Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość podglądacz cudzych rozmów
ni niestety ike,widać gołym okiem przez monitor:P zapoznałam się z najnowszym konfliktem-bajka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz cudzych rozmów
śmietnikowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Wiecie co, ja przez jakieś 2 tygodnie ani razu do wiadomej krynicy intelektu, mądrości i dobroci nie weszłam, ale w związku z njusami Ike nie mogłam sie powstrzymać i super mi to zrobiło. W wyniku zestawień i porównań ocena mojego żywota o co najmniej o kilkanaście punktów w górę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a myślałam, że np. gazowym........... to jest dopiero konflikt a w naszym smietniku tylko przedszkole ;) w sumie jak na podgladacza to duzo gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz cudzych rozmów
dobra,już nic nie mówię😭 ale...musisz wiedzieć...że ...sprawiłaś mi...wielką przykrość...swoimi słowami....chyba...polecę ....cie ...bogu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LzW niedługo w ogóle tylko L zostaniesz a co do reszty- lusia rozumiem, że dekoltów nie nosisz i dupą nie świecisz?? ja osobiście ani nie nosze ani nie świecę- i jestem PRAWDZIWA intelektualistka :D swoją droga tam same nawiedzone panny- cechujące się wysokim intelektem:D a tematem dnia jest dekolt i dupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz a czy napisałam podgladaczu , że to źle? nie napisalam fakt tylko stwierdziłam moja wina dobra Bogu mnie polec- byle nie moderacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Najlepsza jest ta egzaltacja i przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz cudzych rozmów
to był atak ma moją osobę i się teraz nie wypieraj😠 :D zaraz zgłoszę cię na śmietnik pod czarnym nickiem który specjalnie do tego celu założę żeby mi nikt nie zarzucił że zgłaszam na pomarańczowo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
taaaa intelektualistka nie świeci biustem a romantyk nie używa sprzętu,no chyba ze to aparat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz cudzych rozmów
ależ...jaka...egzaltacja....nie potrafisz dostrzec...prawdziwej ...duchowości... ........... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ja do wątku intelektualistek jeszcze nie dobrnęłam, więc się nie wypowiem, ale te zielone w kropki emocje związane z niniejszym topikiem topikiem setnie mnie ubawiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był atak ma moją osobę i się teraz nie wypieraj dobra w sumie nie będę się wypierać :P sami- aparat??? :D a sprecyzuj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
LzW---polecam teraz jest o dupie intelektualnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Podgladacz, no tak, sama przecież nawoływałam do czerpania z tego źródła tego wszystkiego, o czym już pisałam. Dzięki, że mnie przywołałaś do porządki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz cudzych rozmów
no to teraz ike jak cię oddalę w ręce boga to się nie pozbierasz😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Zerknę, do wiadomości mam jeszcze kilkanaście minut, więc warto wykorzystać ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
:) kobieta to całość umysł i ciało facet ,który widzi TYLKO 1 z tych rzeczy przypomina mi konia z klapkmi na oczach.:)a kobiety które myślą ze facet nie widzi ich piersi to strazniczki kucharza:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz cudzych rozmów
oj,Sami,zaraz cenzura Cię dopadnie,użyłaś niedozwolonego słowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
No co Ty nie ma takiego nicku na kafe''kucharz'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie po30 a takie piszecie glupoty ze az zal.Cały dzień interesujecie sie, cudzym zyciem.Jak wam nie wstyd,zadnej godnosci nie macie. A ten stworek to to jak kasia cichopek powinien okrzyknac sie ikona kafeterii. a czy jak nosze okulary to tez jestem intelektualistka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu ogladasz wiadomosci- od razu widać, że zgodnie z teorią naszej forumowej koleżanki- nie jesteś mężatką :D ja co prawda jestem- co automatycznie wyklucza u mnie jednak posiadanie intelektu;) pytanie tylko co ma na to wpływ? mieszkanie pod jednym dachem z osoba posiadająca penisa?? czy oddawanie się uciesze uprawiania sexu posiadanie dzieci?? na co stawiacie ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie po30 a takie piszecie glupoty ze az zal.Cały dzień interesujecie sie, cudzym zyciem.Jak wam nie wstyd,zadnej godnosci nie macie. stonoga wypraszam sobie ja jestem mężatka to jestem usprawiedliwiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz cudzych rozmów
jakie to szczęście że jestem przed 30:D poczytam konstytucję,tam gdzieś pewnie jest zakaz plotkowania po ukończeniu 30 roku życia:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Podglądacz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Co do mojego intelektu to jest fatalnie, iwęc jakieś pozory staram sie stwarzać, stad też czytam czasem gazetę codzienną, słucham wiadomości radiowych i telewizyjnych, jak również wchodzę na portrale z newsami :) O biuście porażce nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
No tak po 30-tce do tego z biustem na wierzchu---oto ja ''ich''ulubiona intelektualistka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×