Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość ovca 52
to gdzie jest haczyk? jesli to jest taki fajny facet, to czemu tu wysiaduje wypisujac kawalki ktore sie czyta jakby sie sierp z doopy ciagnelo, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie jestem plotkarą Ju:) kafe to kafe --priv to priv acha zamieszczam obwieszczenie ja Sami oznajmiam ze nie flirtowałam z panem k....em nie prowokowałam Go do niecnych czynów :) no to na tyle chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
a ja nie wierze w te ciacha. prawdziwe ciacha to sa tak zajete randkowaniem w realu, ze nawet nie maja czasu na takie forum zajrzec, a coz dopiero takie elaboraty wypisywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca On ma pare nicków i uwierz mi gdybyś przeczytała wpisy pod jego męskim nickiem to zainteresowałby Cie. K.......rz to nick dla kobiet które udają ze nie mają piersi ,a słowa są dla Nich najważniejsze. no tak facet ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Jakby przystojny facet szukał tutaj kobiety, to by od razu zamieścił fotę i pod nią by bajerował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki nie ma co plotkować przykryjmy to prześcieradłem milczenia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
ale dokladnie. ju ma racje :) moze i by mnie zaniteresowal osobowoscia, ale co on tu robi, zamiast laski przelatywac w realu?! znaczy ze nie jest atrakycjny na zywo? stonoga, co masz na mysli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
ale po tu wchodzimy przeciez :) zeby plotkowac. to czego szuka na kobiecym forum? sami, obudz sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma jak to jest? kupił nie kupił potargować można a może już nie może.....wydać więcej pieniędzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Komik przecież też nie szuka tu kobiety, a pisze... Przeciez mężczyźnie rozmowa z kobietą daje równiez wiele przyjemności. To tak, jakby Tobie, Ovco, powiedzieć, że lecisz na Psełdonima :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu bede ta fałszywa:P Kobiety taki facet jak K...rz nie szuka tutaj kobiety,bo albo ma już kobiete realną lub nie czuje sie realnie tak super jak w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zastanawia czy lusia nas dziś odwiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia ? mam nadzieje ze tak póżnym wieczorkiem poinformuje nas jak jej idzie odwyk od kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra napiszę coś jeszcze bo bawią mnie wszelkie teorie jednej przesympatycznej osóbki:) większość osób o pewnych sytuacjach pisze tu z tego prostego względu, że wprost pisać na innym topiku nie może- co jest sytuacją chora przez chory umysł wymysloną i oczywiście jeden cesarz ( mapetów ??) może wpierać , że nadaje o pogodzie ale nie nadaje to tak jak ja bym wpierała, że nie obgaduję tu innych topików i jeszcze zacniejszych -od szanownego tetryka wielkiego- osobistości ale dopisywać do tego teorie rodem z biblii to tylko retro potrafi :) rozumiem jej zachwyt i jej wyjątkowe przywiązanie do niemiłościwie jej panującego- ale bardzo proszę nie sugerować , że dotyczy to innych galaktyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też pokuszę się o radę :) pamiętajcie zawsze spuszczajcie wodę w kiblu- nawet nie zastanawiając się czy to wypada czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
He, a ja myślałam, że Retro pisząc: "kimś bez kogo wiele osób po prostu nie tu wspominając..." miała na mysli Ike. :) Że jesteś dla nas przewodnikiem duchowym i bez Ciebie nie miałybyśmy szansy zaistniec na kafe. :P Ale Ike tez bez Komika by nie zaistniała, więc... to wszystko przez Komiczne! :D Ale jednak nie o to chodziło. W sumie żałuję, że gadałyśmy o Kucharzu tu na topie, niesmaczne to było. No nic, uciekam. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
ale teraz, sami, namotalas :) moja teoria jest taka ze nie czuje sie realu tak necie. wiec szuka tu kobiety/kobiet, ale nie po to zeby ja przeleciec tylko zeby sie dowartosciowac. ju, to nie ja lece na pseldonima tylko on leci na mnie. chcial byc nawet moim kogutem. ale potem uciekl ;) ike - nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
W sumie mam chwilę jeszcze. Z ciekawostek kafeteryjnych - laska chce odłożyć spotkanie z facetem, bo się jescze nie odchudziła, ile chciała... Dobrze, że najfajniejsi faceci lubią dziewczynki przy kości :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Albo panna pisze, że się z facetem kochają, ale wczesnie zaczęli - i mamy ocenić, czy wytrzymają ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
to jest nieocenione zrodlo rozrywki. jak luska mogla z tego zrezygnowac, nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju myślisz, że powinnam do komika mówić per "mamo" ?? osobiście nie popieram teorii tworzenia kogoś przez inną osobę, albo zaistnienia dzięki komuś- to na dłuższą metę było by chore bo na forum istniałyby dwie- no może trzy powielone osobowości a co do odchudzającej się czytałam:) tragedia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do naszej rozmowy gdyby nasze zastanawianie się dotyczyły osoby neutralnej nic niewłaściwego w tym by nie było, prawda? ot zwykła ciekawość jak kto wygląda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ikuś, też by nie było OK - ale mniej nie OK niż jeśli dotyczy osoby znajomej poniekąd, co więcej, dzieje sie na jej oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś:) a ja pamiętam jak pewien kucharz bez mrugnięcia okiem wklejał kaczki z przydługim dziobem, albo wszelkiego rodzaju bałwany- jako facet odpowiadający niejakiej ike myślisz, że pytał samego siebie czy to wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
ale dlaczego ju, nie rozumiem? a jak byla duskusja o tym czy tamari jest sliczna to tez bylo zle? co jest zlego w tym ze sie zastawiasz nad motywacja osob ktore tu pisza? bo z tego wyplynelo to cale zastanawainie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×