Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

MS- teraz tak mówisz bo pijany jesteś a niedługo będziesz chodzi i rozpowiadał " bo to zła kobieta była"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LzW hmmmm podpytać mogę ale skoro owa osoba nie chce się ujawnić to i mój wdzięk pewnie niewiele pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to ciekawe :D I żeby było jasne - to ja nie gadam z kucharzem a nie on ze mną :classic_cool: Ktokolwiek to jest :classic_cool: Chyba musial się kiedyś gdzieś mi zaplątać pod nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS nie:) powód jest prosty:) TY rozmawiasz ze MNĄ:) tyle wystarczy jak widzisz to wojna na śmierć i życie i ściągnęłam cię tu podstępem byś bronił mojej czci- o ile ją jeszcze posiadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak najwyżej przeprowadzimy się za wschodnią granicę ;) miłość jest najważniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam rozumieć, że kucharz, ten pomiot goryla, nastawał na Twoją cześć? Zatem nie pozostaje mi nic innego niż wyzwać go na udeptaną ziemię i wytrzaskać po pysku rękawicą Ajrona, o ile Ajron mi ją wynajmie :classic_cool: Jak nie to będę zmuszony do zastosowania środków przymusu bezpośredniego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my hero ! ale czy potrafisz wznieść się na nadwyżyny ? bo on do nas maluczkich nie zagląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak- to z pewnością to kolejny ważny argument ZA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lęku wysokości nie mam, tylko leniwy jestem :O Ale jak się napatoczy, co jak widzę miało już miejsce, pokażę mu jego miejsce w szyku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko leniwy jestem wiedziałam, że Pana Boga za nogi to ja nie złapałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito ...
MS, Ty tak nie machaj szabelka, bo praca w poniedziałki i tak jest wystarczająco straszliwa. Za szybko z sił opadniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito ...
No skoro tak to rozumiem, trza dać wirtualny upust nadmiarowi energii. Trzymam kciuki za powodzenie akcji opiehdalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie licząc znikania na 4 dni ( swoją drogą to do Hong Kongu te śmiecie niosłeś? ) szlajania się po wirtualnych burdelach ( to że cię nie stać w żadnym wypadku cię nie usprawiedliwia, liczą się intencje) picie trunków niewiadomego pochodzenia za to z całą pewnością wiadomego przeznaczenia tak jesteś idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - Na sąsiedzni śmietnik zaniosłem, co będę nasz zapychał... no i spotkałem kolegę... też wynosił śmieci.. i szukaliśmy jakiegoś śmietnika, który sprosta naszym wymaganiom... teraz ludzie zamykają na kłódki, nawet nie ma gdziie się kulturalnie wysikać :O W burdelu nie byłem! 😭 A trunki zawsze są wiadomego pochodzenia, od sierżanta Saszy :) Zaczynam się obawiać, że stanę się chodzącą doskonałością :O Incognito - opiehdalam się jak mogę, dziś nad wyraz skutecznie, dawno tak wolnego dnia nie miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rozumiem, że ten w Hong Kongu wasze oczekiwania spełnił :D dobrze skarbie ( a co !) ja zbieram się do pracy niestety tym razem na wszelki wypadek sama śmieci wyniosę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy w Hong Kongu, chyba nie, bo widziałem tabliczkę "Murmańsk 8km", ale faktycznie kawałek żeśmy przeszli... :D Kotku, czy mam rozumieć, że wybaczasz? ;) Miłej pracki, ja właśnie przed chwila skończyłem :) Ale za jakieś dwie godziny pewnie znowu z 15 minut popracuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę ci nie przebaczyć to by było niehumanitarne kazać ci przez mgły bez giepeesa przemierzać drogę do mojego domu- tylko po to by puścić focha :P ale zapowiadam , że jak prawdziwa baba nawet z piekła- a co dopiero z pracy -będę cie bacznie obserwować ;) a i wpadnę czasem znienacka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o obserwację to zauważyłem, że masz sojuszników ;) Nie mam nic do ukrycia :classic_cool: Swoją drogą klasyczne by było, gdybyś właśnie tak nielogicznie postąpiła, o humanitaryźmie nie wspomnę :) Czzyli ja błądzę bez giepeesa a tu foch :classic_cool: Zaskoczyłaś mnie :) Z wrażenia chyba popracuję troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy chciałam postąpić klasycznie ale nie mogę konkurencja nie śpi a prawdziwych portek tu jak na lekarstwo a tym myśl , że to z miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito ...
Ike, wszystko, co piszesz (online) może być użyte przeciwko Tobie, ergo, nie przyznawaj się, że obawiasz sie konkurencji ;-) ;-) PS. :( :( myślę poważnie o elektrowstrząsach połączonych z hipnozą, medytacją w pozycji drzewo, wprowadzaniem mózgu w stany alfa, beta, czy tam teta oraz waleniem się czymś ciężkim po głowie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu a może idź po prostu na spacer :D a co do reszty- nie mogę udawać , że nie ma czegoś co po prostu bezczelnie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike.. Hmmm... muszę stwierdzić, że dawno czegoś tak miłego nie czytałem :) I co sobie myślę to sobie myślę :) I nie powiem :) Incognito, zawsze można zgłosić do usunięcia ;) I dlaczego chcesz się tak brutalnie potraktować? Znacznie lepiej stwierdzić, że masz to (cokolwek to jest) w doopie :)I na pohybel! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito ...
W takim razie oby nie do jutra! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito ...
PS MS. mam zgłosić do usunięcia swoje przegrywane na kafe życie? Czy uznać, że mam je tam, gdzie wymieniłeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś ukradł z komputera portret mojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×