Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość klarav
no,to zostala Ci najmilsza czesc programu.hihihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klarav więzadła się rozciągają i stąd może być ból , ale dla pewności i twojego spokoju powiedz o tym ginowi :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klav ja też takie miałam a zwłaszcza przy spacerach tj. kolka podbrzuszna A teraz mam ból w kroczu (spojenie maciczne) lekarka mówi że nie da się z tym nic zrobić , że poprostu mało chodzić mniej będzie boleć ;) alee.... jeszcze nie jedno będe musiala znieść , teraz w nadddodatku wyszło mi coś okropnego między nogami koło pośladka ale okropie boli zwłaszcza przy siadaniu UUUUUUuuuu... ból niesamowity od 3 dni prawdopodobnie czyrak , stosuje maść wysuszającą i opatrunki z RIVANOLU chyba zaczyna pomagać bo wygląda tak jakby lada moment miał pęknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała któraś z was takiego syfka a właściwie guza , czerwony, opoduchnięty, bolący ,z czopkiem tj.wydzieliną ropniczą (kolor zółty) jeszcze nie wydostającą się na zewnątrz chyba to " czyrak " A kupiłam sobie jeszcze do tego TAMTUM Rosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA1981
Beti ta Zelikse to brala moja kolezanka ktora jest w ciazy.Wiem ze to niezdrowe jest ale wyczytalam tam w skutkach ubocznych ze trzeba bardzo dobrze sie zabezpieczac bo po nich jest sie bardziej plodnym.Moze to glupie ale sama chcialam tego sprobowac.Ja tez sporo przytylam ale w tym miesiacu nie biore nic.Gin kazal mi zrobic miesiac przerwy a potem zobaczymy.Dzisiaj siostra odbiara mi wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Beti ta Zelikse to brala moja kolezanka ktora jest w ciazy.Wiem ze to niezdrowe jest ale wyczytalam tam w skutkach ubocznych ze trzeba bardzo dobrze sie zabezpieczac bo po nich jest sie bardziej plodnym.Moze to glupie ale sama chcialam tego sprobowac.Ja tez sporo przytylam ale w tym miesiacu nie biore nic.Gin kazal mi zrobic miesiac przerwy a potem zobaczymy.Dzisiaj siostra odbiara mi wyniki Zjadlam jedna literke w imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarav i Lenka dzięki, że o mnie myślicie. Ze szpitala wyszłam po kilku godzinach po zabiegu ale nie mam siły ani ochoty na nic. Ból jest tak ogromny - mam wrażenie że pęknie mi serce. I ta straszna pustka we mnie. Trzymajcie się kochane. Szczęśliwego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
becia tak mi przykro::(:(:(miejmy nadzieje ze bol szybko minie i niedlugo wszystko sie jakos unormuje.zapewne skupisz sie teraz na coreczce ale zagladaj do nas bo jakby nie bylo jestes czescia tego naszego topiku i milo cie czytac.nie wiem co jeszcze napisac .w takich chwilach ciezko cos sensownego wymyslec bo nic nie pociesza a slowa strasznie glupio brzmia.pamietaj ze ujestesmy z Toba i mocno Cie sciskamy kochana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki u mnie znów lipa cóz tak myślałam, choć na dnie w sercu i tak była mała nadzieja, odeszła wczoraj rano ( 30dc @ ). Przede mną koejny miesiąc starań bez leków. Pozdrawiam Was gorąco.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kobietki! mam juz wiesci z podgladanka :) otoz: w prawym jajniku DWA pecherzyki dominujace: 1: 1,36 cm i 2: 1,27 cm; endo: 6,2 :D dzis 10 dc. Pregnylu raczej nie bedzie bo mowi, ze ten wiekszy pecherzyk jest tuz przy otoczce i powinien peknac bez problemu. Nastepne podgladanko w poniedzialek po poludniu i do tego czasu zakaz igraszek :/ no ale czego sie nie robi dla szczytnego celu... ;) tak sie ciesze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Dla szczytnego celu to by sie wszystko zrobilo.U mnie teraz tez zero lekow wiec nawet nie mam nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 6 dc, ostatnia tabl clo, plus wiesiolek i siemie lniane (bleeee) a pozniej dzialamy... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja w sobote też dostałam @. ale ciesze się że chociaz okres się pojawił. ytumaczcie mi może to głupie ale ja już chyba zgłupiałam. jeśli dostałam okres, to oznacza że pęcherzyk po tym pregnylu pekł i musiała byc owulka? no bo pękł i nie zapłodnił się no i teraz jest okres z niego tak? balbinka a czemu masz zakaz igraszek teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby sie uzbierala odpowiednia ilosc na \"zloty strzal\" :p a jak sie nie uda na clo to za miesiac inseminacja bo szkoda czasu przy naszych wynikach. juz szukam we wrocławiu ale w invimedzie 900 zl :( ania-dl a jak w mediconcepcie?? asia - skoro dostalas @ to jajeczko nie napotkalo zolniezyka albo nie byl tak sulny zeby sie przebic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Cześć wszystkim!!!! W czwartek byłam u gina i mamy podejrzenie ciąży bliżniaczej, ale dokładnie będzie wiadomo na następnej wizycie czyli 16 czerwca. Na usg było widać dwa pęcherzyki, ale jeszcze bez objawu lambda. Robiłam bhcg i rośnie jak szalone bo 3 dni po terminie miesiączki było 2880, a po dwóch dniach 7660. Sytofala jak to było u Ciebie? A usg miałam 4t6d i pęcherzyki ciążowe miały po ok 6mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
ihihihih,domi,ale by byloooooooooooooooooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachla
hej dziewczyny !! chciałam sie zapytać o tą bete czy to trzeba mieć skierowanie na badanie albo można iść prywatnie . i jaki to koszt jest.jestem ze śląska może któraś z was jest ze śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - super :) a beta kosztuje 30 zl bez skierowania w kazdym labolatorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P domi :):):):) ale fajnie :):):):) to by była trzecia para bliźniaków u nas na forum!!!!!! a więc retrospekcja......pierwsze nasze usg było w 5t 2d dwa pęcherzyki ciążowe z dwoma zarodkami ale lekarz mówił do mnie wprost , że może się jeden wchłonąć i dlatego kazał poczekać do następnej wizyty (po prostu czasem tak się dzieję a nawet wiele kobiet nie wie , że były dwa zarodki) no ale od razu dał mi większą dawkę kwasu foliowego , bo 15 a nie 5 żeby wystarczało dla każdego no i luteinka i nospa......na nastepnej wizycie w 8 tc pieknie biły oba serduszka i mieliśmy już pewność , że będą dwa bąbelki.....słyszałam , że lekarz nie powinien informować pacjentki do końca 1 trymestru o ciąży bliźniaczej właśnie ze względu na możlwość wchłonięcia się....... aaaa no i u nas na pierwszym usg była dość duża roznica między maluchami( nawet lekarz w pierwszej chwili myslał, że mam krwiaczek ale zrobił zbliżenie i dzidziuś:P:) ) także skarbie nie myśl za duzo rzadko się zdarza żeby maluchy rosły jota w jotę równo, a nawet ostatnio się dowiedziałam że może wychodzić duża różnica między dziećmi ze względu na odległość to które jest trochę dalej wydaje się mniejsze...... ale się rozpisała , mam nadzieję , że sensownie :) życzymy ci żebyś usłyszała dwa serduszka na następnej wizycie ściskamy :):):):) ps: dziewczyny widziałam dziś znów boćka i wysłałam go do was także łapac przesyłkę:P Sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! domi to byloby super! u mnie jutro 13 d.c. jutro ide na usg....zrezygnowalam z inseminacji, maz mnie namawial zeby w tym miesiacu bylo naturalnie....wiec raczej uwazam ze miesiac bedzie stracony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Sttofala dzięki za info, no to musimy poczekać jeszcze troszkę. Ja biorę tylko folik i duphaston 2x1. Jestem cały czas potwornie zmęczona- bardziej niż w pierwszej ciąży. No i wczoraj miałam takie mdłości, że nie dawałam rady prawie cały dzień przeleżałam, a dziś jakoś tylko troszkę. Oczywiście mam zakaz chodzenia do pracy i siedzę w domku już od tygodnia, gdybym jeszcze pracowała na miejscu to chyba nie poszłabym tak szybko na L4 ale jacodziennie dojeżdzam do Wrocka ze Świdnicy, czyli jakieś 60km. Ale sie napisałam!!! Kika nie myśl tyle tylko wyluzuj i baw się dobrze- nigdy nic nie wiadomo!!! Dzięki dziewczyny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
domi pocieszę cię ja nawet zębów nie mogłam wyszczotkować:P ale w 13tc minęło......i też spałam prawie na stojąco ale faktycznie też nie pracowałam od samego poczatku ...ciąża bliźniacza jest ciążą podwyższonego ryzyka także uważaj na was i odpoczywaj ile wlezie , ale pamiętaj żeby nie czytać zbyt wiele i myśl pozytywnie moim zdaniem od tego bardzo dużo zależy:) Daj znać co i jak po wizycie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewczynki,trzymajcie za mnie kciuki strasznie Was prosze...duzo by opowiadac,ale trzymajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem tu nowa ale trochę Was poczytałam i oczywiście mam takie same problemy z zajściem w ciąże mam synka 10 lat i poroniłam 5 lat temu od tego czasu cały czas staraliśmy sie o dzidzie ale nie aż tak intensywnie tzn bez żadnych zabezpieczeń,jednak od roku już zaczęłam badać owul.testami owulacyjnymi i wcale mi nie wychodziły,więc poszłam w końcu do gin prywatnie i od trzech miesięcy jestem na pełnym monitoringu z clostilbegyt,okazało sie ze pęcherzyki były małe i nie pękały więc w tym cyklu dostałam pregnyl w 16 dc.zrobiłam test owul.i w koncu wyszedł pozytywnie a i śluz był prawidłowy,więc staranka były przez 4 dni tak jak zaleciła gin. więc poszłam na sprawdzenie i okazało sie ze pecherzyki ładnie popękały i stwierdziła że mam powiększona śluzówkę ,i ze jest nadzieja.@ mam dostać 5 czerwca więc będe czekać bo ponoc po pregnylu nie wychodzą prawidłowo testy co o tym myślicie? a i jeszcze jedno pytanie mam przepisany duphaston jeżeli nie dostane 5 czerwca @ i zastrzyki co 3 dni jeden a nazwy nie mogę z recepty odczytać coś na KAPA..... gin mówiła mi ale ja tego nie zapamiętałam , moze któraś z was wie cos na temat tych zastrzyków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Cześć Monita30! Z tym pregnylem to test można zrobić najwcześniej po 14 dniach i wtedy dopiero jest wiarygodny, więc odlicz sobie i do dzieła! O tych zastrzykach nic nie słyszałam niestety. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachla
cześc dziewczyny !asiu 26 katowice ile masz juz cykli z clo? bo ja miałam już 3 opakowanie i teraz mam14 dc i rano jak wstałam to miałam śluz przezroczysty z domieszka śluzu białego . nie wiem czy to owulka , wczoraj przytulaliśmy się i nie wiem czy to jest sperma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachla to będzie mój drugi cylk z clo i pregnylem. tylko zwiększył mi dawkę od 3 do 7 dnia cyklu po 2 tabletki raz dziennie. a co doTwojego śluzu...no właśnie ja miałam ten sam problem. że po przytulańcach rano też się zastanawiałam czy to reszta spermy czy może owulka, ciężko to stwierdzić obserwuj cały dzień czy będzie taki śluz czy ktoś wie o co miała na myśli klarav pisząć że mamy trzymac kciuki? mam nadzieje że to jakies dobre wiadomości?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×