Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

tamarii 17:36 [zgłoś do usunięcia] ike w między czasie pare niusów z kafeteryjnego życia znów pojawił się ranking gwiazd kafeterii- imperii, tamarii i innym wymienionym gratulujemy ponieważ topik został usunięty- a na dodatek nikt mnie w rankingu nie uwzględnił- więcej na ten temat rozwlekać się nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo czy po polskiemu czy nie piszesz bardzo oczywistą oczywistość niestety nieoczywistą dla paru osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spoko mnie najbardziej rozmeisza jedna pomarancza co zawzze pisze ze sa 3 szmaty czy tam inne debile na kafe i wymienia sami, komika i mnie albo tez ciebie ike ja nie wiem kurwa co ja komus robie? nie wysmiewam, nie obrazam bez poowdu, nie prpwokuje a zawsze komus zawadze ale Ty i tak masz gorzej ike bo na Ciebie sie porzadnie uwziela jakas pomaranczowa gnida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari w tym problem , że chyba nawet i ta gnida już odeszła stara dobra gwardia wykrusza się jak nic i skąd ja nową dobrą przeszkoloną pomarańczową gnidę wezmę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Lusiu, zauważyłam tylko, że nas zostawiasz na parę miesięcy... jak możesz? 😭 Nebelwerfer, jakoś mi do mienia dzieci, w przeciwieństwie do niektórych, niespieszno. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo ?? jako moralny degenerat nie mam już żadnego szczebelka do przejścia juz się nastarałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Słodka, taki jest plan. Jednak kafe to też emocje, a nie każde emocje dobrze nam służą. Poza tym chyba niechcący zaplątałam się w konflikt, którego w ogóle nie rozumiem. Jeszcze w niedzielę mnie to bawiło, dziś już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Się pomarańcza musi postarać teraz. :) A Psełdonim bierze się za bałamucenie kucharek :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze sie wykruszyl komik i doprawdy a reszta chyba siedzi ale ja tez raz mialam pare miechow przerwy a wrocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Lusiu, to zrób sobie przerwę od konfliktu tego, a nie od kafe. Zreszta, jestes od nas uzależniona. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
heheh sam zaczął dodawać do kaszy niepokój a teraz karze sie kobietom uspokoić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm co do komika ja bym ostatniego słowa jeszcze nie mówiła doprawdy widywałam rzadko nasza "paczka" i tak była malutka- więc odczuwa się odejście każdego - jak nie z forum to z paczki i chyba nawet nie chodzi o to kto jest a kogo nie ma chodzi o nagłe zmiany zasad na kafe o uczestnictwo w grach słownych a potem kablowanie na przeciwnika w zasadzie pewnie tak powinno być- że na forum powinno wypowiadać się na temat dla śmieciarzy nie ma powoli miejsca i chyba dlatego nie ma co tu za bardzo robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbyscie sie czuly jak i niedobitki by was opuscily? dziwicie mu sie?? mysle,ze osoba "dorosla" jest ponad wpisy na jakims tam forum. ajak nie to nerwosol w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kwiatuszka nie widze mi sie etz tu juz nudzi, siedze bo nie mam wyjscia w pracy sedzialam bo wiadomo a teraz jestem chora i nie mam na nic innego sily sila przyzwyczajenia:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamarii dokladnie- nawet jak pojawią się nowe ciekawe twarze- między oczy czy kwiatek to i tak nikną- one nie były z forum związane więc stwierdzają- że to forum do dupy i idą w swoja stronę a my jak stare pryki siedzimy z przyzwyczajenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami najpierw ważył kasze potem uspokajal baby- baby zmieniły temat- on zaczyna warzyć kasze i takie to jego rady, do których się sam nie stosuje:) ma facet problem mieszkając w Polsce , że w Brazyli jest plaga komarów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
z pełną świadomościa pisze ze GO nie lubię bzzzzzzzzzzzzzzz komarzycą jestem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Mnie też tu nic nie trzyma już. Siedzimy tu dla darmowej rozrywki. A wyobrażacie sobie, żeby po naszych tu przejściach i z takim a nie innym stosunkiem do tego forum któraś z nas szukała tu pomocy w rozwiązaniu jakiegoś powazniejszego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju:D wyobrażam to sobie jak ike np pisze- rzucił mnie mąż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
O, proszę! A gdzie miałby Cię rzucić? Na łóżko? No to faktycznie problem, jeśli byś chciała gdzie indziej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie teorytyzuję mimo, że cicha wojna u państwa ikowskich trwa nadal ale gdyby???? toż by mnie żywcem zjedli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nebelwerfer
Ech, panny, panny... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora *Sami*
kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nebelwerfer
W ogólniejszym sensie płci - panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedłonim zdrajco idź kucharkom nawijaj makaron na uszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ucho ci powiem że lusia wczoraj oswiadczyła, że swoja rekę odda pierwszemu, który się zgłosi także do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
No coś Ty, Ike. Myślisz, że byłabyś w stanie tak zaleźć mężowi za skórę, żeby powiedział pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×