Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

slodka:D no tak tam wszystko zostaje w rodzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kiedy stephanie czy jak ją się pisze przeleci najmłodsze dziecko brook {?}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stephanie tylko zrzuci z balkonu Jackie :P I oczywiście od razu będzie darzyć sympatią młodszą siostrę Brooke (która, nawiasem, chajtnie się z Thornem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia! za dziwaczną angielszczyznę przepraszam:) ale nie mam głowy do takich rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a co z obecna zona T? ( żeby juz nie kaleczyć imion ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nono ciekawei się zapowiada ale ją też wskrzesza? bo chyba nikt tam nie umarł tak absolutnie na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szkoda bosz co za fascynujący serial:) mąż jak wcześniej wraca i go widzi to zębami zgrzyta ale oglądała go jeszcze moja mama i pamiętam jak dziś siadałam na podłodze kładłam jej głowę na kolanach i oglądałam z nią- to były nasze małe wspólne chwile i mam sentyment ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladam co pare dni ale wiesz wszystko łapię bo u nich jeden dzień to u nas tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus sie na ike wypiął niestety nie dosłownie :D ale romansuje z inna osóbką;) a i mąż coś tam wspomina , że był niegrzeczny............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełnia?? psy wyją do księżyca bo do wilków im daleko...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku sami jak to dobrze, że moderacja ma swój odrębny rozum :) niusy!! wrócił szukanie widziałam na własne oczy:D na równoległosci toczyła się miła pogawędka o stylu a la szukanie o stylu a la piątkowa retro nikt nie wspominał:) ale to chyba dobrze:) w sumie nie ma się czym chwalić :) tak czy owak może i nasza lusia powinna wrócić ze swojej długiej tułaczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze moj drogi
ale ty ike pie rdolisz ,jak zwykle szukasz sensacji i rozgłosu idz ty sie lepiej wyspij kobito pozadnie a nie tu od rana piszesz znowu swoje grafomanskie litery . Jestes załosna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz na poetycka krytyka o poranku i ponoć to ja się nie wyspałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
HEJ---Widziałam powrót Szukania, ale bez chleba ,solą w oczy dostanie pewnie nie raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do garów.
a w nagrodę Moda na sukces PLAY hłehłehłehłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosz podczas gdy na pewnym topiku toczy się dyskusja na temat rodzaju małp na innym obudziło się rozdymane ego pewnego pana w podeszłym wieku rzecz przekomiczna- doprawdy- i nie wiem jak mu powiedzieć, że to w czym on czuje się wyjątkowy posiada większość osób na forum? może mu nie zdradzać ? będzie lepsza zabawa...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Cześć Laski, trzymajcie się to i ja trzymać się na odwyku postaram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.......
Dobry :) 🖐️ Sami, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnowsze niusy lusia wróciwszy z tułaczki zamiast zajść do domu i wypocząć jak trzeba poszła pod budkę z piwem, którą zarządza stary szef kuchni- a że ślepy i nie dowidzi i pamięć już nie ta- to mu się wydaje, że wciąż jest szefem restauracji The Fat Duck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×