Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

wiem juz z czym dobrze mi jest normalnie a co mam powiedzieć po tym jak oficjalnie retro przeprosiła wszystkich za rozmowę z ike? że dziś zauważyła że pewnego dnia przyszlam w pokojowych zamiarach? trochę późno to zauważyła i dziś jej uwaga nic nie zmienia a ponieważ już tak siebie podczytujemy :retro nasz topik nie jest topikiem twa i oczywiście że siedzimy tu dla sensacji i z nudów nie po to by wyznawać sobie dozgonne przyjaźnie nasz topik nie ma za cel przetrwać mimo wszystko nie spotkamy się na tym to spotkamy się na plotach na innym:) jak zawsze to wy doprowadziliscie do zmiany formy tego topiku piszecie poniekąd o nas nie dając nam możliwości wypowiedzenia się u was to piszemy tu:) troche to śmieszne ale ostatecznie- czemu by nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
Tamari;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Hej, Ikuś, Sami, Lusiu, Stonogo. :) Mówicie, że wraz ze śniegiem topią się kafeteriusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
No tak byle do wiosny Ju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju🌻 no niestety chyba powoli stajemy się dinozaurami takie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Tamarcię też witam. :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga tylko tego proroka nie zrozumiałam ale może dlatego, że oderwałam się od roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
nasZa wina ze ich świat wirtualny sie wali:O najlepiej jest szukaj winy w innych nigdy w sobie;) Tamari a moze teraz poobgadujemy Ciebie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe sami ogolnie czy na konkretny temat?:) moze lepiej nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dinozaurami? Aż tak staro się nie czuję. :P Ale na kafe ten może dłużej pozostać, kto mniej się nią przejmuje (plus ci ze skłonnością do popadania w nałogi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami też to zauważyłam człowiek siedzi, plotkuje namiętnie komentuje jak na babę przystało i nie wiedzieć jakim sposobem- przekłada się to na topik obok cholera osobiście mam tak, że jeśli ktoś obgaduje mnie na jakimś topiku - to albo to zlewam, albo swoje tej osobie mówię dokładnie na tym topiku nie ruszając innego siedzę od 2,5 roku na jednym topiku, który nawet historii kuchni nie zna nie chodzę, nie żalę się tam i nie płacze , że czuję jak ten topki rozwalają mi kuchenne duchy to jest chore najlepiej jak wszyscy znikniemy albo pozakładamy kłódki na palce bo się kucharz przy nas wysłowić nie może !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju to nie chodzi o to czasami po prostu na kafe nie bardzo co jest już robić ja znam na pamięć wszystkie typy tematów w większość typów chyba jakieś tam swoje zdanie zostawiłam a co będzie dalej to się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
He he, tu o wszystkich nowościach można się dowiedzieć. Nawet o romansie Ike z MS w pokoju redakcyjnym. :P No, dziewczynki, przez Was wszyscy co wrażliwsi kafeteriusze będą musieli odejść... Nieładnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju TEN romans skończył się nim na dobre się zaczął jestem oficjalnie porzucona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nebelwerfer
Cześć, p. Justynaaaaa, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Oj, Ikuś, współczuję. 🌻 Ale z kafe nie waż się odchodzić! Wtedy wszyscy ci, co przez Ciebie odeszli, wrócą - i co będzie? Nudno będzie :P Nebelwerfer, witam :) U mnie wszystko w porządku, dziękuję. Tylko spać się chce cały czas.. A u Ciebie co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju ja na razie się jeszcze nie wybieram zimę przetrwam na pewno a potem - duzo zależy od tego kto tu jeszcze będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Może ktoś zapoda jakies streszczenie z wydarzeń dnia dzisiejszego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Aha, rozumiem. Jak my będziemy, to zostaniesz. :) Bardzo dobrze. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Hej Słodka Ju... Widziałaś jak nas na sentymentalne wspomnienia ostatnio zebrało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nebelwerfer
Spać się chce? P. Justynaaaa? Może jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą ju nie musiałaś zdradzać mojego małego sekretu:P a teraz zapytam czy ktoś -oprócz 5- kafeteriuszy ma powyrywane nóżki?? tamarii- masz wszystkie nogi? bo wczoraj i o tobie udało mi się napomknąć sprawdź i jak tu będziesz odpowiedź i tam masz lepiej gdybym spytała o to stonogi- to miała by o wiele więcej problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ike, to ja też postanowiłam odejść przez Ciebie! Teraz będziesz odpowiedzialna na gwarancję mojej nieobecności :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LzW a proszę cię bardzo na sąsiednim topiku trwa szukanie winnego i wymyślanie coraz to fajniejszych teorii na temat celu i sposobu wojny psychologicznej nie wiem czy traktować to jak wariactwo- czy to juz pomówienie- kto wie może zaciągnę porady u dobrze znanego nam prawnika;) na śmietniku trwa zgłaszanie inweya- którego mnoży się od cholery zauważyłam też , że kryzys finansowy odbił się na właścicielach uzębienia- z powodu braku środków na pastę- próbują zdobyć ją za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lzw- bywa:D jak to mówią nie ty pierwsza nie ostatnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike wyjasnij mi bo nie bardzo wiem o co chodzi:) gdzie o mnie napomknelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle,ze jak ktos jest durny to durny zostanie. jak ktos nie widzi u siebie belki w oku a u kogos widzi zdzblo to ma sokoli wzrok i jest zaklamny. ale to zadna nowosc, na sasiednim panuje to od poczatku jego istnienia. ja mam wszystkoe nozki OK i wcale jakis kcuhcik mnie nie wystraszy. i jakie te biedaczki sa ucisnione bo je tu obgadujemy, nie sadzicie,ze jak ktos ma kieskie nerwy to niech siedzi i wysyla kolorowe banki a nie czyta rzeczy ktore podnosza mu cisnenie? moze ja nie po polskiemu pisze ale to co tam sie dzieje to od dawna dsziecinada i az dziw ze to tacy dorosli ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×