Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość klarav
no powiedzmy....w sobote ide na wesele ktore cale przesiedze.Maz jest swiadkiem i nie dalo rady sie mignac...ani pić,ani tańczc...no lipa noooooooo...a w poniedzialek ide do ginekologa na usg-tez sie juz nie moge doczekac bo caly czas sie o wszystko boje a takie usg uspokajaja mnie chociaz na pare godzin....grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do 39ipol to tatus zostanie dziadkiem i ojcem po raz 3! ciekawe kiedy moj maz tak zostanie ojcem po raz 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Ja bym chciala zeby moj maz zostal chociaz raz tatuskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika no wlasnie zapomnialam zapytac lekarza czy w tym cyklu mozna czy nie... bo w sumie mam jeszcze jakies 4 dni do jajeczkowania. Uchh zazdroszcze, mi z brzucha zeszko ale bulgocze pod zebrami jak jasna cholera a bol ramion i zeber nie do opisania, powiedz mi jeszcze tylko czy Ty zmienialas sobie opatrunki? bo mi siostra powiedziala, ze nie trzeba, ze dopiero jak zdejma szwy za 5 dni to sie zmienia a tak to nie. Ale dla mnie to troche dziwne, zeby chodzic z imi caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze gowniany nastroj udzielil sie nie tylko mnie... w sobote mnitoring i jeszcze do pracy potem. dzisiaj tez do pracy a tu liga mistrzow.... i jeszze jutro do dentysty wycinac dziaslo po nocce :( tv tez mnie drazni tym tematem!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolla ja dostalam taka uloteczke jak wychodzialam i pisalo( no i mowil mi szamotowicz) zeby sie powstrzymac od stosunkow jakies tygodnie....powiem ci ze ja nawet nie bylambym w stanie cokolwiek robic....a co do opatrunkow to ja zmienilam sobie gdzies po 4-5 dniach....wyczyscilam sobie pepek w srodku i usunelam resztki szwowo bo wiekszosc i tak sie rozpuscila...w sumie w pepku zostala mi malutka blizna ktorej nawet nie widac i tyle, ponizej mialam tylko jedna dziurke ale tak malutka ze nie ma po niej nawet sladu....wracaj szybciutko do siebie karolciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna dupa tak sie spisalam do ciebie carolla i mi sie wszystko usunelo...a wiec tak od poczatku.... jak wychodzilam ze szpitala to dostalam taka uloteczke jak postepowac po zabiegu i rozmiawiam z tym moim szamotowiczem ze powinnam sie powstrzymac od stosunkow przez okolo 4 tyg..... co do oparunkow to ja swoj zminilam po 4-5 dniach jak juz sie wszystko zagoilo..wtedy oczyscilam pepek z resztek szwow i skrzepkow krwi...i tyle, blizny w pepku prawie nie widac jak zagladniesz do srodka to troszke...a po tej malej dziurce ponizej nie zostalo ani sladu....takze wracaj szybciutko do siebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze wyslalo sie :) wczesniej no to masz teraz dwie odpowiedzi pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki u mnie dziś 29 dc i czekam............ testu nie robie bo mam cykle teraz tak ok 32- dniowe. Ale mało co sie bzykaliśmy wiec wąpie. Ściskam Was serdecznie i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mida -- jak to mało bzykaliście się ????? ;) Jak to nie ładnie brzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, tak mi sie powiedziało, no mało sie przytulaliśmy bo lekarz zabronił, aż będe miała wyniki. Okazało sie że wyniki są dobre. Na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachla
hej dziewczyny!!! dzisiaj już na 100 % dobrze się czuję .mam dzisiaj 10 dc cyklu i ostatnia tabletka clo. piszcie dziewczyny ile starałyście sie o dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Ja sie staram juz 20 m-cy i dalej nic..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Witam kochane Przez kilka dnie mnie nie bylo, ale czytam i czytam Becia strasznie mi przykro, bardzo bardzo, bedzie dobrze trzymaj sie jakos, zycze duzo zdrowka i nie smuc sie, wiesz az mi smutni sie zrobilo jak to przeczytalam, wiem ze zadne pocieszenie nic nie da ale pamietaj ze masz tu wsparcie od wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
becia ,odezwij sie prosze.jak sie czujesz?martwimy sie o Ciebie:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi się wydaje że \"becia\'\' jest jeszcze w szpitalu może przy weekend się dopiero do nas odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialenka, ja mam teraz 3 cykl z clo, mam nadzieje ze mi sie tez uda:( buziaki dzis 3tabletka clo........a pozniej dzialamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi czy trzeba brać tego wisiołka razem z tym siemieniem lnianym czy można sam wiesiołek? co daje to siemie bo jakoś cięzko mi się do niego przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
siemie i wiesiolek ma podobne dzialanie z tym ze siemie jest bezpieczniejsze bo mozna je pic przez caly cykl a wiesiolek tylko do dnia przed owulacja bo mozna poronic.to wszystko.mozna opic to razem a mozna sie bawic w ten sposob ze do owulki wiesiolek a potem siemie:)pij to siemie nie marudz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jakoś się do tego może przekonam:) to może tylko to siemie będe pić bo ja nie wiem kiedy mam owulke jesli wogóle ją mam. albo przez kilka dni będe brać tylko ten wiesiołek. dziewczyny a jak u Was jest z waga po hormonach? też tak ładnie idzie Wam do góry jak mnie? ja już jestem załamana, powoli przestaje miejścic się w swoje ciuchy chociaz bardzo pilnuje się z jedzeniem ale to chyba nic nie daje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
u mnie z waga tragedia przytyłam przez b.dużo. zastanawiam sie nad odpuszeczeniem sobie całkowicie starań a wzięciem sie za siebie , zastanawiam sie nad Zelixa to taki wspomagacz w odchudzaniu, zobaczymy :( dzisiejsza pogoda mnie dobija zimno deszcz,marzy mi sie wyjazd gdzieś do ciepłych krajów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti 75 wiesz tylko ja nie wiemczy jakieś wspomoagacz czy nawet ćwiczenia dadzą coś przy braniu nadal hormonów, bo to przecież nie są tłuszcze które mozna spalić tylko puchniemy po tym. trzeba się z tym pogodzić chyba, tylko ja już mam taką depreche że zastanawiam się nad wizytą u jakiegoś terapeuty. nie wiem czy to też przez te hormony ale płacze bez powodu, potrafie się śmiać a za chwile łzy mi same lecą. moze to też przest że doła mam jak kolejny raz na teście widze jedną kreskę a na wadze jednej kilogram w góre....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
asia to wszystko hormony.jestes mocno rozchwiana jak widze.ja po pewnych lekach mialam takie jazdy ze nawet jak mi odjechal tramwaj(ktory u mnie w miescie jezdzi co 4 minuty)dostawalam takiego ataku płaczu na przystanku ze mnie ludzie uspokajali,wiec wiesz...aaaa,no i przytylam ładnie 10 kg...ale potem schudlam 12:)spokojnie zejdziesz z wagi.no stressss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po 1 cyklu z clo i jakos nie widze zadnej roznicy w samopoczuciu ani wadze. Narazie chudne ale praktycznie w ogole nie jem slodyczy wiec moze dlatego. w sobote monitoring i zobaczymy co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewczynki,mam pytanie do zafasolkowanych-czy Wy macie jakies takie kolki w dole brzucha jakby w okolicach jajnika?takie po prawej stronie?bo ja znowu zaczynam panikowac....grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
balbinka a w sobote to ktory dzien cyklu bedziesz miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachla
cześć dziewczyny ! ja już jestem po 3 opakowaniu clo. też przytyłam po clo 5 kg do góry.jak brałam 1 i 2 opakowanie to mi nic nie było a przy 3 op. to miałam ciepłe uderzenia jak w menopałzie,głowa mnie ciągle bolała a dziś już mi nic nie dolega teraz tylko musimy się poprzytulać przez pare dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×