Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość Zasmucony Psedłonim
:-) No tak, zamiast się bawić i dobrotliwie sobie robić jaja, niektórzy ludzie idą na udry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucony Psedłonim
No i problem z emocjami. Popatrz na Zieloną. Ponad pół roku temu oświadczyłem jej, iż nie zamierzam z nią utrzymywać żadnych kontaktów. I odtąd konmsekwentnie się tego trzymam. Baba jednak ma w sobie taką złość, że przy każdej okazji próbuje mnie wyzwać, ośmieszyć czy wyszydzić. Ja się nie odzywam ani słowem, a ona ciągle bluzga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło nic na to nie poradzisz przyjmij do wiadomości, że ten typ tak ma z braku wrogów na koleżankę z topiku się rzuci i pogryzie ona nie umie żyć bez wrogów a polecanie wrogów Bogu też żadnych wymiernych skutków jej nie przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmucony Psedłonim
No wiesz, Ike. Skłamałbym mocno, gdybym zeznał, że zachowanie Zielonej jest dla mnie większym problemem. Ja ją jedynie obserwuję z psychologicznego punktu widzenia. Przypuszczam, że bardzo jej dopieka moja obojętność. Ona coś na mnie gada, a ja się nie odzywam do niej ani słowa. Kompletna obojętność. Ja myślę, że pannicę to właśnie najbardziej irytuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło- możliwe ale przyznam się szczerze, że mnie zajmowanie się ową osobą juz lekko znudziło ileż to można nawijać o sfrustrowanej paniusi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema i nie tylko
No to zamykamy temat! Ike, zetem Ty jesteś nie do zarwania. Ale przynajmniej kochasz swojego małżonka i świata za nim nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami*w pomarańczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat otwarty jest nadal wątek tylko chwilowo proponuję przymknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami wejdź na tlen chcę zobaczyć czy działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema i nie tylko
E tam, Ike. Dajmy sobie spokój z Zieloną. Są zdecydowanie ciekawsze tematy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami*w pomarańczach
działa Ci?Jestem na tlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozweselona jajami
---Popatrz na Zieloną. Ponad pół roku temu oświadczyłem jej, iż nie zamierzam z nią utrzymywać żadnych kontaktów. I odtąd konmsekwentnie się tego trzymam. Baba jednak ma w sobie taką złość, że przy każdej okazji próbuje mnie wyzwać, ośmieszyć czy wyszydzić. Ja się nie odzywam ani słowem, a ona ciągle bluzga.--- sie nie odezwales. oczywiscie. powyzszy tekst jest o zajaczkach wielkanocnych. Cienko prowokujesz,faceciku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudo , jak mozesz , przeciez wiesz , ze ja Cie kochac :( ranisz mnie :( [wyrzut witrualny wirtualnej niespelnionej milosci :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona rozwaliłaś wasz topik przyszłaś na nasz? w kolejkę pod mięsny? witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema i nie tylko
:) Ike? Zielona? Jaka Zielona? Kto to taki ta cała Zielona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu mnie pytasz??:) czy ja wyglądam na encyklopedię ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema i nie tylko
He, he... Nie wyglądasz. Ale nie ma tutaj nikogo innego, z kim mógłbym sobie pogadać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema i nie tylko
E tam, Ike. Jedynie wziąć sobie do serca radę, którą dawał swoim znajomym Aleksander Puszkin, że jest pewna kategoria osobników, z którymi nigdy nie należy podejmować jakiejkolwiek dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam każdemu trzeba dać szanse- a jak ją wykorzysta to już jego sprawa jak zacznę unikać, wyganiać , knuć i dopasowywać teorie to zamienię się w kucharza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema i nie tylko
Ani knuć, ani wyganiać, ani kopać dołków. Po prostu nie widzieć. Ignorować. Okazywać obojętność. To ostatnie jest szczególnie bolesnym przeżyciem dla osobników rozchwianych emocjonalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło jestem czlowiekiem o wielkim sercu- nikogo w potrzebie nie zignoruje:) a najwidoczniej ta pani bardzo chciala zaistnieć w naszym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema i nie tylko
Dobra, Ike, skoro nie masz nic lepszego do roboty, to se z Zieloną gadaj. Nic mi do tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ignoruję nawet pomarańczy, które mają potrzebę wyartykułować w dziwaczny sposób co myslą o jakiejś tam ike ludziom- zwłaszcza chorym albo psychicznie rozchwianym trzeba pomagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja z tobą gadam:D z zieloną się aż przywitałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema i nie tylko
Czasami izolować. Bo to jedyna forma pomocy dla nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może... ale jeśli nie pokłóci się tutaj to koniec końców zacznie kłocic się z własnym odbiciem- a to juz grozi schizofrenią - w sumie szkoda człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema i nie tylko
Pewnie, że szkoda. Bliźni dotknięty chorobą zasługuje na pomoc i współczucie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×