Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość biedny pomaranczowy
znudzony robaczek :) czeka na sensacje :) jak mi ciebie zal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy potrzebują snu;) swoją drogą zawsze wyznawałam teorię, że sympatia na zaprzyjaźnionym topiku jest sztuczna i sama pęknie tam jest jedna wielka walka o jednego człowieka wczoraj odpadła następna kandydatka topik liczy 4 osoby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Takież to życie, że liczyć to można głównie na siebie. Ja aż tak nie przeżywam tamtejszych wydarzeń, bo nie rozumiem i nie zrozumiem ich problemów. It\'s simply beyond me, czyli nie ogarniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu ale pokomentować można;) ja dziś nistety dzień mam pracowity:O więc muszę nagadać się z rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że do tych ekscesów dochodzi tu na topiku- gorzej jakby stało się to w górach stołowych- mogło by się okazać, że w wiadomosciach podaliby informacje o zaginięciu 5 turystów i pomysleć lusiu , że i ty swego czasu dostałaś zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia w sumie to troche szkoda ale widać tak musi byc stara ekipa się wykrusza pewnego dnia pewnie sama uznam, że nie mam tu juz nic do "roboty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
Robie kafffe i czekam na ploty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, popatrz ilu fajnych forumowiczów zniknęło na naszych oczach, ech! I teraz nie wiem, czy to ja jestem inna, że wtedy tylu ich lubiłam, czy może teraz sa inni, których lubić jest mi trudniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mniejsza z tym topikiem ae osobiscie uważam, że tam- gdzie nie ma równowagi- nigdy się nie uda kiedys niejaka zws stwierdziła, że zawsze chodzi o penisa coś w tym jest- w życiu także kobiety nawet podświadomie bedą ze sobą konkurować widziałam to na biwakach często starszy druh drużynowyi starsze druhny- jedna do drugiej sztucznie miła a kiedy zdarzy się okazja syczy normalna kolej rzeczy pewnie dlatego każdy dba o to aby na wszelkich prywatkach była porównywalna ilość osób płci odmiennych wyjątkiem są spotkania czysto damskie lub czysto męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
Lepiej ale bywało lepiej. Ja sie cieszyć ze nie ma już ciekawych nicków na kafe,łatwiej bedzie odejsc z wirtualnego świata.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu też mam problem z poznaniem- nowych może dlatego , że człowiek wciąż jeszcze pamięta tamtych do których na swój sposób się przywiązał i przez których w dużej mierze tu był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
Ech co tu dużo pisać--jesteście(my)najlepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tosz:D dobra ja ssspadam będę zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
ale TAM zajechało fałszywymi kropkami. a feeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
za długie, nie chciało mi się czytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ale rev bardzo dobrze to ujęła pominęła jeden punkt- oskarża retro a powinna oskarżyć tam wszystkich swego czasu sama to pisałam i o ucieczkach i o pomocy nam- mi i komikowi w dmuchaniu na ich domek z kart kucharz był wtedy oburzony a dziś- nawałnica szaleje w innej cześci Polski a dom z kart i tak się chwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą najbardziej podoba mi się to wieczne powtarzanie, że osoby z sąsiedniego topiku je obserwują :) ciekawe skąd o tym wiedza....................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
Ike kropkowana pokazała po raz kolejny ze pani R..o nie trawi,ale nie moze tego okazać bez powodu,bo nie mieści sie to w założeniu topiku. Gubi ich udawactwo,zero naturalności......no ale to juz wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
no i jak teraz Ike jak Ci jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
Heheeh wiemy wiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
nie mogę uwierzyć w to co czytam,teraz wygnana zostanie zielona w kropki....ups nie wiem czy to sie pokrywa z wizją jasnowidza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak teraz Ike jak Ci jest? yyyyy??? ale z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
Nieważne kropkowana zmusiła mnie do wejscia do kuchni. o żesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×