Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Chłopaki, tylko nie mierzcie od odbytu :D:D prawidłowo ponoć mierzy się od korzenia- cokolwiek ma to oznaczać .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"26.01.2009] 14:50 [zgłoś do usunięcia] ike mi w kontekście twojej późniejszej wypowiedzi- podoba się to określenie juz nieco mniej " I to mi się w Tobie podoba :) Tak na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanowczy muszę się z tym pogodzić bo mi znów z babską przekornością wyjedziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sami myslisz, że trzeba ogólno- kafeteryjną korektę robić- bo wszyscy mierzyli od odbytu? swoją drogą zawsze się zastanawiałam, że na naszej kafe to wszyscy panowie są jakoś tak hojnie obdarzeni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, muszę się przyznać, że pod wpływem kafeterii zmierzyłem... :) No i w pierwszej chwili wpadłem w niejakie kompleksy, a potem gdzieś przeczytałem jak niektórzy mierzą... i się uspokoiłem :D Tak na marginesie to właśnie sobie pomyślałem co forum może zrobić z w miarę normalnego człowieka :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum uświadomiło mi ze wiele rzeczy o których nie miałam pojecia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w korytarzu dalej sąsiedzi się naparzają swoją drogą sąsiad shatyn to niezły numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 14:57 [zgłoś do usunięcia] ike stanowczy muszę się z tym pogodzić bo mi znów z babską przekornością wyjedziesz " Wytrącasz mi argumenty z ręki :D Czyżbym był aż tak przewidywalny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą skromnością to masz zupełnie tak jak ja :P Gdyby nie zdrowy samokrytycyzm to od mojej nieomylności mogłoby mi się w głowie poprzewracać :) Hmmm... albo żaden blondyn tego nie czyta albo nie ma linijki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... albo żaden blondyn tego nie czyta albo nie ma linijki myślę, że ktoś czyta ale jemu już przystoi od odbytu mierzyć- żeby dorównać średniej krajowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy radzi sobie jak może :D Pomału się zbieram... Było mi naprawdę miło :) Przypuszczam, że jutro także zajrzę :) Tak, pamiętam, pęczek marchewki :classic_cool: Pewnie jak zwykle przyniosę ogórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak z tego co pamiętam musisz zdążyć na pks?:) zaglądaj żebym nie musiała w korytarzu czekać :P niusy! lusia bierze czynny udział w topiku mającym za cel zamknąć ten cały przybytek- co by jej było na rękę ;) ale szczerze powiedziawszy pogubiłam się czy jest za czy przeciw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka i do jutra :) Nie stój w korytarzu bo się przeziębisz i będziesz marudna ;) Mało tego, będziesz chciała żeby się Tobą opiekować, a wtedy nie przyniosę lcd... ;) Jak nie zdążę na pks to znowu na koszt podatników :O 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź już bo się zarumienię i będzie wstyd na całą kafe :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko byś chciał tak od razu na rumieńce poczekasz :P twarda jestem tak szybko się nie dam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz juz definitywnie spadam :) Poniedziałek można uznać za przetrwany. Miłego popołudnia :) Dobra, wieczoru też :) Tak, miłej nocki również :) Rano to już będę więc niejako automatycznie będzie miło :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano to już będę więc niejako automatycznie będzie miło o mojej obecności nie wspominając- w celu niewywoływania extazy już dziś :P a co do łamania uporu- tu chodzi o moją kafeteryjną reputację- przyszykuj się na długą walkę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnym zbiegiem okoliczności ograniczyło się do 2 topów......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ale to mi sie podoba jakie to jest fajne ...lubie takie poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę , że jednak nie swoją drogą czy ja zawsze muszę być na pierwszych stronach gazet??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami nie wiem i lepiej nie tonąc w domysłach nie sądzę, że kiedyś to się wyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×