZEGO CYKLE MEGA DŁUGIE PLAMIENIA W POŁOWIE JAKIŚ HORROR A NAJLEPSZE JEST TO ZE WCALE SIĘ NIE STARAŁAM W TYM CYKLU SPECJALNIE DLATEGO JESTEM MEGA ZASKOCZONA ,ŻE JESTEM W CIĄŻY I DO KOŃCA NAWET NIE ROBIŁAM TESTU DOPIERO PO PRAWIE 2 TYG OD SPODZIEWANEJ @, A TU TAKIE 2 KRECHY MI SIĘ POKAZAŁY ŻE MAŁO SIE NIE PRZEWRÓCIŁAM I TAK TO BYŁO CAŁUJE WSZYSTKIE STARACZKI ACHA BRAŁAM TYLKO CLO 2X1 I BEZ MONITORINGU I NIC WIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Witam:) jeszczeniemama,ja też siedzę jak na bombie,boję się każdej wizyty w łazience,czy przypadkiem nie plamię,wiem,to jest chore,ale naprawdę się boję. Mi lekarz rodzinny nie chciał przepisać clo,a moja dawka to 2/1 od 3 dnia cyklu do 7. A co do zajścia,to tak jak jeszczeniemama ,nie wiem kiedy to się stało.Po 3 nieudanych IUI,była wielka załamka,więc miałam odczekać miesiąc od brana clo by organizm się oczyścił i mieliśmy podchodzić do invitro.Więc nawet kiedy spóżniała mi się@,nie brałam nawet pod uwagę,że to może być ciąża.A test zrobiłam dopiero jak minęło 2 tygodnie od spodziewabej @,a tu taka niespodzianka,2 ładne kreseczki. Czekam do wtorku,zobaczymy co powie gin. Więc dziewczyny do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki czyli w sumie nie wiadomo jak ... ale WIADOMO ze sa dwie Fasolki :) Potwierdza sie metoda: Dac na Luz. Tylko Quwa jak to zrobic??? he he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiii1980
A ja mam brac clo od 5 dnia do 10dnia 2 tabsy, tylko pytanie dwie naraz czy np jedna rano druga wieczorkiem?;-) ( bo o to to juz zapomnialam zapytac doktorki -ktora sie mega spieszyla jak zwykle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×