Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość całuss
niedobra Ike zostawiła im posta i znów nie wiedzą co zrobić:D znowu będą musieli przejść na druga stronę i udawać że nie widzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co zawsze mogą poprosić moderacji o skasowanie i uznają sprawę za niebyłą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
idę sobie poleżeć bo nawet siedzenie mnie męczy:O kocham grype:O :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Tylko nie zapomnij wziąć laptopa z sobą do łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak justys jako naczelny podszywacz wiesz coś na ten temat chociaż naprawdę czasem posikać się można :D dobrze teraz TO wyartykułuję by nie być posądzona o to że nie jem, nie sikam, nie zajmuję się w między czasie dziećmi tylko siedzę i cherlam (chodź nie wiedziałam, że powinnam pisać- sorry idę siku, sorry robię kanapki, sorry obieram ziemniaczki itd) idę kłaść dzieci :D więc bedę z doskoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo:D to czemu MOJE posty niedawno poleciały??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie dosc,ze nie czytaja,ze zrozumieniem to nie widza albo moze to tak zapobiegawczo :) kto tam zgadanie oco chodzi, normalnie to bym powiedziala,ze jak nie wiadomo o co to o kase ale tu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Kucharz kiedyś sugerował ze mozna usuwać swoje posty.może pomyliło Mu sie i usuwa wszystko jak leci:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami mówisz , że to zrządzenie losu??:) dobrze dla wiadomości retro:) wykąpałam dzieci, zrobiłam kolację,zjadłam ją, dałam kolację dzieciom dwa razy byłam siku, pogadałam z mężem o planach na ten rok obgadując sąsiadów przy okazji ;)położyłam małego spać oczywiście przedyskutowawszy najpierw kwestię jego wyjazdu do babci i..............jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie jedno wczorajsze wizyty zielonej i rev nie owocowały w nagły przypływ pomarańczy niewiadomego pochodzenia:) każdy pisał za siebie- rzekłabym bezwstydnie:) a na kuchni zawsze jakieś pomarańczowe mary się snuja i ten jakby znajomy głos:D no ale na kuchni zawsze były duchy jak nie ike i komika to bezimienne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatecznie czemu nie zadomowić się tam na stałe przecież i tak TAM jestem i tak- nawet jak mnie nie ma to jak z lusi odwykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike jeszcze ci się
tłumaczysz się ike? czemu tak gęsto ? masz wyrzuty sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami a ja myslę , że to nie o nas kucharzowi po prostu złośliwości się skończyły - to tak wkleja co mu slina na język przyniesie:) sam do końca tego nie rozumie- ale wiesz- liczy się pomysł ja wam podeśle aluzję a wy myślcie :) to dla zasady przypomina mi sprawę niejakiego całusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo ike nie posiada sumienia nie zadawaj głupich pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike jeszcze ci się
to po cholere się tłumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto się tłumaczy? nie moja wina, że nie umiesz interpretować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ale tam mają fajnego podszywacza:D a ja nie mogę się śmiać bo zaczynam kaszleć:O nie mogę leżeć bo mnie wszystko wtedy boli,ma ktoś pomysł co robić,ale - nie stać,nie siedzieć i nie leżeć?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike jeszcze ci się
atakują? kulturalną rozmowę nazywasz atakiem? paranoje masz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami na czarno po tyłkach dostały i nie honor im wchodzić na czarno to będą na pomarańczowo pisać :) jakby to była różnica duża a jeśli nawet to nikt z kuchni tylko taka wieeelka życzliwość zupełnie neutralnych pomarańczy to pomarańcze robią kuchennym krecią robotę bo cokolwiek powiedzą - będzie na tamtych :) no ale niech piszą:) wolność słowa jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
nie mam na czym się powiesić:D poza tym to na pewno zbyt meczące:O na razie siedzę,zobaczę co potem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie chce wchodzić ponieważ w.g ich teorii ten topik jest wyjątkowy dla mnie nie jest wiec nie piszę tam tylko komentuje tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×