Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmm23

gdzie pracowac

Polecane posty

Gość mmmm23

Juz nie wiem gdzie skladac Cv wysylam tego tyle i ciagle cisza. Nie wiem co robic. mam mature i zawod, ale w zawodzie sie nie sprawdze, bo juz dawno bylo skonczone.. dotad pracowalem za marne grosze gora 1200zł. Szukam porzadnej roboty zeby utrzymac zone i dzieci, wynajac mieszkanie itp. Interesuje sie komputerami, serwisem komputerow, drukarek, faksow. Pracowalem w takiej firmie, ale na czarno. Wiec swistka nie mam. Nie ma czym sie pochwalic pozatym wyksztalcenia w tej dziedzinie nie posiadam tyle co to lubie i potrafie robic. Sa jakies kursy na serwisanta..? nie wiem zeby miec jakis papier, ze to potrafie. Chcialem isc na studia intformatyczne, ale widze, ze i po studiach ludzie maja problemy. w kotrym kierunku pojsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykhmmjh
to raczej ty musisz wiedziec gdzie chcesz pracowac za ciebie nikt tego nie zrobi. a kursy może w PUP .... jeśli masz takie zainteresowania i umiejetności to nie zawsze papier jest wymagany. może jakiś sklep komputerowy należący do znanej sieci i tam pogadasz , sprawdzą twoją wiedze i chyba papier nie potrzebny liczą sie umiejetnosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpek5
ja mysle ze papier jednak sie liczy, poszukaj w necie, na pewno jakies kursy sa albo studia np. wieczorowe czy zaoczne, a moze załoz własna firme, u mnie na osiedlu jest taki punkt serwisowy czy jak to sie fachowo nazywa i mimo ze nie jest w centrum to widze ze cala rodzina sie z tego utrzymuje i to chyba nawet dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robić studia
to już totalna głupota - wszędzie i tak pytają tylko o DOŚWIADCZENIE przyszły mgr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×