Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachammm18

To możliwe? SHOCK

Polecane posty

Gość kachammm18

Hej mam problemm .Z moim chlopakiem nie widzialam sie juz miesiac bo jest w wojsku :( dzisiaj ma do mnie przyjechac gdzies kolo 18 .dzisiaj rano o 6 zadzwonil do mnie i nie wiem co mam o tym myslec ..otoz powiedzial mi ze mial sen erotyczny i przez sen sie sposcil :o .ej czy to jest normalne? on ma 21 lat wiec w tym wieku chyba sie juz nie zdazaja zmazy nocne :o ?aha i jestem pewna na 100% ze nie robli tego caly miesiac nawet sam ze soba...ALE TO CHYBA NIE JEST NORMA CO ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brekautka
wydaje mi sie ze jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty nigdy w nocy nie obudziłaś się podniecona? Ponoć niektórzy potrafią dostać orgazmu podczas snu erotycznego. Więc nie rozumiem co Ciebie tak bardzo dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym - no jejku spuścił się i co z tego? Jakiś problem? Przecież Cię nie zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachammm18 każdy zdrowy facet który przez ok miesiąc nie uprawiał sex-u lub się nie masturbował ma nie kontrolowany wytrysk i jeśli zdarzy się on w nocy to prawie zawsze towarzyszy mu sen erotyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachammm18
oj no ale mowił mi ze wytrzyma a pozniej sposci mi sie na cycki podnieca mnie to a tak to bedzie malo spermy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachammm18
smarkula-czego niby uwazasz ze jestem niedorosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomocaaaa
taaa, a za kolejne pol roku uslyszysz, ze jakas zaciazyl, rzekomo w tym snie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachammm18
sluze pomocaaaa-czego niby mialby to robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachammm wystarczy parę godzin przerwy i dość długie "dochodzenie" to wytrysk będzie obfity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachammm18
taaa to jest mozliwe zeby go ktos posmyrał? a facet 21letni moze dostac orgazmu bez dotykania penisa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, uważam że jesteś niedorosła, skoro największym Twoim zmartwieniem jest to, czy Twój chłopak będzie miał czym spryskać się na Twoje cycki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachammm18
smarkula-to chyba dobze ze to jest moim jedynym zmartwieniem:)poprostu wiecej ich jak na chwile obecna niemam:) zreszta ciekawe jak ty bys gadala po miesiacu przerwy w sexie:( nieraz myslałam ze zwariuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po miesiącu przerwy cieszyłam się że wogóle mogę mojego zobaczyć. Sex był przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachammm18
Levviatan -hmm mam nadzieje ze tak bedzie :) ej a ma to jakies znaczenie ile czasu tego nie robiliscie co do ilosci spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachammm18
smarkula-o kurde wspołczuje . wytrwała jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteria.pl_
Niechaj ci spryska cy.cki pestycydami to może się ogarnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachammm18
Kafeteria.pl_- ej ale mnie nie podniecaja jakies pestycydy TYLKO sperma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek 1233333
tak to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ha
haha i ty masz 18 lat ? (jesli dobrze wnoskuje). Po wypowiedziach nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachammm18
no mam 18:)i od 2 lat uprawiam sex.. a niby czego nie widac ze tyle mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ha
Ja podobnie. Po prostu, jak ktos tu wczensiej zauwazyl, masz naparwde "powazne" problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmm18
ej to chyba forum erotyczne ? wiec to jest moj jedyny problem zwiazany z sexem!!! w zyciu mam tez inne problemy :( jak kazdy:( ale nie nadaja sie na to forum ....... wiec o co chodzi ;o????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ha
ten post z cyckami smieszny mi sie wydal. nie masz sie czym martwic. dobrze, ze tylko takie masz problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahaha
jestes zwykła kurwa jak nie masz innych zmartwien..albo przynajmniejh masz dobre predyspozycje/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmm18
hahahahahahahahahahaha-a ty jestes analfabeta jak nie umiesz czytac !!!napisalam na goze ze mam inne problemy ale nie zwiazane z sexem. aha a co do kurwy to mialam tylko 1 partnera z ktorym uprawialam sex i za 2 lata planuje z nim slub nie zamiezam tez go zdradzac ani nigdy tego nie robilam wiec niby czego kurwa??/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem co
sie stalo. On po prostu wyszedl z woja wczesniej i poszli z kumplami na dziwki albo zaruchali w jakiejs dyskotece a ta bajke o zmazach nocnych wcisnal ci po to zebys go nie podejrzewala w razie jak zauwazysz ze ma jajka puste a ty bys sie spodziewala ze powinien po wojskowej abstynencji miec jajka wielkosci melonow.... PS: mialem podpisac ze glupie pytanie to i glupia odpowiedz, ale teraz tak sobie mysle ze to moze miec sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×