Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

:D że tym dzieciom akurat się tak przypomina......... skąd ja to znam :D bede za jakąs godzinę bo szczerze powiedziawszy też mi się coś przypomniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam cos w necie Aleksandrze Wielkim ale nie mam drukarki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami hehe;) mam nadzieję,że pomogłam jakoś moja droga:) o etj młodzieży to o mnie?;) dwudziestoparolatka jest jeszcze młodzieżą?:P choć i tak momentami czuję się na 18:P i o dowód proszą ciągle w pubach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ile masz ale nie napisze bo inni bedą wiedziec ile ja mam:O spadam z kompa na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami no to ja nic nie mówię przecież:) kobiety powinny być solidarne 🖐️ :D ja tez niebawem do wanny polezec, odstresowac sie przed kolejnym "super" tygodniem:O a ten link z Aleksandrem nada sie Tobie do czegos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:) ty się nie przejmuj mój mały niedawno musiał znaleść materiały na temat świętego mikołaja:D a w google albo o biskupie albo allegro ile ja sie namęczyłam .............. ale lekcje odrobiłam dzielnie:D a kiedy twój ma ferie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć tamari co to za wojna ze złotym??? :) uśmiałam się do łez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojna? nie no obrazil tylko mnie i sami bez powodu i sie odszczeknelam modek wszystko pokasowal:) i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmari moze xle sie wyrazilam bo tego nie czytalam raczej to co było na redakcyjnym swoją drogą niezłe z niego ziółko tu o rekach i innych pierdołach.... a gdzie indziej.......... niusy! w pewne regiony polski przyszła wiosna jedna z jaskółek lata po forum i fakt ten obwieszcza do nas niestety nie przyleciała.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamarii- przebaczenie to wielka rzecz:D większośc ludzi na to nie stać :) a sami pewnie lekcje odrabia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nic mi o tym nie wiadomo widzisz ten temat nowy creama? ja pierdole:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz on naprawdę jest niezły ja osobiście bardzo go lubię- on jest z pewnością niezłą osobowością bez silenia się na ąę dupa przez rz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz? a wiele osob on niesamowicie drazni ja to go nawet lubie ale dla mnie to taki duzy dzieciak z potencjalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie tez ale nie drażni mnie w ogóle:) może gdybym musiała być na niego skazana..... niusy! na redakcyjnym następna akcja "shatyn" bosz ten facet to ma zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niiiiiiii się przekomarzamy:) do kłótni jeszcze daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide kłaść malutką bo rozrabia jak umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze spania nici założyła sobie pieluchomajtki na głowę ( na szczęście czyste :D) i lata jakby miała motorek w tyłku całować niestety ię nie lubi- nie wiem po kim ona jest- na pewno nie po mnie:O bosz od jakiegoś czasu podczytuję janię wzór do nasladowania i na tyłku jeżdżę ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ja kremika bardzo lubię;) zmykam;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×